0:1
2:0
- : -

Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 3:2
20. Veronika Kopecká, 47. Lucie Želízková, 48. Kateřina Seemannová - 8. Eva Nečasová, 26. Lucie Romančáková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 15 - Lenka Remešová 19; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:0;
60:01
Zápasová série se příští víkend přesune do Židenic, kam si Tatran poveze náskok 2:0 na zápasy. Oba zápasy ve Stodole ale ukazují, že tato série bude extrémně vyrovnaná. Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji všem za pozornost a u některého dalšího utkání se budu těšit opět napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 4 - Židenice 4
60:00
Celkový počet střel: Tatran 22 - Židenice 17
60:00
59:59
Vteřinu před koncem měly Židenice příležitost volného úderu, ale stav nesrovnaly. Naopak domácí mohou být více než rádi za vydřenou těsnou výhru 3:2.
59:40
Drama by se dalo krájet.
58:50
Tatran naskakuje do "oslabení" 5 na 6.
58:37
Domácí střídačka bouřlivě oslavuje všechny bloky.
58:07
Dernerová do boční sítě Drbalové.
57:47
Timeout K1 Florbal Židenice
57:47
Přerušená hra dává šanci hostům vybrat si timeout a rozmyslet strategii do konce zápasu.
57:47
Remešová na střídačce.
57:33
Urbášková trefuje dlaň Drbalové.
57:21
Drbalová proti střele Dernerové měla zavřeno.
56:50
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
56:50
Mechlová ve frustraci odhodila hokejku Drápalové, čímž se provinila nesportovním chováním.
55:34
Drbalová vyjela a ve stylu Tomáše Kafky vykopla míček utíkající Dernerové.
55:04
Drbalová si došla pro míček daleko od své branky.
54:55
Střela Býčkové zamířila do zámezí.
54:20
Drbalová zlikvidovala střelu Indrové.
53:35
Drbalová teď nemohla zasáhnout proti míčku, protože byl naposledy zahrán jejími spoluhráčkami.
51:49
Smutná se po střetu s Nádeníkovou projela po zádech.
51:17
Býčková se s bolestivou grimasou zvedala ze země.
50:30
Janečková neměla seřízená mířidla.
49:47
Drbalová zamezila míčku, aby se dostal do branky.
49:02
Nyní se odehrávají souboje zejména na mantinelu na polovině Židenic.
47:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Vendula Beránková (3:2).
47:23
Seemannová posílá v početní výhodě Tatran poprvé v dnešním zápase do vedení. 3:2
46:46
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
46:46
Indrová nedovoleně bránila, čímž oslabí svůj tým.
46:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kateřina Seemannová (2:2).
46:26
Želízková si kousek od středového křížku přiklekla do nápřahu ke střele a propálila všechno před sebou, včetně brankářky. Tatran srovnává krok.
45:12
Jeden uteklý míček Pisárové, a co to na hřišti nadělá zmatků a zásahů na hraně pravidel.
44:46
Urbášková v poslední vteřině přesilovky nepropálila domácí obranu.
44:00
Býčková zabrala a dokázala vybojovat míček.
42:47
Vyloučen hráč Barbora Břešťálová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
42:47
Po deseti vteřinách ubráněné "přesilovky" si jde sednout na trestnou Břešťálová za sekeru.
42:37
Odložené vyloučení.
41:42
Hermannová se drží za obličej po zásahu nejspíše florbalkou.
41:21
Spíše nahození než střelu Sedláčkové loví Drbalová z vnějšku boční sítě.
41:04
Podobně končí akce Moravcové na druhé straně.
40:46
Mechlová ze středu trefuje blok.
40:01
Poslední buly na úvod třetiny základní hrací části získaly hráčky Tatranu.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tatran 13 - Židenice 3
40:00
39:59
Třetina, ve které se 1x prosadily jen Židenice, nám končí. Uvidíme, jak na nepříznivý stav 1:2 zareaguje domácí lavička.
39:52
Nádeníková o pár čísel netrefila branku Remešové.
39:23
Smutná v zápalu hry povalila svou gólmanku Remešovou, která mezitím stihla chytit míček do rukou.
38:26
Želízková si spílá, jak mohla zahodit gólovou šanci v přečíslení 3 na 2.
37:52
Seemannová byla překvapena, že se k ní míček dostal, jinak by střelou z první mohla potrápit Remešovou.
36:59
Pravcová se nakonec ke střele dostala, jenom gólová radost chyběla.
36:22
Urbáškové u mantinelu odskočil míček do autu.
35:40
Faltusová opřela míček do první stojící hráčky před sebou.
34:45
Dělovka Mechlové mířila někam do prostoru branky, kde Remešová chvíli o míčku nevěděla.
33:42
Kopecká se marně natahovala po přihrávce od Seemannové.
32:48
Prontekerová namazala Jahodové, která o pár vteřin později zakončovala na Drbalovou.
31:40
Židenice své oslabení přestály beze ztráty.
31:04
Míček vyražen kolenem Remešové.
30:39
Kopecká prověřila pozornost podavače v rohu hřiště.
30:18
Sekera ze strany domácích ukradne pár vteřin z jejich přesilovky.
29:40
Vyloučen hráč Eva Nečasová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
29:40
Zablokovaná střela Tatranu, která vypadala poměrně nebezpečně, končí odložené vyloučení a mění jej na standardní. Nečasová sekla do florbalky, za což stráví dvě minuty na trestné.
28:55
Odložené vyloučení, Drbalová na střídačce.
27:55
Kopecká se napřáhla a o několik čísel přestřelila branku hostů.
27:46
Želízková rozduněla chrániče a helmu Remešové.
27:15
Tatran oslabení ustál.
27:06
L. Romančáková povalila kousek od mantinelu Prontekerovou, která téměř skončila v kotoulu vzad.
26:41
Skoro vlastňák po teči bránící hráčky Tatranu by neuhasila Drbalová, která byla změnou trajektorie míčku zaskočena. Naštěstí pro domácí byl oblouček vysoký a míček zakotvil v autu.
25:56
Tatran ušetřil pár vteřin ze svého oslabení.
25:15
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:15
Záchrannou brzdu zatáhla Mechlová a za to si posedí dvě minuty na trestné.
25:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Martina Indrová (1:2).
25:08
Duo Indrová - L. Romančáková využilo přečíslení a zavěšuje za Drbalovou. Židenice si berou zpět náskok, stav 1:2
24:35
Prontekerová nevyzrála na Remešovou.
24:06
Židenice se pomocí nedovolených zákroků na své hráčky drží na dostřel branky Tatranu.
22:33
Prontekerová škrtla balonkem o stehna Remešové.
21:57
Zblokovaná střela Dernerové zamotala hlavu Drbalové.
21:27
Lavička Židenic oslavuje zákrok své gólmanky.
21:14
Střela Staňkové skončila na zádech Hermannové.
20:22
Seemannová chtěla obtočit míček kolem tyčky Remešové, ta ale mezeru utěsnila a slyšeli jsme pouze úder čepele do tyče.
19:57
Nastřelená hlavička jedné hráčky Židenic rozlítila domácí lavičku.
19:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (1:1).
19:11
Tatran dokázal využít početní výhodu, Kopecká necelou minutu před koncem srovnává stav utkání na 1:1
19:05
Seemannová těsně netrefuje branku.
18:50
Smutná šetří svému týmu vteřiny z oslabení.
18:02
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
18:02
Sedláčková v zápalu hry neuhlídala ruku a dovoluje Tatranu vyzkoušet si přesilovku.
17:54
Při Drbalové stojí všichni svatí.
16:51
Kvasková netrefuje otevřenou kasu.
15:52
Beránková po závaru v blízkosti vlastní branky radši odpálila míček do autu.
15:03
Remešová si připisuje další zákrok po střelbě Břešťálové.
14:10
Mechlová hbitě střídala směry, aby odehnala dotírající hráčku Židenic.
13:27
Mechlová to zkusila ze střední vzdálenosti, Remešová v brankářském postoji blokuje.
12:25
Faltusová střílela na připravenou Remešovou, míček skončil na boční síťce.
11:58
Střela Pravcové mířila na hruď Drbalové.
10:41
Faltusová z malého úhlu netrefuje zařízení.
09:53
Zřejmě po sekeře na Drbalovou rozhodčí kontrolují její stav. Vše se zdá v pořádku a Tatran může rozehrát z velkého brankoviště.
09:34
Tatran se snaží odpovědět, ale zatím veškeré snahy končí na čepelích hostů.
07:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Nečasová, asistoval Jitka Drápalová (0:1).
07:54
Nečasová vymetla pavučiny v rohu branky Drbalové a hosté jdou do vedení 1:0 ze svého pohledu.
07:20
L. Romančáková trefuje koleno Drbalové.
06:32
Sedláčková bez bloku mířila na vytrčenou dlaň Drbalové.
06:05
Faltusová se odrazila od blokující Rybníčkové.
05:24
Dernerové míček sklouznul z čepele, za což se omlouvá svým spoluhráčkám.
04:44
Remešová zavřela bližší tyčku.
04:08
Kvasková se nedokázala obtočit kolem L. Romančákové.
02:34
Drbalová poprvé v akci.
02:24
Pisárová si vynutila nedovolený zákrok, míček ale vzápětí patří hostům kvůli špatné rozehrávce Tatranu.
01:36
První nebezpečnější šance Židenic skončila nepřesnou přihrávkou na Jahodovou.
00:29
Smutná fotbalově odkopává zablokovanou střelu Beránkové.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu po kolotoči na středovém křížku ovládly domácí hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Eva Smutná, Jitka Drápalová, Andrea Dernerová, Eva Nečasová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Karolína Judová
00:00
Krásné odpoledne ze střešovické STODOLA Arény, kde se již za několik minut opět střetne čtvrtfinálová play-off dvojice Tatran Střešovice a K1 Florbal Židenice. Zápas si můžete již tradičně užít v textové či video podobě.
00:00
Včerejší úvodní zápas této čtvrtfinálové série vyšel o něco lépe domácímu Tatranu, když dokázal porazit svého soupeře poměrem 3:1 a zatím vede v sérii 1:0. Na výsledek se ale docela nadřel, což jen ukazuje, že Židenice nebudou snadný soupeř.