1:0
1:1
- : -

Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 3:1
6. Kateřina Seemannová, 22. Mariana Býčková, 59. Veronika Kopecká - 51. Andrea Dernerová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 18 - Lenka Remešová 25; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:1;
60:01
Ode mě je to pro dnešek vše. Opět se setkáme zítra, stejný čas, stejné místo. Budu se těšit napočtenou.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 10 - Židenice 9
60:00
Celkové počet střel: Tatran 28 - Židenice 19
60:00
59:59
Hosté už nedokázali nic dalšího vymyslet. Gólově vyrovnaná třetina nemění nic na tom, že dnešní utkání ovládnul Tatran v poměru 3:1 a ujímá se vedení v sérii 1:0.
59:44
Poslední vteřiny jsou obzvláště vypjaté.
59:16
Boční síť branky Drbalové.
58:51
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
58:51
Faltusová hodila protihráčku přes mantinel. Tím dává Židenicím šanci přesilovky, navíc bez gólmanky rovnou 6 na 4.
58:39
Remešová utíká na střídačku, Židenice v šesti.
58:21
Timeout K1 Florbal Židenice
58:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Vendula Beránková (3:1).
58:21
Třetí gól Tatranu přinutil Židenice vybrat si svůj timeout.
58:16
Seemannová si málem dala vlastňáka, když ji střela Dernerové zasáhla do nohou.
57:48
Faltusová vybojovala pro svůj tým míček po nedovolených zákrocích.
56:55
Dernerová sebrala balonek Želízkové.
56:07
Býčková ve složité situaci netrefuje hřiště.
55:50
Kopecká dostává kázání od rozhodčího, který ji upozorňuje na hru kolenem.
53:55
Drbalová zalehla balonek.
53:11
Krosová přihrávka na Beránkovou byla až příliš silná.
52:17
Odvážným, ale přesto důležitým vyjetím proti míčku se prosadila také gólmanka Tatranu.
51:50
Remešová zmenšila střelecký úhel Seemannové, která ji nepřekonala.
50:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Eva Smutná (2:1).
50:22
Hosté se ale nakonec v přesilovce díky zesílenému důrazu dokázali prosadit! Dernerová vykřesává jiskru naděje Židenicím a stahuje náskok Tatranu na 2:1.
49:40
L. Romančáková pohrdla úplně prázdnou brankou po vyjetí Drbalové a trefila boční síť. Bohužel pro Židenice z vnější strany.
48:49
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
48:49
Opět jedno velmi krátké odložené vyloučení, Želízková nedovoleně bránila ve hře.
48:43
Střela Dernerové zamířila po teči do autu, Židenice mají míček z rohu.
48:09
Nahození Košvancové chytá u země Remešová.
47:32
Obě střídačky hlasitě podporují a dirigují své svěřenkyně na hřišti.
46:59
Beránková s tečí střílela do autu.
46:07
Pisárová nasadila jesle Janečkové, míček ale skončil v rohu hřiště.
45:52
Smutná v zakleknutí brání střele v dalším pokračování.
44:47
L. Romančáková dostala přihrávku na paty, míček sebral Tatran.
43:55
Drbalová schytala nějakou menší sekeru přes prsty, rozhodčí ale přerušili hru už kvůli dříve zahrané vysoké hokejce.
43:08
Smutná splnila svou roli obránce skvěle.
42:28
Tyčka zvoní za zády Remešové.
42:07
Judová po zákroku Indrové skončila na zemi.
41:04
Želízková vypálila do zámezí.
40:01
Buly poslední třetiny standardní hrací doby, opět po kolotoči na středovém kříži, vybojovaly domácí hráčky.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 9 - Židenice 6
40:00
39:59
I ve druhé třetině jsme byli svědky jednoho gólu v podání Tatranu, který tak zatím vede 2:0. Uvidíme, zda hosté změní do poslední třetiny strategii.
39:40
Remešová ničí obě střely Seemannové.
39:21
Tatran přežil druhé oslabení bez úhony.
38:43
Židenice tráví většinu přesilovky snahou získat míček, Drbalová je téměř bez práce.
37:44
Tatran střádá vteřiny z vlastního oslabení na polovině soupeře.
37:21
Vyloučen hráč Eliška Machková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
37:21
Zhruba dvě vteřiny strávila Remešová na střídačce při odloženém vyloučení. Machková je na dvě minuty za katrem za sekeru.
36:39
Pravcová pomohla své gólmance s likvidací střely.
36:15
Kopecké přeskočil balonek čepel.
35:49
Neposedný míček zklidňuje Remešová.
35:13
Beránková zablokovala střelu Sedláčkové, o míček se pak definitivně postarala Drbalová.
33:38
Hermannová se opřela do střely, která po teči Nečasové skončila až téměř na patře Stodoly.
33:09
Kopecká netrefila zařízení.
31:57
Jahodová vyhrála sprinterský souboj o míček.
31:19
Smutná tečovala míček mimo branku Drbalové.
30:10
Urbášková teď vysoce znepříjemňuje život na hřišti domácímu týmu.
29:24
Remešová vytáhla krásný zákrok proti střele, kterou vypíchla pryč do bezpečí.
29:03
Judová namířila střelu do bot Moravcové.
28:18
Želízková, stíhaná dvěma protihráčkami, minula branku a při brždění nabourala do mantinelu.
27:13
Košvancová to zkusila z boku, míček našel zeď a následně odskákal do autu.
26:47
Domácí lavička oslavuje krádež míčku.
25:20
Sedláčková téměř skórovala, Drbalová se stihla rychle přesunout proti krosové přihrávce a následné střele k tyčce.
23:55
Signál Tatranu skončil nejprve na čepelích Židenic, a pak na střídačce hostů.
23:16
L. Romančáková prověřila pozornost Drbalové.
22:39
Drbalová si lehce akrobatickým zákrokem dokázala poradit se žabičkou a tečí od Rybníčkové.
22:17
Brankářka Židenic teď lapá míček.
21:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Lenka Faltusová (2:0).
21:28
Po závaru před brankou Židenic už už rozhodčí zdvihali ruku k odloženému vyloučení, ale Býčková dokázala lobem přemoct Remešovou. Tatran odskakuje do dvoubrankového vedení.
21:01
Drbalová chytá nepříliš prudkou střelu.
20:21
Vysoký nához Beránkové po odskočení míčku chytá Remešová.
20:01
Druhé buly na začátek třetiny vybojovaly po menším kolotoči hosté.
19:05
Drbalová třímala míček, Rybníčková nedobrzdila běh a obě hráčky se lehce střetly.
17:55
Dernerová po souboji skončila na zemi, hra ale pokračuje dál.
17:20
Pisárová zkosila protihráčku.
16:25
Střela Urbáškové byla poslední akcí Židenic v přesilové hře, mezitím už naskočila trestaná Kopecká.
15:52
Seemannová nedokázala zakončit při samostatném úniku.
15:15
Sedláčková tancovala kolem dotírající Machkové, rozhodčí přisuzují míček Tatranu.
14:21
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
14:21
Tatran se zmocnil míčku, což přerušuje odložené vyloučení. Kopecká hrála až příliš tvrdě a posedí si dvě minuty na trestné.
13:48
Odložené vyloučení na straně Tatranu, Remešová na střídačce.
13:28
Pro nahození L. Romančákové si došla Drbalová.
12:31
Judová se nedokázala vymotat před brankou Remešové, ta míček chytá a posílá své spoluhráčky do dalšího dobývání branky Tatranu.
05:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Michaela Mechlová (1:0).
05:48
Střelu Seemannové už ale vykrýt nedokázala. Tatran střílí premiérový gól v letošním play-off Extraligy žen a otevírá stav 1:0
05:35
Remešová drží svůj tým.
05:08
L. Romančáková přesprintovala celé hřiště a téměř zakončovala.
04:40
Vyloučen hráč Kateřina Rybníčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
04:40
Střídačka hostů si nepohlídala střídání lajn, čímž dopřává domácím možnost přesilovky.
04:20
Míček přeskočil čepel Staňkové, která by jinak měla šanci zakončit do prázdné.
03:54
Oba týmy vlétly do zápasu naplno, zatím však vidíme jen bloky a nepřesné akce.
02:01
Souboj rameno na rameno vyhrála Indrová.
01:00
Také Drbalová byla pozorná.
00:40
Střela Hermannové končí v rukách Remešové.
00:27
Domácí hráčky jsou na zápas vedle florbalek vybaveny též černým a červeným proužkem na tváři.
00:01
Úvodní buly série patří domácím.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Martina Indrová, Šárka Staňková, Barbora Sedláčková, Eva Urbášková, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká
00:00
Krásné odpoledne ze střešovické STODOLA Arény! Dovolte mi vás pozvat k prvnímu utkání čtvrtfinále play-off florbalové Extraligy žen mezi týmy Tatran Střešovice a K1 Florbal Židenice. Zápas si můžete jako již tradičně užít buď v online formě nebo videopřenosem.
00:00
Po základní části obsadil domácí celek čtvrté místo, když v posledním zápase nedokázal v přímém souboji o třetí místo přehrát Ostravu. Při výběru soupeřů tak musel Tatran čekat, kdo na ně zbyde.  Židenice zakončily sezónu na sedmém místě.
00:00
Pohledem do základní části vidíme, že Tatran vyhrál oba vzájemné duely (z pohledu Tatranu 10:5 na půdě Židenic, 2:1 doma). Jak se ale říká, "play-off je jiná soutěž", a tak může snadno dojít k překvapení na jedné či druhé straně. Uvidíme, jak týmy vyladily formu na vrchol této nelehké sezóny.