0:6
1:0
- : -

BLACK ANGELS - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:10
11. Jakub Boček, 18. Matouš Burian, 51. Jan Kopecký - 2. Jan Natov, 10. Tomáš Chroust, 15. Jan Natov, 19. Daniel Šebek, 26. Daniel Šebek, 27. Tadeáš Chroust, 28. Martin Tokoš, 29. Martin Tokoš, 30. Jakub Bína, 31. Adam Hemerka; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Körber 11, Ondřej Matiášek 16 - Lukáš Bauer 18; po třetinách: 2:4, 0:6, 1:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: BA 9:12 FMB Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
60:00
57:40
Hněvkovský stál dvakrát před bránou Bauera, ale pokaždé k němu přišla skákavá přihrávka, kterou nedokázal správně trefit.
55:46
Vyloučen hráč Tomáš Chroust družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
55:46
Tomáš Chroust sekl Hněvkovského v momentě, když se zrovna natahoval ke střele. Pošle kvůli tomu svůj tým do oslabení.
53:48
Golman domácích to neměl v tomhle utkání vůbec lehké, když musel nastoupit za velmi nepříznivého stavu do branky místo Körbera. Zatím si ale vede více než obstojně, několikrát chytil v tomto zápase nechytatelné.
50:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Vojtěch Novotný (3:10).
50:24
Kopecký dokázal od mantinelu překvapit boleslavského golmana střelou mezi nohy.
48:03
Hněvkovský před bránou dokázal nasměrovat letící míček na boleslavskou bránu, v ní byl ale dobře postavený Bauer.
45:12
Obuškevič z půlky vyslal tvrdou střelu, která značně potrápila Lukáše Bauera.
42:40
Hněvkovský v šanci, z otočky ale přestřeluje.
40:01
Blaci opět vyhráli buly, teď jim už zbývá dát devět gólů.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA 5:12 FMB
40:00
36:50
Utkání je teď i za poměrně jednoznačného výsledku hodně vyhrocené.
30:52
Timeout BLACK ANGELS
30:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Adam Hemerka, asistoval Jakub Gruber (2:10).
30:28
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jan Hněvkovský.
30:28
Domácí se po dlouhé době dostali do velké šance, v brankovišti ale byli faulováni. K nájezdu se postavil kapitán Hněvkovský, který dnes narozdíl od včera nenašel recept na brankáře Bauera.
29:31
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (2:9).
28:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš bez asistence (2:8).
28:53
Matiášek nedostal moc pěkné uvítání ve své brance. Tokoš nejprve obral domácího obránce o míček na útočné polovině, pak poslal balonek mezi Matiáškovy nohy v jeho oblíbeném zákroku v rozštěpu.
27:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Daniel Šebek (2:7).
27:03
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Matiášek družstva BLACK ANGELS
27:03
BLACK ANGELS teď dostali góla ve třech střídáních za sebou. Körber proto míří na lavičku.
26:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jan Řehoř (2:6).
25:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Milan Tomašík (2:5).
25:37
Bauman, který v oslabení brání střelám z krosovek, teď nestačil na střelu Šebka, který si našel skulinku v jinak dobře pokryté brance.
24:44
Vyloučen hráč Jakub Nachtmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:44
Denemark postrčil Hemerku a vysílá domácí do oslabení.
22:08
Bauer dokázal fotbalovým zákrokem zabránit gólu z přízemní střely domácích.
20:01
První buly třetiny opět pro domácí, tentokrát ale byla výra klasická na jejich vlastní polovině.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA 7:13 FMB
20:00
18:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Martin Tokoš (2:4).
18:30
Parádní akce hostů, na jejímž konci stál Daniel Šebek, kterému stačilo jen nahodit balonek do poloprázdné branky.
17:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian bez asistence (2:3).
17:25
Tadeáš Chroust teď zažil velmi smolný moment. Nejprve se nechal obehrát Tomášem Hanákem, který pak společně přehrál hru přes Matouše Buriana až před Bauerovu bránu. Následně se ve vzniklém předbrankovém varu od něj odrazil míček do jeho branky.
15:42
Bauer teď musel udiveně koukat za sebe, když Radek Hanák vystřelil nečekanou dělovku a trefil břevno jeho branky.
14:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Adam Hemerka (1:3).
14:52
Hemerka přihrál od mantinelu Natovovi na střed hřiště, který tvrdou střelou překonal domácího golmana.
10:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (1:2).
10:11
Körber se nenechal rozhodit dvěma góly Boleslavi, předvedl skvělý výhoz na Renčína, který potom přihrál Jakubovi Bočkovi do prázdné branky.
09:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Mikuláš Komárek (0:2).
09:22
Míček se nejprve podivně odrazil od Körberovy brankové konstrukce, pak ale Chroust dorazil balon za zmateného brankáře domácích.
08:00
Hosté zatím velmi dobře blokují, Bauer zatím kvůli tomu nemá moc práce.
06:42
Körber dokázal natáhnout obě nohy ke vzdálenější tyči a na poslední chvíli vyrazil balonek v gólové příležitosti hostů.
01:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jakub Gruber (0:1).
01:48
Gruberovu střelu nohou tečoval Jan Natov. Míček se odrazil pod Körberovu nadzvedlou nohu.
00:13
První střelu zápasu vyslali hosté.
00:01
První buly utkání pro domácí, kteří jako první zpracovali balonek v rohu soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Martin Tokoš, Daniel Šebek, Filip Zakonov, Milan Tomašík
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Jan Bauman, Adam Bouček, Matouš Burian, Radek Hanák, Tomáš Hanák
00:00
Dámy a pánové, vítejte u čtvrtého zápasu čtvrtfinále play off mezi BLACK ANGELS a Předvýběr.CZ Florbal MB.
00:00
Boleslav si do dnešního zápasu přináší pohldlné vedení 3:0 v sérii. Domácí černí andělé proto čelí vyřazení. To může znamenat, že kapitán BLACK ANGELS Jan Hněvkovský odehraje svůj poslední zápas, který už dříve oznámil, že po sezóně ukončí kariéru.
00:00
Včera se ve kbelské hale odehrálo třetí kolo série, které velmi dlouho bylo velice vyrovnané. První třetina skončila 3:3, po druhé byl stav 4:5 pro Boleslav. Ve třetí třetině ale vítěz Prezidentského poháru předvedl svou kvalitu a nakonec vyhrál 4:9.
00:00
Nejproduktivnější hráči týmů v play off: BA Jakub Renčín (2+5), FMB Jiří Curney (5+7)
00:00
Statistiky nastupujících brankářů: BA Daniel Körber (74.29 %, 9.59 ø), FMB Lukáš Bauer (75.31 %, 5.00 ø)