2:2
1:5
- : -

Panthers Praha - FBC ČPP OSTRAVA 3:8
26. Veronika Zittová, 33. Veronika Zittová, 42. Anežka Slaná - 13. Paulína Hudáková, 23. Pavlína Bačová, 24. Veronika Káčová, 49. Denisa Kotzurová, 50. Michaela Mlejnková, 54. Pavlína Bačová, 58. Denisa Kotzurová, 60. Veronika Káčová; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 24 - Veronika Tomšová 15; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:5;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-7 Ostrava-12
60:00
Střely na bránu celkem Panthers-18 Ostrava-32
60:00
59:23
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Nikola Chalupová (3:8).
59:23
Káčová se prosazuje po samostatném úniku.
57:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nikola Chalupová (3:7).
57:31
Koturová přidává svou druhou branku v zápase. Ostrava tak vede dvě a půl minuty před koncem o 4 góly.
55:29
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
55:29
Hůl Hudákové skončila v obličeji hráčky domácích. I přes stížnosti z lavičky Ostravy si Panthers zahrají přesilovku.
53:58
Timeout Panthers Praha
53:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Michaela Mlejnková (3:6).
53:58
Další gól Ostravy. Pro domácí zápas nevypadá nadějně.
52:23
Bačová po přihrávce zpoza brány prostor mezi třemi tyčemi netrefuje.
49:44
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Denisa Kotzurová (3:5).
49:44
Mlejnková se prosazuje po pohledné akci a střele, proti které golmanka Panthers nemohla nic dělat.
48:37
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Michaela Mlejnková (3:4).
48:37
Obrovská radost na straně Ostravy. Kotzurová překonává Horňákovou a vrací hostům vedení.
48:12
Havlíková vypíchla přihrávku Ostravy a vyslala Zittovou do úniku. Té se ale střela vůbec nepovedla.
47:48
Zápas můžete sledovat také živě na komentovaném streamu, kterým i dnes diváky provází ostřílené duo Martin Mattes - Láďa Hrma!
46:02
Pospíšilová využila chyby Panthers v rozehrávce a rozeběhla se do šance. Její střelu vyrazila Horňáková mimo.
45:01
Florbal se v posledních minutách hraje ve stylu nahoru dolu bez větší šance na obou stranách.
41:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Veronika Zittová (3:3).
41:11
Zittová naservírovala míček Anežce Slané, která doklepla míček do prázdné brány, a srovnává tak skóre zápasu.
40:25
ZIttová se hned ze začátku třetiny dostala do dvou střeleckých příležitostí. Ani jedna ale neskončila gólem.
40:00
40:00
Střely na bránu v druhé třetině Panthers-5 Ostrava-10
40:00
39:38
Po nepřehledné situaci před bránou se sice rozvlnila síť brány Panthers, naštěstí pro Horňákovou to ale byla jen ta boční.
36:40
Ostrava se bez větších problémů v oslabení ubránila.
34:40
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
34:40
Zákrok Hurníkové byl slyšet celou halou. Rozhodčí bez váhání udělují Hurníkové dvouminutový test za sekání.
34:20
Kotzurová z nadějné pozice trefuje blok Zikmundové.
32:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Dominika Tůmová (2:3).
32:07
Další gól Zittové. Tentokrát při standartní situaci propálila blok obránkyň i golmanku střelou po zemi.
31:04
Retová znovu zblokovala příhrávku v rozehrávce hostí. Tentokrát ji avšak hráčky Ostravy nepustily do protiútoku a na polivně hřiště ji zastavily faulem.
28:40
Hudáková střílela nikým nehlídaná na středu hřiště. Její zakončení ale nemělo šanci projít přes Horňákovou.
27:37
Retová se snažila kličkovat, ale svou protihráčku neukličkovala.
25:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Anežka Slaná (1:3).
25:08
Zittová přesnou střelou pod břevno snižuje na rozdíl pouhých dvou branek.
23:22
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Markéta Vrlíková (0:3).
23:22
Káčová přidává další branku Ostravy. Začátek třetiny se Panterkám vůbec nepovedl.
22:07
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Paulína Hudáková (0:2).
22:07
Bačová si v přesilovce našla prostor na středu a s klidem uklízí míček za záda Horňákové
20:56
Vyloučen hráč Monika Zikmundová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
20:56
Zikmundová provedla sekec mazec a odchází si na 2 minuty odpočinout na trestnou lavici.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině Panthers-6 Ostrava-10
20:00
19:58
Ostrava se v posledních vteřinách pokusila o ohrožení branky. Horňáková ale vše s přehledem pochytala.
18:55
Vavrečková na poslední chvíli zachytila přihrávku Žbánkové, která mířila na nabíhající Novákovou.
17:20
Zikmundová málem v souboji odtsrčila hráčku hostí na střídačku Panthers. Rozhodčí její tvrdou hru posoudili jako faul.
14:25
Faťunová se prostrčila míček přes protihráčku a rozeběhla se prakticky sama na brankářku. Její střela se ale nevešla mezi tři tyče.
13:07
Zápas můžete sledovat také živě na komentovaném streamu, kterým i dnes diváky provází ostřílené duo Martin Mattes - Láďa Hrma!
12:32
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Pavlína Bačová (0:1).
12:32
Hudáková otevírá skóre zápasu snadným zakončením z předbrankového prostoru.
10:59
Panterky se brání jak jen to jde. Velmi jim pomáhá i dnes zatím skvělá Horňáková.
09:10
Vyloučen hráč Lenka Zelingerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:10
Zelingerová poslala svou protihráčku až na tribuny pro diváky a zaslouženě dostává dvouminutový trest.
07:12
Přihrávka Kotzurové na mantinel byla pro její spoluhráčku příliš těžká na zpracování, a přichází tak laciná ztráta míčku.
05:04
Z šance, kterou vytvořila povedenou kličkou Zikmundová, se Panterkám nepodařilo zakončit.
03:28
Trenér hostí vybízí své hráčky k tlaku na rozehrávku Panthers. Ten se jim vydařil a dostaly se tak k balonu na své polovině.
02:09
Retová chytře vystihla rozehrávku hostí a spolu se Slanou se vydala do protiútoku. Druhá jmenovaná ale nezakončila přesně.
01:02
Hráčky Ostravu zvolily zajímavý signál pro rozehrání standartní situace od mantinelu. Střela Zagórské neměla gólové parametry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Karin Vavrečková, Paulína Hudáková, Pavlína Bačová, Denisa Kotzurová, Michaela Mlejnková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Nela Havlíková, Dominika Tůmová, Karolína Vlachová, Julie Faťunová, Veronika Zittová
00:00
Krásné odpoledne z Rudné, kde se za pár minut rozehraje třetí duel čtvrtfinálové série mezi Panthers Praha FBC Ostrava. Dnešnímu duelu opět nebude chybět komentovaný stream a předzápasové studio, k jehož sledování všechny fanoušky srdečně zveme - najdete ho na tomto odkazu!