2:3
1:1
- : -

KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP OSTRAVA 4:6
4. Kristýna Bachmaierová, 21. Michaela Pavlíková, 39. Karolína Erbanová, 54. Gabriela Žůrková - 3. Karin Vavrečková, 18. Vendula Schindlerová, 28. Pavlína Bačová, 36. Michaela Mlejnková, 38. Michaela Mlejnková, 41. Markéta Vrlíková; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Alena Vokatá 27 - Veronika Tomšová 19; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:1;
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 8 - Ostrava 11.
60:00
59:30
Ostrava už takticky dohrává na vlastní polovině.
57:30
Blíží se konec utkání. Ostrava už si výsledek zřejmě pohlídá, ale Jičín byl rozhodně důstojným soupeřem. Pro Ostravu možná až překvapivě těžké utkání.
53:40
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Paulovičová (4:6).
53:40
Další pohledná akce domácích! Na jejím konci opět duo Paulovičová-Žůrková.
53:20
Chybu domácí rozehrávky Ostrava ani nadvakrát nevyužila.
51:20
Volný úder z prostoru před brankoviště zvládl Jičín odbránit.
49:27
Konec přesilovky se Jičínu hrubě nevyvedl a Ostrava s jejím ubráněním neměla problém.
48:05
Jičín hned uzamknul Ostravu na její polovině. Paulovičová zkoušela dvakrát nahodit na tečující Mullerovou. Zatím bez úspěchu.
47:27
Vyloučen hráč Kristýna Pospíšilová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:22
Po delší době se k šanci dostaly domácí. Paulovičová pálí nad.
42:55
Tohle oslabení domácí ustály. Ale hrase se evidentně přiostřuje.
41:52
Minuta jičínského oslabení pryč.
40:52
Vyloučen hráč Michaela Pavlíková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Vendula Schindlerová (3:6).
40:01
Poslední třetinu začínají na míčku opět hráčky Ostravy a hned skórují.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 8 - Ostrava 11.
40:00
38:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Karolína Erbanová bez asistence (3:5).
38:54
Erbanová dokázala obrat o míček rozehrávající soupeřky, dostala se až před Tomšovou a zamířila přesně.
37:49
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Markéta Vrlíková (2:5).
37:49
A druhý gól Mlejnkové v řadě. Opět si skvěle naběhla do volného prostoru v brankovišti.
35:51
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Nela Škopková (2:4).
35:51
Tak tuto nabídnutou přesilovku už Ostrava využívá. Na konci gólové kombinace byla Mlejnková.
34:58
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
34:58
Druhá přesilovka pro Ostravu a zase je v tom Svobodová. Využijí tentokrát početní převahu?
33:00
Kapcová před sebou měla volnou branku, ale míček jí na poslední chvíli sjel z hole.
31:13
Jičín oslabení ustál. Vokatá připisuje další zákroky.
29:55
Ostrava usazena na útočné polovině. Žůrková zvládla svůj tým z uzávěry osvobodit, její střelu má Tomšová.
29:13
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:13
Máme tu první vyloučení zápasu. Svobodová si vyšlápla na jednu z protihráček u mantinelu a jde si odpočinout.
27:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Nela Kapcová (2:3).
27:00
Vokatá si pohlídala střelu Kotzurové, která vzala přečíslení 2 na 1 na sebe.
25:30
Neuvěřitelná kombinace domácích. Paulovičová pálí do skvěle chytající Tomšové.
24:30
Velmi neuspořádaná pasáž hry v podání obou týmů.
23:39
Mlejnková si opět skvěle naběhla, ale i tentokrát poslala míček mimo branku.
20:57
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Michaela Pavlíková, asistoval Nikola Kuchařová (2:2).
20:57
Pavlíková spíše jen nahodila od poloviny směrem k ostravské brance, ale skvěle clonící Erbanová zabránila Tomšové ve výhledu a míček zaplul za její záda.
20:01
Druhou třetinu začínají na míčku hráčky Ostravy.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 7 - Ostrava 11.
20:00
17:49
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Vendula Schindlerová, asistoval Markéta Vrlíková (1:2).
17:49
Stupňující se hra Ostravy nese své ovoce. Schindlerová dokázala z první trefit skákající přihrávku a na její střelu Vokatá nedosáhla.
15:30
A teď Vokatá pohotově zasahuje! Dvě velké šance Ostravy v rozmezí několika sekund.
15:07
Za Vokatou zazvonila horní tyč!
13:30
Přečíslení Ostravy velmi dobrým zákrokem vyřešila Vokatá.
12:18
Jedovatá střela Růžičkové, za kterou se musela Tomšová hodně natahovat.
08:42
Dlouhý výhoz Vokaté si přivlastnily hráčky Ostravy, nabídnutou šanci nevyužily.
07:30
Mlejnková si pěkně naběhla do vloného prostoru před brankou, střelu ale mezi tyče nevtěsnala.
06:58
Tomšová si pohlídala střelu Fisherové ze střední vzdálenosti.
03:46
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Lucie Paulovičová (1:1).
03:46
Jičín bleskově vyrovnává po perfektní souhře první jičínské pětky, na jejímž konci propálila Tomšovou Bachmaierová.
02:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karin Vavrečková, asistoval Pavlína Bačová (0:1).
02:25
Pohledná série přihrávek v podání domácí první pětky, Tomšová zatím zasahovat nemusela.
00:58
První šance Ostravy, míček končí po teči na boční síťce.
00:01
Úvodní buly utkání pro tým Ostravy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Vendula Schindlerová, Denisa Kotzurová, Michaela Mlejnková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Leona Müllerová, Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová