1:0
1:0
- : -

Panthers Praha - MITEL Florbalová akademie MB 4:1
5. Karolína Nováková, 19. Karolína Nováková, 32. Karolína Vlachová, 56. Kristýna Gocová - 9. Eliška Horáková; rozhodčí: Jan Brejcha - Jiří Jelínek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 23 - Eva Klementová 32; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:0;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-4 Florbalová akademie Mladá Boleslav-4
60:00
Střely na bránu celkem Panthers-36 Florbalová akademie Mladá Boleslav-24
60:00
Ohlasy trenérů a nejlepších hráček si můžete pustit zde.
60:00
59:35
Havlíková se pokusila překvapit golmanku Boleslavi střelou z dálky. Bohužel střela po zemi doprostřed gólem často nekončí.
56:40
Panterky se v akci 2 na 1 nedostaly k zakončení.
55:59
Timeout MITEL Florbalová akademie MB
55:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Markéta Žbánková (4:1).
55:59
Žánková zpoza branky našla Gocovou, která s klidem uklízí míček do brány.
55:59
Trenér Boleslavi ví, že jestli chce se zápasem něco udělat, musí jednat hned, vybírá si tedy oddechový čas.
54:54
Vyloučen hráč Alena Machačová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
54:54
Macháčová si v souboji počnala příliš tvrdě a putuje na trestnou lavici.
50:10
Zittová v úniku zvolila zakončení jednou rukou, které se jí nevyplatilo
49:20
Jirková v další šanci. Vystřelia ale jen do bloku tří Panterek.
46:54
Horáková na poslední chvíli zblokovala střelu Gocové.
43:10
Hradcová se dostala k dorážce na velkém brankovišti. Pro Horňákovou její střela nebyla žádný problém.
40:33
Žapková si po souboji u mantinelu nedobrovolně skočila na návštěvu na střídačku domácích.
40:00
40:00
Střely na bránu v druhé třetině Panthers-15 Florbalová akademie Mladá Boleslav-9
40:00
39:44
Žbánková skvěle vybojovala míček a rozeběhla se do protiútoku. Střelu namířila po zemi do rohu.
37:20
Jirková M. si mezi třemi hráčkami Panthers udělala prostor ke střele povedenou kličkou. Její střela ale zas tak povedená nebyla.
36:00
Panterky zase v šanci. Bartušková stejně jako její spoluhráčky předtím nepřesná.
34:53
Zittová z výběhu vyslala pumelici k pravé tyči, ale Klementová si s ní i s dorážkou Tůmové poradila.
31:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karolína Vlachová, asistoval Markéta Valešová (3:1).
31:09
V nepřehledné situaci před bránou se nejlépe zorientovala Vlachová a překonává golmanku Boleslavi.
28:18
Retová u mantinelu pokoupala dvě protihráčky, ale její následná přihrávka byla nepřesná.
25:50
Švejdovou v šanci skvělě vychytala Horňáková.
24:20
Vlachová našla přihrávkou přes celou šířku hřiště nikým nehlídanou Žbánkovou. Její střela končí jen v boční síti
20:54
Boleslav do třetiny nastoupila ve vysokém tempu, ani jedna ze tří šancí ale gólem nekončí.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině Panthers-17 Florbalová akademie Mladá Boleslav-11
20:00
19:20
Zittová v akci 3 na 1 našla přihrávkou do prázdné brány Valešovou, ta ale trefuje jen tyč.
18:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karolína Nováková bez asistence (2:1).
18:48
Nováková po další individuální akci vrací Panterky do vedení.
16:45
Hráčky Boleslavi měly k dispozici několik šancí za sebou, ale nepodařilo se jim ani jednu proměnit.
11:55
Slaná se v protiútoku rozhodla pro střelu z delší vzdálenosti. Skóre se ale nemění
10:20
Gocová pobídla Žbánkovou slovy „Čum" k získání míčku.
08:32
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Karolína Janatková (1:1).
08:32
Po dlouhých minutách útočení Panterky zapomněly na obranu. Horáková vyrovnává.
07:00
Gocová v nadějné šanci po přihrávce Bartuškové namířila doprostřed brány.
04:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karolína Nováková bez asistence (1:0).
04:30
Nováková povedenou individuální akcí otevírá skóre dnešního zápasu.
03:45
Panterky stále v tlaku, tentokrát brankářku Boleslavi prověřila Bartušková.
01:30
Nováková si našla prostor na středu hřiště a vyslala prudkou ránu, kterou Klementová na poslední chvíli vyráží nad.
00:12
Valešová se hned na začátku zápasu dosala do dvou gólových šancí. Bohužel pro Panthers nedokázala ani jednu proměnit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Klára Hukalová, Monika Žapková, Marcela Urbanová, Marie Jirková, Daniela Švejdová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Nela Havlíková, Karolína Vlachová, Markéta Valešová, Veronika Zittová, Dominika Tůmová
00:00
Nezapomeňte si ani dnes u vchodu vyzvednout zápasový program, který je pro všechny zdarma. Pro milovníky videopřenosů jsme si zároveň připravili i předzápasové studio, které začíná v 15:50 – pustit si ho můžete zde!
00:00
MLADÁ BOLESLAV – Akademičky prožily skvělý vstup do sezony, kdy porazily Bohemians a doma sebraly body Startu. Od té doby ale nováček extraligy spíše strádá a se sedmi body mu patří předposlední pozice. Pikantní bude souboj pro Kristýnu Vranovou a Marii Topolovou, které dříve shodně oblékaly dres Panthers.
00:00
PANTHERS PRAHA – Panterky minulý týden po výprasku od Židenic zabraly a doma v první třetině přejely Start, díky čemuž nakonec zvítězily 6:4. Podobný výsledek by určitě rády zopakovaly i dnes, neboť je zítra čeká další pražské derby – na důležitý zápas s Bohemians je třeba se naladit vítězstvím.