1:2
2:0
- : -

Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:4
1. Lucie Želízková, 6. Kateřina Vachudová, 14. Michaela Mechlová, 30. Veronika Kopecká, 45. Veronika Kopecká, 54. Michaela Mechlová - 5. Tereza Hanzlíková, 9. Tereza Hanzlíková, 26. Eliška Chudá, 37. Hana Chaloupková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 17 - Jana Christianová 12; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:0;
60:01
Pro dnešek je to ode mě už vše, děkuji vám za pozornost a třeba někdy u dalšího zápasu se budu těšit napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 7 - Chodov 4
60:00
Celkový počet střel dnešního zápasu: Tatran 18 - Chodov 21
60:00
59:59
Ani závěrečný tlak Chodova nepřinesl gól či srovnání stavu, domácí tedy vyhrávají dnešní zápas v poměru 6:4.
59:45
Christianová na střídačce.
59:28
Vachudová pohrdla zajišťovacím gólem.
59:13
Domácí nemají kam spěchat, zatímco Chodov se bude tvrdě rvát o každý míček.
58:37
Tatran oslabení udržel bez ztráty kytičky.
58:02
Suchá samotná před Drbalovou chtěla strefit hodiny.
57:34
Míček z bloku Zabavské chytá do rukou vestoje Drbalová.
57:02
Chodov teď načíná přesilovku.
56:36
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
56:36
Želízková při brejku Chodova a přečíslení 2 na nikoho, resp. 1, zatáhla za záchrannou brzdu, čímž si vysloužila dvě minuty na trestné.
55:02
Vyloučen hráč Monika Škorpová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
55:02
Odložené vyloučení ukončeno, příčinou bylo šest hráček Chodova na hřišti. Trest odsedí Škorpová.
54:37
Odložené vyloučení Chodova, Drbalová na střídačce.
54:13
Vachudová hodila Suchou na mantinel.
53:33
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
53:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Kateřina Seemannová (6:4).
53:33
Tatran však přeci jen i druhou přesilovku využívá a nutí tím vybrat hostující tým svůj timeout.
53:23
Seemannové chybělo vystřelit o vteřinu dříve, kdy na ni ještě zívala prázdná branka. Christianová se však stihla přesunout včas do střely.
52:25
Vyloučen hráč Eliška Poláková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
52:25
Poláková to přehnala s důrazem a posedí si dvě minuty na trestné lavičce. Drbalová tvrdý střet ustála v pořádku.
50:42
Domácí lavička teď s nelibostí nese posouzení zákroku od rozhodčích. Nervy začínají pracovat.
50:28
Mechlová přesprintovala celé hřiště, Christianová vysekla parádní zákrok proti střele.
49:40
Zabavskou zablokovala Lechnerová.
49:03
Kopecká trefila koleno vysouvající se Christianové.
48:25
Vidíme velmi svižný florbal se souboji o každý metr hřiště.
47:42
Břevno zachránilo Tatran.
46:59
Chudá příklepem jenom o centimetr minula tyčku Drbalové.
45:58
Hosté buší na brány Tatranu, domácí zatím drží.
45:39
Drbalová dostala tvrdý direkt při vysunutí na hranu velkého brankoviště. O následné dorážky se postarala obrana a akci ukončil hvizd rozhodčích a fotbalový odkop míčku.
44:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Vendula Beránková (5:4).
44:30
Beránková krosovkou na Želízkovou, která propálila Christianovou. Tím vrací Tatranu těsně vedení 5:4.
43:46
Střela Beránkové nenašla cíl.
43:11
Suchá jen těsně minula branku Drbalové.
41:42
Přečíslení Chodova 3 na 2 likviduje Drbalová nataženou nohou a čapnutím míčku.
40:36
Želízkové se nepovedlo vytočit před Christianovou.
40:01
Poslední buly do začátku třetiny v regulérní hrací době vybojoval Chodov.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 3 - Chodov 8
40:00
39:50
Dalekonosná střela Škorpové skončila v náručí Drbalové. Tatran si pak už pohlídal míček, takže do závěru základní hrací doby půjdeme "od nuly" za stavu 4:4.
39:16
Nahozená střela skončila v chumlu před Drbalovou, odkud míček zamířil do rohu hřiště.
38:03
Málem jsme byli svědky vlastního gólu Chodova.
36:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (4:4).
36:44
Chaloupková srovnává stav utkání, tentokrát na číslech 4:4.
36:34
Signál Tatranu skončil na florbalkách hráček Chodova.
35:54
Kopecká těsně minula branku.
35:28
Hýsková trefila Drbalovou do hrudi.
34:51
Drbalové míček skoro propadnul, ale na několikátý pokus jej dokázala chytit do rukou.
33:35
Vachudová překazila přečíslení a následnou střeleckou šanci Chodova.
32:42
Seemannová vybídla Kopeckou, ale před Christianovou bylo až příliš těsno.
30:46
Drbalová při vykopávání míčku zasáhla soupeřku, která přes ni přepadla.
30:15
Poláková se nedokázala vytočit v prostoru před brankou Drbalové.
30:00
Zabavská z boku trefila nohu Christianové.
29:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Kateřina Seemannová (4:3).
29:40
Kopecká se znenadání ocitla sama před Christianovou, kterou si povodila a následně skórovala.
28:07
Beránková obětavě zablokovala míček vlastním tělem.
27:05
Zabavské při odehrání míčku proklouzla čepel po tarketu.
25:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Chudá, asistoval Karolína Suchá (3:3).
25:37
Chodov se ale přeci jen o pár vteřin poté prosadil. Suchá přihrála Chudé, která se zakončením neměla problém. Máme opět srovnáno.
25:25
Suchá si vylámala zuby na Nádeníkové.
25:05
Drbalová připravená na bližší tyčce, vyrazila míček do zámezí.
24:42
Tatran i druhé oslabení ubránil.
22:42
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
22:42
Beránková s vyloučením nesouhlasila, ale rozhodčí byly v rozhodnutí nekompromisní.
22:16
#79 Chodova a #79 Tatranu v souboji, Nádeníková zablokovala střelu Hanzlíkové.
21:22
Chaloupková byla obrána o míček.
20:01
Druhé buly do začátku třetiny vyhrály domácí hráčky.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 8 - Chodov 9
20:00
19:59
Poslední vteřiny třetiny byly spíše taktické, žádné družstvo nechtělo udělat nějakou zásadní chybu. Gólově se nic nezměnilo, a tak do druhé třetiny vstoupíme za stavu 3:2 pro domácí.
18:21
Christianová v zápřahu, ale byla pozorná a připravená.
17:54
Po souboji u mantinelu za brankou Christianové skončila na zemi Havlíčková. Po chvíli se ale sama zvedá a odchází na střídačku, takže to snad nebude nic vážného.
17:00
Hermannové se nepovedlo zvednout míček do vzduchu, čímž dala protihráčkám možnost srovnat. Naštěstí střelu modrobílých zablokovala a následně odehrála tak, jak zřejmě měla původně v úmyslu.
16:42
Býčková si nedošlápla na Christianovou.
15:43
Skrytou střelu Lechnerové vyrazila Drbalová helmou ma hranu mantinelu. Míček odskočil zpět do hry, kde se o něj už postarala domácí obrana.
13:31
13:31
Domácí hráčky přesilovku narozdíl od Chodova využily. Mechlová po přihrávce Seemannové přidává další gól zápasu.
12:56
Vyloučen hráč Tereza Hanzlíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
12:56
Tatran si také vyzkouší přesilovou hru. Hanzlíková v zápalu boje hodila Mechlovou na mantinel.
11:15
Střelu Hermannové vytěsnila Christianová.
11:01
Tatran ustál oslabení beze ztráty.
10:54
Domácí střádají vteřiny svého oslabení na vlastní polovině.
10:03
Drbalová několikrát musela zasáhnout, Suché se nepodařilo protlačit míček za její záda.
09:38
Chudá trefuje Drbalovou.
09:01
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
09:01
Hosté dostávají výhodu přesilové hry za sekeru Kopecké.
08:18
Mezitím si Drbalová připisuje další zákrok po zmenšení střeleckého úhlu.
08:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Adriana Hýsková (2:2).
08:01
Stejné aktérky prvního gólu Chodova se starají o srovnání stavu.
06:48
Christianová vynulovala Býčkovou.
06:24
Mechlová stihla sebrat míček před dotírajícími hráčkami Chodova v nebezpečné pozici před brankou Drbalové.
05:57
Štolbová zablokovala střelu Kvaskové, ale protože míček skončil v autu, rozehrávají domácí.
05:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Vachudová bez asistence (2:1).
05:21
Sólo akcí přes polovinu hřiště zavěsila do vzdálenějšího rohu branky Vachudová, čímž vrací Tatranu těsně vedení 2:1.
04:22
Christianová vyráží střelu helmou až téměř na vlastní střídačku.
04:03
04:03
Poprvé Drbalová míček od své branky uchránila, podruhé na boku těsně vytěsnila, napotřetí se už ale prosadila Hanzlíková. Máme srovnáno.
03:50
Chodov téměř dokázal srovnat stav utkání, ale hráčky neměly seřízená mířidla.
03:30
Faltusová střílela do helmy Christianové.
02:15
Drbalová si připisuje další zákrok.
01:44
Výběh a střelu Belicové kryje na bližší tyčce Drbalová.
01:20
Nádeníková rozehrává z rohu po faulu na Kvaskovou.
00:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Michaela Mechlová (1:0).
00:11
Hráčky Chodova se ještě ani nestačily rozkoukat a Christianová už loví míček ze sítě. Želízková po 11 vteřinách trefuje branku ze strany hřiště a posílá Tatran do vedení.
00:01
Úvodní buly utkání patří hráčkám Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Natálie Balková, Karolína Suchá, Kristýna Lechnerová, Eliška Poláková, Eliška Chudá
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová
00:00
Krásné odpoledne ze střešovické Stodola Arény, kde se již za pár chvil v rámci 11. kola Extraligy žen utkají týmy Tatran Střešovice a FAT PIPE Florbal Chodov.
00:00
V neúplné tabulce soutěže je domácí Tatran na 4. místě po 11 odehraných zápasech s 21 body. Hosté z Chodova jsou po stejném počtu zápasů se ziskem 27 bodů o příčku výše.
00:00
Utkání za několik minut začne, takže vám popřeju příjemný zážitek, ať už u online či u video přenosu.