1:1
6:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 11:5
1. Filip Zakonov, 5. Jiří Curney, 8. Jakub Gruber, 9. Martin Tokoš, 24. Martin Tokoš, 41. Jiří Curney, 41. Patrik Suchánek, 44. Jakub Bína, 45. Martin Tokoš, 46. Jiří Curney, 60. Mikuláš Komárek - 6. Petr Majer, 10. Tom Ondrušek, 16. Martin Řezáč, 24. Tomáš Vávra, 46. Daniel Eremiáš; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 11 - Vojtěch Šimůnek 17, Karel Hodík 2; po třetinách: 4:3, 1:1, 6:1;
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 40 Jiří Curney; hosté 84 Petr Majer
60:00
Střely na branku v 3. třetině (celkem): domácí 11 (30); hosté 7 (16)
60:00
59:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Patrik Suchánek (11:5).
59:38
Kosmetická úprava skóre v podání Komárka, o vítězi dnešního zápasu už bylo rozhodnuto již před touto brankou.
59:08
Zakonov je neskutečně silný na balónku a je hrozně těžké mu ho sebrat.
58:13
Marek Vávra to zkusil na přední tyč, ale neuspěl, protože netrefil ani branku.
57:20
Sýkorovi míček sjel při střele a píská se mu vysoká hůl.
57:03
Čas se Chodovu krátí příliš rychle.
55:55
Zakonov se proháčkoval přes tři hráče a vybídl ke skórování Tokoše. Ten ale svůj další gól nepřidává, protože prázdnou branku vůbec netrefuje.
55:14
S míčkem šikovně manipuluje Gruber a šetří cenné vteřinky.
54:14
Tomašík nedobrovolně na zemi po prohraném souboji s Ondruškem.
53:29
Eremiáš netrefil balónek před brankou a následné za ní fauluje, hrát bude Bolka.
52:36
Hemerka prošel přes čtyři hráče jako nůž máslem a poté naservíroval míček Bínovi, který trestuhodně zahazuje gólovou šanci.
51:48
Skvělý Lukáš Bauer zastavuje na brankové čáře projektil Marka Vávry.
51:05
Marek Vávra rovněž netrefuje zařízení a Hodík spěchá zpět na své místo.
50:08
Ondrušek z těžké pozice nezamířil mezi tři tyče.
49:07
Jiří Bauer naskakuje na hřiště, Hodík odbíhá na střídačku.
48:22
Drobnější faul od Krzyžanka na Ondruška.
47:07
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
47:07
Zákrok Jiřího Bauera byl posouzen jako zákrok na vyloučení, Hodík tedy teď v brance zůstane déle.
46:54
Hodík si ke konci zápasu dost zaběhá, už byl na střídačce a teď je zpět v brance.
45:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney z trestného střílení (10:5).
45:37
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Hodík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
45:37
Po Mikešově faulu na Šebka bylo nařízeno trestné střílení. Na to se proti Curneymu postavil Hodík, ale na bekhendovou střelu byl krátký. Po nájezdu už v brance zůstavá.
45:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Petr Majer (9:5).
45:08
Stejně jako včera se Chodov v šesti dost rychle prosazuje, dnes je to zásluhou Eremiáše.
45:01
Šimůnek odbíhá na střídačku.
44:31
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
44:31
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Patrik Suchánek (9:4).
44:31
Tokoš před brankou zametá do svatyně. Na velmi nepovedený vstup do třetí třetiny reaguje hostující trenér oddechovým časem.
43:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Adam Hemerka (8:4).
43:58
Hemerka našel v rohu volného Bínu, který svým typickým výběhem zvyšuje náskok Boleslavi.
42:55
Curney získal míček nedovoleným způsobem.
41:50
Další šanci měl Tokoš, ale tentokrát to gólem nekončí. Do jeho rány vložil hokejku Řezáč.
40:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Milan Tomašík (7:4).
40:29
Tomašík napálil břevno, od kterého se míček odrazil příhodně pro Suchánka, který posílá míček do klece za bezmocného Šimůnka.
40:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jakub Bína (6:4).
40:06
Curney plácl do balónku a ten propadl po pár odrazech až do branky.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině (celkem): domácí 10 (19); hosté 4 (9)
40:00
Obě branky druhé třetiny dělilo pouhých deset vteřin. Protože každá přišla od jednoho týmu, tak má Boleslav stále vedení o jeden gól. Čeká nás velmi zajímavá třetí dvacetiminutovka.
40:00
39:58
Rozehrávky od mantinelu se chopila dvojice Suchánek a Tomašík. Po ráně druhého jmenovaného míček tečoval vedle branky Tokoš.
38:46
Tomašík promáchl a holí trefil nohu Mikeše. Centr v bílém dresu se bolestivě zvedá.
37:29
Curneyho nahrávka směřuje pouze na střídačku hostujícího celku.
36:58
Komárek opouští trestnou, ani Chodov nebyl v početní výhodě úspěšný.
36:02
Sýkora netrefuje z velkého úhlu místo u bližší tyčky.
34:58
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za držení.
34:58
První přesilovku si zkusí také Chodov, pykat jde Komárek.
34:43
Vošta nedokázal jednou rukou přehodit ležícího Lukáše Bauera.
32:41
Lví skok Šimůnka proti granátu Curneyho zachraňuje Chodov od inkasované branky.
31:42
Velký tlak třetí boleslavské pětky zatím větší šanci nepřináší.
30:12
Šebkově střele bekhendem chybělo více přesnosti.
28:47
Gruber zabránil Majerovu pasu na nabíhajícího spoluhráče.
27:14
Krzyžanek odpaluje balónek do prázdného hlediště.
26:01
Šimůnek vytáhl rukou pokus Grubera, podobným nahozením se už dnes domácí obránce prosadil.
24:24
Tokoš důrazný u našeho pořadatelského stolku, to rozhodně vidět nechceme.
23:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Vávra, asistoval Petr Majer (5:4).
23:20
Na dostřel dostává Chodov po deseti vteřinách po pěkném krosu od Majera Tomáš Vávra.
23:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Milan Tomašík (5:3).
23:10
Tokoš úřaduje před Šimůnkem a vrací Bolce dvoubrankové vedení.
22:47
Korych dostál nahrávku od Krzyžanka do rohu, kde byl faulován Řezáčem.
21:49
Curney před brankou promáchl a vůbec netrefil balónek.
20:37
Pohledná otočka Řehoře, ale Strnad jeho pohyb skvěle vystínoval.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: domácí 9; hosté 5
20:00
Celkem sedm branek jsme viděli během prvních dvaceti minut, o jednu víc dala domácí Boleslav. Ke konci třetiny jsme toho moc florbalového neviděli, tak doufejme, že nám další minuty nabídnou více akcí.
20:00
19:29
Šebek to přehnal v souboji s Podhráským, nevylučuje se.
17:55
Zbytečné, ale poměrně pravidelné, dohrání souboje od Krzyžanka.
16:52
Chodovští kombinují na vlastní půlce.
15:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Ondřej Vošta (4:3).
15:09
Hrdinou poslední minuty je Vošta. Ve velkém brankovišti Šimůnka zachytil přihrávku, která šla na volného střelce, a poté našel před druhou brankou hůl Řezáče, který míček nasměroval za záda brankáře.
13:18
Po dalším obětavém bloku Chodova, tentokrát od Jiřího Bauera, se vracíme do plné hrací síly.
12:07
Podhráský bolestivě blokuje a odskakuje na střídačku.
11:18
Vyloučen hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:18
Rychlík Řehoř pláchl Plíhalovi, ten to nakonec vyřešil pouze faulem. Uvidíme první početní výhodu zápasu.
09:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (4:2).
09:59
Z rozehrávky udeřil po Mikešově přistrčení Ondrušek.
09:15
Korych zachytil na středu hřiště míček, který je poslán zpátky na obránce. Boleslav chce co nejvíce kontrolovat hru.
08:17
08:17
Obrovský přehled ukazuje Tomašík, který parádně našel osamoceného Tokoše. Domácí křídelník neměl problém uklidit balónek do odkryté svatyně Šimůnka.
07:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Jan Natov (3:1).
07:45
Gruber zkusil štěstí skoro z půlky hřiště a kulatý nesmysl nakonec opravdu proletěl až do branky.
07:21
Na zemi je teď pro změnu Korych, který dostává šanci ve třetí lajně.
05:45
Řezáč špatně manipuloval s holí a zasáhl Hemerku do obličeje. Nejnovější posila Bolky se po nějaké chvíli těžce zvedá ze hřiště. Ale měl by být v pořádku.
05:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Jiří Bauer (2:1).
05:20
Z následné rozehrávky se míček dostal nahoru k Jiřímu Bauerovi. Hostující bek míček shodil na volného Majera, který překvapil brankáře ránou na bližší tyčku.
05:11
Zakonov okamžitě přistoupil k Ondruškovi a zablokoval jeho pokus.
04:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (2:0).
04:20
Hemerka založil akci, když dostal balónek krosem na Natova. Domácí kapitán našel na středu Curneyho, který bombou pod víko zvyšuje náskok Bolky.
03:46
Maxa se dokázal pohotově vrátit a hasí chybu spoluhráče.
02:14
Tokoš hned na začátku zápasu upozorněn rozhodčím, že na jeho zákroky bude dávat pozor, teď tam bylo navíc koleno.
01:14
Šimůnek si nyní připisuje první zákrok, hbitě vykopl nohou proti střele Tomáše Chrousta.
00:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Filip Zakonov, asistoval Patrik Suchánek (1:0).
00:22
Suchánek rychle sehrál na střed, kde byl na chvíli volný Zakonov. Domácí bek hned vystřelil a jeho pokus propadl Šimůnkovi až do klece.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Michal Podhráský, David Horký, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Milan Tomašík, Martin Tokoš, Daniel Šebek, Filip Zakonov
00:00
Vítejte u online přenosu z druhého zápasu semifinálové série mezi Mladou Boleslaví a Chodovem. Přeji příjemnou zábavu!
00:00
První bod za výhru nakonec včera získala Boleslav, ale rozhodně to nebylo jednoznačné. Po první třetině dokonce Chodov vedl o tři branky, nicméně potom domácí nastartovali na obrat a nakonec zvítězili 8:5, hattrick zaznamenal Jiří Curney.
00:00
Včerejší klání nám tedy ukázalo, že nás čeká velmi zajímavá série. Uvidíme, kdo z dnešního utkání odejde jako vítěz a za jakého stavu se přesuneme do Prahy.