1:2
0:1
- : -

Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 3:4
2. Markéta Prontekerová, 12. Katka Nádeníková, 40. Kateřina Pisárová - 3. Barbora Sedláčková, 35. Barbora Sedláčková, 40. Eva Smutná, 49. Martina Indrová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 10 - Lenka Remešová 22; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:1;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 8, hosté - 3.
60:00
59:50
Domácí se snaží ze všech sil a ze všech možností srovnat.
59:38
Těžká situace pro Želízkovou a Bernkovou, která dokázaly ubránit branku i bez gólmanky.
59:14
Seemannová rozvlnila síťku, bohužel tu vnější.
59:00
Domácí v 6.
57:58
Indrová získává míček a žene se do útoku.
57:35
Domácí s klidem drží míček, obrana Brna velmi pevně sevřená.
57:22
Nahrávka na Želízkovou, která backhandem střílí z těžkého úhlu.
56:32
Vyloučen hráč Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
56:30
Vachudová se prokličkovala z obrany, po faulu je však hra přerušena a domácí si zahrají přesilovku.
56:03
Nahrávka Mechlové na Beránkovou, která velmi těsně přestřeluje.
55:25
Standardka Židenic v rohu, sice končí před brankou, ale míček "odpaluje" Beránková do bezpečí.
55:00
Brno na míčku, ale díky vysoko vytaženým Tatrankám se nedaří přesuout do útoku.
54:02
Standardka pro domácí na mantinelu. Bohužel Seemannové střela letí vedle.
53:19
Vachudová přesouvá hru a domác hledají šanci jak vyrovnat.
52:30
Seemannová nahrává na volnou Kopeckou, Urbášková těsně míček zastavuje.
51:30
Zabavská a její obrovská šance, bohužel přestřeluje.
49:49
Brno se teď chopilo otěží a domácí jsou pod tlakem. Urbášková střílí - tentokrát stav zůstává stejný.
48:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Šárka Staňková (3:4).
48:04
Indrová omotala míček okolo tyčky a posílá Židenice do vedení.
47:30
Domácí sice na míčku, ale větší šanci si ne a ne vytvořit.
45:33
Standardka Tatranu bez střely a Indrová přesouvá hru na druhou polovinu hřiště.
43:55
Prontekerová probíhá na střed, kde střílí - bohužel byl míček zblokován.
43:20
Býčková před brankou v šanci. Bohužel míček letí za.
42:49
Hezká akce domácích, bohužel Machkové míček nesedl dle představ a střela není hrozbou pro Remešovou.
41:10
Sřešovice na míčku, ale nedaří se jim najít cestu z obrany.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 8, hosté - 7.
40:00
39:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Pisárová bez asistence (3:3).
39:51
Pisárová střílí po zemi na bližší tyč. Míček prochází jedinou možnou skulinou mezi tyčkou a Remešovou a domácí srovnávají.
39:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Andrea Dernerová (2:3).
39:22
Smutná střílí a naprosto nekompromisně se trefuje pod břevno.
38:53
Vachudová dokázala vybojovat míček pro domácí.
38:10
První střela přesilovky od Staňkové z poloviny bohužel letí těsně vedle.
37:31
Další přesilovka pro Židenice a možnost otočit průběh utkání.
37:30
Vyloučen hráč Tereza Bystrianská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
37:07
Další standardka z rohu pro domácích - Jahodovou, která mohla jít sama na branku, jen těsně předbíhá Pisárová.
36:50
Brno sice získalo míček, ale cestu na útočkou polovinu se hráčkám najít nedaří.
35:52
Standardka domácích - krosovka na Kopeckou, té bohužel míček nesedl na čepel.
34:17
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Lucie Romančáková (2:2).
34:16
Míček se nejprve odráží od Drbalové a poskakuje před brankou, nastalého zmatku využívá připravená Sedláčková a srovnává.
33:03
Standardka Střešovic nevyšla tak, jak měla a Brno získává míček.
32:14
Kopecká a její nadějná střela, ovšem ani ta neprošla mezi tři tyče.
31:47
Bystrianská velmi důrazná před Remešovou - ta stále odolává.
29:51
Standardka Tatranu z rohu. Býčková nahrává na Břešťálovou, ta obíhá branku a nahrává na Hermannovou, která střílí - Remešová opět chytá.
27:50
Vachudová se prokličkovala obranou Brna, bohužel vyslaný míček míjí branku.
26:45
Hra nabírá na tempu. Urbášková střílí - Drbalová připravená.
24:48
Brno si vytváří pěknou šanci, Mechlová však finální přihrávku překazila.
23:45
Smutná předvedla parádní kousek a obehrává si dvě domácí hráčky.
23:10
Brno teď poslalo několik rychlých přihrávek, bohužel střela už tak vydařená nebyla a končí v bloku.
21:48
Tak teď si domácí oddechly. Velká šance Jahodové - Drbalová neprostupná.
20:32
Oba týmy do třetiny vlětely v plné síle. Beránková posílá krosovku na Želizkovou, která jen těsně míjí.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 9, hosté - 4.
20:00
19:58
Vachudová v poslední chvílí zachytila krosovou přihrávku a skóre se před koncem třetiny měnit nebude.
19:13
Obrovská šance Drápalové a Dernemarkové, bohužel Dernemarková neproměňuje.
18:42
Drbalová zasahuje po střele z půlky.
18:10
Míček se teď "neohřeje" ani na jedné straně.
15:55
Košvancová a její střela, tentokrát bez gólu.
14:02
Nečasová se snaží o dorážku po střele, Drbalová se však nenechala zahabit a míček chytá.
12:40
Výborný zákrok Drbalové. Vyráží - míček stále ve hře.
12:06
Vyloučen hráč Barbora Břešťálová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
12:06
Šance Brna na srovnání. Z první standardky to nevyšlo.
11:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Katka Nádeníková, asistoval Markéta Prontekerová (2:1).
11:13
Nahrávka na Nádeníkovou, která s klidem umístila střelu do horního růžku.
10:55
Prontekerová a její dělovka od mantinelu bohužel míjí branku.
09:40
Tatran sice na míčku, nicméně obrana Brna funguje na 100% a Střešovice velmi těžko hledají prostor ke střele.
08:03
Bystrianská střílí z výběhu, další zákrok pro Remešovou.
07:10
Dernemarková zachytila přihrávku po mantinelu a nahrává na Nečasovou, která jen těsně míjí.
06:10
Sedláčková střílí - Drbalová ramenem vyráží.
05:30
Standardní situace domácích nevyšla zcela podle představ, nicméně i tak dokázaly Tatranky vytvořit tlak na Remešovou.
04:33
Remešová si připisuje další důležitý zákrok.
03:47
Židenice sice na míčku, důrazná Želízková však znemožňuje klidnou rozehru.
03:31
Standardka domácích na mantinelu, Beránková střílí, bohužel těsně míjí.
03:17
Tatran na míčku a snaží se hru zklidnit a dostat pod kontrolu.
02:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Andrea Dernerová (1:1).
02:21
Dernemarková nahrává na volnou Sedláčkovou, která uklízí míček do odkryté brány.
02:15
Standardka Tatranu v rohu, Indrová vypichuje míček.
01:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Tereza Bystrianská (1:0).
01:40
Prontekerová vybíhá zpoza brány a neskutečnou parádičkou na zadní tyčku otvírá dnešního skóre.
01:09
"Brejk" Pravcové, finální nahrávka nevyšla dle plánu.
00:35
Brno se sice dostalo na útočnou polovinu, ale na střelu nedošlo.
00:01
Buly pro Židenice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Martina Indrová, Šárka Staňková, Eva Urbášková, Lucie Romančáková, Barbora Sedláčková
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Kateřina Seemannová, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková
00:00
Vítám Vás u dnešního úterního zápasu, kde se spolu utkají domácí Tatran Střešovice a K1 Florbal Židenice. Ukončí Tatran tuto sérii nebo Židenice naváží na vítězství na domácí půdě?