3:1
3:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS 9:5
3. Milan Tomašík, 4. Jiří Curney, 14. Daniel Šebek, 25. Jan Řehoř, 30. Martin Tokoš, 32. Jiří Curney, 49. Milan Tomašík, 51. Jan Natov, 53. Daniel Šebek - 8. Jakub Renčín, 10. Jakub Hromada, 21. Tomáš Hanák, 42. Jan Hněvkovský, 44. Matouš Burian; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 10 - Daniel Körber 26; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:2;
60:00
Střely na branku v 3. třetině(celkem): domácí 13(35); hosté 5(15)
60:00
Nejlepší hráči zápasu: domácí 58 Filip Zakonov; hosté 99 Jakub Renčín
60:00
59:20
Körber musí zpět do své klece, Bolka kontroluje kulatý nesmysl.
58:56
Timeout BLACK ANGELS
58:56
Rozehrávat budou BA z dobré pozice, ale čas se krátí.
58:06
Rozehrávka v rohu pro Boleslav.
57:12
Tomáš Chroust v rozhodující chvíli vůbec netrefil balónek, Körber odbíhá znovu na střídačku.
56:18
BA zpět v plném počtu, přesilovka žádnou velkou šanci nenabídla.
55:20
Radek Hanák dokázal udržet míček dobrých dvacet vteřin, teď už ho má opět Tomašík.
54:18
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
54:18
Suchánek by šel sám na prázdnou, Jakub Boček zvolil variantu vyloučení.
53:21
Körber na střídačce, na palubovce šest hráčů v bílých dresech.
52:27
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Patrik Suchánek (9:5).
52:27
Neskutečný granát Šebka, který ránu vyslal od mantinelu. Náskok Bolky začíná narůstat.
51:42
Natov pálí těsně vedle pravé tyčky.
50:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Daniel Šebek (8:5).
50:06
Ani teď tam Ludvík nebyl celou dobu svého trestu, zpátky na střídačku ho po dorážce posílá Natov.
49:17
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
49:17
Ludvík dnes podruhé na trestné, tentokrát za bránění ve hře.
49:08
Tomáš Chroust se objevuje na hřišti vedle dvojice Curney a Natov, domácí trenér už netočí všechny tři pětky.
48:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Patrik Suchánek (7:5).
48:37
Tomašík zpoza branky s obrovskou dávkou štěstí odráží míček o Körbera.
48:03
Körber sbírá dlouhé nahození Suchánka.
47:17
Po delší době kombinace Curneyho pětky.
46:06
Jakub Boček našel skákavou přihrávkou svého bratra Matěje, který ale nedokázal nasměrovat svou ránu na branku.
44:15
Hostující hráči jsou v laufu, Boleslav skoro není na míčku. Když už se k němu dostane, tak ho nepřesností zase ztratí.
43:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Tomáš Hanák (6:5).
43:14
Perfektně provedená střela z výběhu od Buriana a je to pouze o gól. Bauer se za míčkem jenom ohlédl.
41:52
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Tomáš Hanák.
41:52
Komárek nepustil míček za sebe a zasáhl vysokou holí. Následoval nájezd, který ale Tomáši Hanákovi vůbec nevyšel, míček mu sjel.
41:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jakub Renčín (6:4).
41:42
Hněvkovský úspěšně úřadoval na středu hřiště a snižuje náskok.
41:11
Vyloučen hráč Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:36
Signalizovaná výhoda pro BA.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině(celkem): domácí 12(22); hosté 6(10)
40:00
Po srovnání z hole Tomáše Hanáka přišly na scénu tři branky domácího celku, trefili se postupně Řehoř, Tokoš a v přesilové hře Curney. Zápas ale ještě určitě není rozhodnut, a tak náš čeká zajímavá poslední část základní hrací doby.
40:00
39:31
S míčkem dohrávají třetinu hostující hráči.
37:27
Tomáš Hanák čistě obral Řehoře, ale rozhodčí píská drobný přestupek pár vteřin zpět.
36:36
Krzyžanek na place.
36:12
Precizní bloky domácích hráčů.
35:18
Tomáš Hanák obral Tokoše právě ve chvíli, kdy Natov opustil trestnou lavici.
34:36
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování.
34:36
Školácká chyba Krzyžanka, emoce začínají hrát velkou roli.
34:01
Bauer bere míček po nepovedené střele Hněvkovského.
33:18
Vyloučen hráč Jan Natov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
33:18
Početní výhoda rovněž pro BA, pykat půjde Natov.
32:59
Natov natáhl z půlky hřiště, Körber lvím skokem zasahuje.
31:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (6:3).
31:42
Rychlý ťukec a na jeho konci přesný Curney.
31:05
Na Suchánka zírala prázdná branka, domácí obránce překvapivě minul.
30:57
Körber zalehl poskakující balónek.
30:17
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
30:17
Ludvík zatáhl za záchrannou brzdu při úniku Natova.
29:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Daniel Šebek (5:3).
29:59
Tokoš osamocen v palebné pozici, na jeho pokus byl Körber krátký.
29:45
Burianův projektil se po zásahu Bauera odrazil od horní tyčky!
29:24
Körber vytáhl konečky prstů ránu z výběhu.
28:43
Jakub Boček v dobré šanci netrefuje zařízení.
27:31
Tadeáš Chroust vyslal ze středu prudkou střelu na branku, Körber ukázal rychlý postřeh.
26:12
Körber sbírá nepříliš razantní pokus Grubera.
24:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Adam Hemerka (4:3).
24:51
Hemerka vybídl ke skórování Řehoře, který jeho nabídku neodmítl.
24:12
Krzyžanek zalehl Matěje Bočka, který byl hodně aktivní před Bauerem.
23:15
Novotný netrefuje odkrytou horní část svatyně Bauera.
21:59
Hněvkosvký hledal dlouhou nahrávkou Kopeckého, ale nenašel.
20:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Radek Hanák (3:3).
20:24
Milimetrový pas Radka Hanáka na svého bratra Tomáše, který zasunul míček za ležícího Bauera. Máme opět srovnáno!
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: domácí 10; hosté 4
20:00
Narozdíl od včerejšího utkání dnes dokázali hosté reagovat na brzké dva góly Boleslavi. Zatím rozdílová branka přišla z čepele Šebka.
20:00
19:32
Úspěšný blok proti ráně Krzyžanka, na míčku jsou hráči BA.
18:37
Körber snadně lapil Suchánkův přízemní pokus.
17:10
Slibná rozehrávka pro BA, kterou Kopecký zakončil střelou do Bauera.
16:25
Šebek fauluje u mantinelu, Radek Hanák si míček pohlídal lišácky.
15:38
Vysoké postavení domácích hráčů drží Blacky za vlastní brankou.
13:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Martin Tokoš (3:2).
13:45
Hráči BA slavili, že ubránili Tomašíkovu akci. Během toho míček rychle vzal Tokoš a našel volného Šebka, který poměrně snadně trefuje, Körber nestihl zareagovat.
12:46
Hemerka to udělal skvěle, když se prosmýkl mezi dvojicí bránících hráčů. Míček předal do dobré pozice Tomáši Chroustovi, ten však ani nevystřelil.
11:28
BA jsou na koni a je jich plné hřiště, Boleslav má nyní velké problémy s jejich aktivitou.
11:06
Tomáš Hanák si míček zpracoval tak, že prohodil Zakonov. Šel by sám na brankáře, ale rozhodčí vrací výhodu ke Körberovi.
09:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Renčín (2:2).
09:37
Z rozehrávky z rohu se míček dostal až ke Hromadovi, který natáhl ke gólové střele skoro z půlky hřiště.
09:31
Zakonov odpaluje za mantinel dlouhý míček, který směřoval na Tomáše Hanáka.
08:14
Těžký balónek poslal Řehoř na Hemerku jako posledního hráče, ale nejnovější posila Boleslavi si poradila na jedničku.
07:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (2:1).
07:25
Matěj Boček našel na druhé straně hřiště úplně volného Renčína. Tomu střela moc nesedla, vlastně byla ráda, že se do branky vůbec dokutálela, ale Bauer se nestihl přesunout.
05:47
Komárek v gólové šanci trestuhodně minul odkrytou klec.
05:04
Gruber fauluje v rohu, Hromadovi vůbec nedovolil manipulovat s hokejkou.
04:22
Suchánek si přidržel Tomáše Hanáka, který by jinak šel sám na Bauera.
03:29
03:29
Přesně minutu po Tomašíkovi se prosazuje Curney a už je to o dvě branky.
03:16
Natov nepropálil brankáře z velkého úhlu.
02:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Daniel Šebek (1:0).
02:29
Tomašík doklepává míček do branky, stejně jako včera se Bolka dostává rychle do vedení.
01:44
Körber propustil ránu Tomáše Chrousta mezi nohami, ale balónek se od tyčky odráží ven.
01:27
Bína našel na středu volného Grubera, jeho pokus kryje připravený Körber.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Jan Bauman, Adam Bouček, Tomáš Hanák, Vojtěch Novotný, Radek Hanák
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Bína, Jiří Curney, Jan Natov, Jakub Gruber
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi florbalisty Mladé Boleslavi a BLACK ANGELS: Přeji příjemnou zábavu!
00:00
Včerejší úvodní zápas série vyhrála celkem jasně Mladá Boleslav 16:6, nicméně i hosté měli světlé chvilky. Ta nejsvětlejší přišla, když snížili vedení Bolky z 9:1 na 9:5, na více se ale i díky pětiminutovému vyloučení nezmohli. Dnes nás čeká určitě velmi zajímavé klání.