2:1
3:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 7:3
4. Martin Řezáč, 12. Marek Vávra, 28. Marek Vávra, 39. Daniel Eremiáš, 54. Petr Majer, 55. Daniel Eremiáš, 56. Petr Majer - 2. Matyáš Krebner, 26. Filip Forman, 56. Mikuláš Forman; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:2 + Pavel Čihák 5; využití: 3:2; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 23 - Radovan Michajlovič 19; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:1;
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov 7:11 Bohemians
60:00
Hodnocení zápasu najdete ZDE
60:00
59:59
Chodov je v semifinále! V napínavé sérii dokázal udolat svého zelenobílého soupeře.
55:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Marek Vávra (7:3).
55:10
Starší z bratří Formanů dokazuje, že hra ve čtyřech není pro hostující tým problém
55:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Kryštof Krbec (6:3).
54:22
Eremiáš trestá nedisciplinovanost hostů
54:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Tomáš Sýkora (6:2).
53:46
Vyloučen hráč Pavel Čihák družstva FbŠ Bohemians na 5 minut za hrubost.
53:45
Skutečně nechutný zákrok předvedl Čihák na Voštu, kyž ho zbytečně zahodil rovnou zádama na lavičku a zaslouženě 5 minut odsedí na trestné
53:15
A právě Bauer odstartoval obranným zákrokem tuto šanci a na jejím konci přiblížil svůj tým branám semifinále Majer
53:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Jiří Bauer (5:2).
53:05
Bauer zamkl mantinel na 3 západy a tak nikdo neprojde.
52:25
Ondrušek pokradl hezky míček Krbcovi a zkoušel ještě něco vytvořit
51:20
Forman se teď místo bránění ohlédl s gestikulací na rozhodčího a tak prošvihne Strnadovu nahrávku
50:50
Šimůnek odjel mimo branku a Eremiáš ho zastoupil blokem v pozici posledního hráče
47:50
Malič emotivně přesvědčuje rozhodčího, že míček přešel brankovou čáru. Ten však vidí situaci jinak a Chodov tak stále v tomto oslabení žije
47:20
Tenhle útok Strnada na teď již ošetřovaného Krebnera byl vcelku redundantní a zmiňovaný Chodovák podruhé na trestné
47:18
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:50
Vávra mohl jít sám, to by však nesměl Majer faulovat a tak se míček přemístí na hole Bohemky
39:00
Sýkorova pohledná rána jen prosvištěla kolem brankové konstrukce
38:45
Buršíka vyblokoval svou holí Plíhal
38:03
Chodov pronikl akcí 3v1 na půlku soupeře, Majer nalezl kamaráda na centru a ten zametl míček do prázdné branky. Domácí odskakují do dvoubrankového vedení
38:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Petr Majer (4:2).
36:55
Buršík vypadal na nahrávku, nakonec pálil, branku však netrefil
36:00
Dalekonosná střela Vošty, ještě na dorážce číhal Plíhal, ale gólmana kluci neporazili
35:30
Šebka odstavil Eremiáš čistým zákrokem a bere si tak míček
34:45
Nepříjemný pokus dostal Šimůnka z komfortní zóny. Ten však i tento komplikovaný zákrok zvládl
33:35
Maličova střela taky branku nedonese a tak Chodov třetí oslabení přežívá po dvou neúspěšných pokusech
31:34
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády.
31:10
Hosté hledají cestu do branky Chodova, ti však zatím drží svou formaci zodpovědně
27:35
No a je to právě kapitán mužstva, který posílá domácí do dalšího vedení.
27:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Petr Majer (3:2).
27:15
Bauer na druhém beku našel Vávru a ten posouvá akci dál
25:26
Forman vytěžil z přesilovky maximum a hosté ukazují, kde je jejich silná stránka.
25:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Matyáš Krebner (2:2).
25:00
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
24:45
Majerovu nepřesnou nahrávku přebere Krbec
23:15
Teď zas kombinuje Chodov
22:10
Forman zabrzdil a uklidní hru přenosem na obranu.
21:15
Hosté se radovali s vyrovnání, to jim však dlouho nevydrželo, rozhodčí signalizuje vysokou hůl a branka platit nebude.
21:10
Horký na beku s Bauerem, míček jim krade Buršík.
19:59
Třetina nám končí, domácí si nesou do šatny vedení o branku.
19:05
Vojtíšek se prokličkoval až před branku, tam však ztrácí
18:40
Krebner zkusí něco vymyslet z rohu
18:00
Šárka z otočky pohrozil a stále i přes své góly nebyl dostatečně pokryt. Tentokrát však míjí
17:10
Zezulka teď zezadu hledá spoluhráče
16:30
Majer střílí mimo branku
14:30
Řezáčova čepel zastavila Šebka a míček mají hosté.
14:10
Kawulok v souboji s Plíhalem neobstál a míček si tak bere domácí křídelník.
13:55
Svižná rána Majera končí na gólmanovi Klokanů.
13:15
Horký vyvezl po prknech až do rohu a předává dál.
11:55
Mikeš chtěl pálit z první, střela se nepovedla, ale Michajlovič ji takto nezdařenou nečekal a nakonec ho tahle "žblabuňka" trochu potrápila
11:30
Podhráský vyčkává za vlastní brankou
11:02
Vávra nakonec prostřelil Michajloviče a tak si Chodov bere důležité vedení.
11:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Jiří Bauer (2:1).
10:10
Druhé oslabení a Bohemians znovu na míčku.
09:45
Pěnička potrestán za seknutí 2 minutovým trestíkem.
09:43
Vyloučen hráč Matěj Pěnička družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
09:30
Pěnička nastřelil jen blokujícího Mikeše
09:15
Bohemka si teď chce užít na míčku a v poklidu kombinuje
08:52
Tomčo je zpět, přesilovka gól nepřinesla.
08:30
Bauerova střela skončila na bloku obrany
07:50
Bohemka se ujala míčku a bude chtít tahat cenné vteřinky.
07:20
Vávra z tahu pouze vysoko nad branku.
06:52
Vošta se dral do koncovky, Tomčo mu ale zablokoval hůl a tak si odsedí 2 minuty na lavici hanby.
06:51
Vyloučen hráč Ivan Tomčo družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
06:05
Šárka sekl Šimůnka přes prsty a to vyvolalo roztržku před svatyní Chodova.
05:30
Bauera stínuje Šárka, který mu tak znemožnil další postup.
04:50
Vávra zastaven ilegálně, míček bere Chodov.
04:25
Chodov je doposud ofenzivnějším celkem.
03:53
Zatažená střela Řezáče končí za Michajlovičem a tak je srovnáno.
03:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Ondřej Vošta (1:1).
03:00
Šebek s Pěničkou nepříjemně dotírají na beky domácích.
02:10
Ondrušek tvořil na Sýkoru, ten byl však pokryt defenzívou soupeře.
01:40
Forman zastaven rychlejším Voštou.
01:06
Hosté ukázali, že hra ve více lidech jim nečinní potíže.
01:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Filip Forman (0:1).
00:50
Ostrý zákrok Slunečka a sudí od začátku ukazuje, že zápas bude v jeho režii.
00:49
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
00:30
Na míčku v úvodu domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Jakub Šárka, Matyáš Krebner, Michal Vojtíšek, Jan Malič, Filip Forman
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Michal Podhráský, Radim Slunečko, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Dámy a pánové, všechny vás zdravím! Vítejte u obrovsky nabitého a důležitého zápasu. Chodov vede čtvrtfinálovou sérii s Bohemkou poměrem 3:2. Již v pondělí mohl svého soka ukončit, to se však nepodařilo a tak tu máme zápas pro Chodov o postup do semifinále a pro Bohemku o přežití! Je se na co těšit takže se pohodlně usaďte a v 19:00 jdem na to!