1:2
1:3
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 7:6
2. Jakub Hubálek, 5. Tomáš Sladký, 8. Adam Delong, 14. Marek Švajný, 16. Ondřej Sidunov, 39. Lukáš Hájek, 44. Marek Matejčík - 4. Jan Marvánek, 27. Jan Marvánek, 38. Jakub Kolstrunk, 49. Dominik Beneš, 49. Matěj Čermák, 60. Matěj Pruner; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Souček 15 - Martin Beneš 14; po třetinách: 5:1, 1:2, 1:3;
60:00
Střely ve 3. třetině 9:10, celkem 21:21
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 44 Lukáš Hájek, Sparta - 16 Dominik Beneš
60:00
59:59
Poslední útoky Sparty ale před Součkem to bylo ucpané jako na Místecké a tak to dopadlo pro domácí dobře a připisují si první bod v sérii.
59:59
Rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči utkání:
59:34
Míček končil u Součka a Sparta i v téhle situaci vrací míček Vítkovicím.
59:33
Nějaké zranění Ujhelyiho a čas na přípravu pro Spartu.
59:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Mikuláš Krbec (7:6).
59:16
Sparta dotlačila míček do sítě a je tu drama.
53:22
Parádní tlak domácí jedničky s neskutečným slalomem Šindlera ale bez gólového efektu
52:00
Vítky už jen na dvě lajny
51:06
Dvě šance Gattnara
49:43
Hajuš přesně na zadní tyč a když říkám přesně, tak myslím přesně do ní.
48:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák bez asistence (7:5).
48:47
Čermák, brejk, střela do vinklu a sníženo
48:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Dominik Beneš, asistoval Mikuláš Krbec (7:4).
48:12
Beneš do tyče a pak od Součova ramena končí míček těsně za čárou
46:02
Několik střel Sparty ze střední vzdálenosti ale domácí celkem v pohodě.tyto situace řeší.
45:15
Huby po krosovce do vnější tyče
43:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Matejčík, asistoval Lukáš Hájek (7:3).
43:56
Hajuš zpoza kasy na Máru Matejčíka a ten v klidu na 7:3
43:27
Kouzelník Gattnar nějak prostrčil celou florbalku skrz síť vlastní branky
42:38
Zato někdo ze sparťanských při návratu trefil svého gólmana, ale po chvilce křísení je Beneš asi v cajku
42:37
Čonkys v brejku na Bestiče ale ten netrefil, škoda pro Vítky.
38:45
Vyloučen hráč Marek Švajný družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
38:45
Druhá větší potyčka v sérii ale ven jde nevím proč jen Švajňoch
38:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (6:3).
38:16
Hajuš zase předvedl svou parádní disciplínu a neskutečně přes ruku trefuje
37:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Dominik Beneš (5:3).
37:52
Kolstrunk trefuje pod břevno a hotovo určitě ještě není
35:12
Pěkná rána Beneše a Souča výborně vyráží, hned vzápětí ale několik šancí Vítek
34:08
Souboj o míček na dlouhou hůl, srážka Sladkého s Kozákem tuším a sparťanský hráč je ošetřován
33:08
Střely Garčara a Ujhelyiho byly nebezpečné tak na 56 a 65 procent
30:35
Neskutečná spojnice Čonkyho, chyběly tak 3 milimetry
30:01
Takže kdo se díváte na video jen tak jedním okem, tak si uvědomte, že Vítky teď budou útočit doprava a Sparta doleva
30:00
Výborné střídání Hájka i se zakončením a v tuto chvíli se mění strany protože venku trochu svítí slunko
27:26
Ze středu to zkoušel Broja a na druhé straně z otočky Kolstrunk
26:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Dominik Beneš (5:2).
26:13
Marvánek trefuje přesně na zadní
25:25
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:38
Standardku Sparty zakončuje Beneš přes Bestu nad
22:00
Za zmínku stojí, že se dnes hraje na zBrusu novém povrchu. Je to asi tak osmý povrch, který tu za poslední čtyři roky máme..
16:54
Zeman pěkně řeší přečíslení Vítkovic a zakládá protiútok.
15:25
Timeout ACEMA Sparta Praha
15:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Lukáš Hájek (5:1).
15:25
Podobná situace jako před deseti minutami, zadovka Hájka na Sidunova a ten zprasen v pádu přehazuje Beneše
15:25
Domácí ze sedmi střel dávají pátý gól a Sparta reaguje tajmem
14:28
Znovu souboj Ujhelyi-Souček a vítězí Součova levačka
13:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Švajný, asistoval Marek Bräuer (4:1).
13:44
Po chvilce střílí Švajňoch a jeho "projektil" prošel vším, co bylo v cestě a zapadl k tyči.
13:32
Ujhelyi vystřelil od manťáku a nastřeluje břevno. Nechci kecat ale myslím, že kdyby to šlo do branky, tak by to Souča měl.
10:37
Signál při standardce Sparty ale buď Souča vyráží, nebo se k němu míček ani nedostal.
09:28
Dva pokusy Gattnara ale ten se zatím zaměřuje
07:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Rostislav Gattnar (3:1).
07:19
Gattnar na Delonga a ten navyšuje rozdíl ve skóre
05:56
Juha nastřeluje Součka
05:14
Sidunov nádherně zadovkou na Šebu a ten těsně míjí tyč.
04:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Marek Bräuer (2:1).
04:19
Na druhé straně kličkuje Broja, míček se dostává ke Slaďochovi a jeho bekhend je v podstatě jistota.
03:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Lukáš Ujhelyi (1:1).
03:48
Akce pokračuje a Marvánek prostřeluje vše
03:38
Gattnar tečuje střelu Sparty nad a Pažák rozehrává z rohu
01:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Lukáš Hájek (1:0).
01:34
Huby uniká po levém křídle a s přehledem věší, 1:0!
00:08
Nehy hned podivně rozehrál a vzápětí blokuje střelu
00:01
Tak 3 minuty po oficiálním začátku se konečně začíná hrát
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Radim Křenek, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Dominik Beneš
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jiří Besta, Martin Nehera, Rostislav Gattnar, Adam Delong, Matyáš Šindler
00:00
Brány podsvětí v antickém Řecku strážil trojhlavý pes Kerberos. Brány Dubiny v posledních měsících hlídají Máša a Eddie. Ani jeden z místních trhačů ale dneska u dveří nebyl, Sparta se tak v pohodě dostala do šaten a Vítkovice si s ní budou muset poradit na hřišti. Vítejte u sledování online přenosu z prvního semifinálového utkání mezi Vítkovicemi a Spartou. Pěknou zábavu!