1:2
0:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:7
9. Jiří Bauer, 36. Petr Majer - 13. Patrik Suchánek, 13. Milan Tomašík, 22. Jan Natov, 25. Jan Natov, 49. Milan Tomašík, 53. Martin Tokoš, 56. Daniel Šebek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3 + Michal Strnad 5:2; využití: 1:3; zásahy brankářů: Karel Hodík 6, Vojtěch Šimůnek 8 - Lukáš Bauer 15; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:3;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 4, Boleslav - 8.
60:00
Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
60:00
59:59
Boleslav zaslouženě postupuje do Superfinále poměrem 4:0 na zápasy!
58:06
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
57:05
Bauer opět skvělý proti Ondruškovi!
55:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Milan Tomašík (2:7).
55:45
Šebek zatlouká další hřebíček do Chodovské rakve a tohle si již hosté zřejmě pohlídají - 2:7!
53:52
Sýkorova skrytá střela, Bauer si našel míček ve změti těl.
52:49
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
52:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš bez asistence (2:6).
51:47
Chodov již hraje na riziko a zkouší hru v šesti.
51:23
Bauer zpět ve hře a Chodov je kompletní.
51:15
Šimůnek úspěšný proti Natovovi
50:07
Hezká souhra Boleslavi, Tomašík pálí mimo.
49:23
48:58
Šimůnek vyráží Curneyho dělovku příklepem.
48:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Martin Tokoš (2:5).
48:12
Tomašík překonává Šimůnka backhandovým blafákem a hosté opět v pohodlném vedení - 2:5!
48:01
Strnad zachránil teď Chodov od pohromy, když zastavil Curneyho zadovku mířící na volného Natova.
45:21
Ondrušek hledal volného Koutného, ten netrefil míček ideálně.
44:27
Hemerka lobuje na Curneyho, Maxa na poslední chvíli sráží míček za branku.
42:36
Curney v dobré pozici na brankovišti, Šimůnek pěkným zákrokem vykryl prostor a drží naděje svého týmu.
40:51
Bína sebral nepřesnou přihrávku od Marka Vávry a málem si vychutnal Šimůnka, trefuje pouze tyčku!
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 8, Boleslav - 5.
40:00
39:00
Poslední minuta druhé části.
38:14
Šimůnek drží míček a získává jistotu po svém nástupu do branky.
36:38
Držený Vávra T. se dostal do zakončení, poté zalehl Bauera a rozhodčí přerušuje hru.
35:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Tomáš Vávra (2:4).
35:08
Majer v úniku dnes při chuti a překonává Bauera - 2:4!
34:43
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Šimůnek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
31:51
Komárek zpátky na hřišti.
31:30
Ondrušek otevírá prostor Sýkorovi, Bauer opět perfektní v přesunu na druhou tyčku!
30:18
Chodovská souhra na Bauera, ten ovšem pálí těsně nad břevno.
29:51
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:53
Chodov nyní v tlaku na útočné polovině, zatím bez úspěchu.
27:32
Tomáš Vávra vypálil z první, ale Bauer se stihl přesunout.
25:45
Ostrý souboj v rohu Šebek - Strnad, pak přiběhl ještě Vošta a rozhodčí píská faul domácích.
24:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (1:4).
24:25
Natov z výběhu nádhernou střelou na zadní tyčku posílá Boleslav do trháku - 1:4!
23:24
Majer v dobré pozici ale těsně minul bránu hostů.
21:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Milan Tomašík (1:3).
21:49
Opět využitá přesilovka Boleslavi, tentokrát se prosazuje Jan Natov - 1:3!
21:11
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:56
Hokejový příklep Řezáče, Bauer vyráží nohou.
20:23
Hosté začínají třetinu na polovině Chodova.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 5, Boleslav - 7.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny, Chodov hraje s míčkem na vlastní polovině.
18:23
Tokoš dvakrát dorážel, Hodík je pozorný a pohlídal si tuto situaci.
16:11
Strnad zpět ve hře a Chodov zaplatil za jeho faul dvěma obdrženými brankami.
15:12
Tomašík nalil Šebkovi, ale ten pouze míjí branku.
13:55
Natov volný na zadní tyčce ale trefuje míček špatně a oba týmy střídají.
12:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Patrik Suchánek (1:2).
12:45
Teď si to již zmiňovaná dvojice prohodila a Tomašík ostrou ránou od mantinelu posílá hosty do vedení - 1:2!
12:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Milan Tomašík (1:1).
12:16
Souhra Tomašík - Suchánek a druhý jmenovaný šťastnou střelou se dvěma odrazy srovnává - 1:1!
11:11
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 5 minut za hrubost.
11:05
Plíhal dokázal zkrotit skákající míček, za Bauera ho ovšeem nedostal.
10:21
Natov zlomil hokejku a odchází střídat.
08:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Bauer, asistoval Tom Ondrušek (1:0).
08:36
Bauer s přispěním clony propálil v přesilovce vše co mu stálo v cestě a Chodov jde do vedení - 1:0!
07:54
Vyloučen hráč Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
07:54
Suchánek nechal hokejku mezi Vávrovými nohami a Chodov hraje přesilovku.
07:28
Curney trefuje tyčku backhandem!
05:36
Balonek do ohně před branku od Tomáš Vávry, Bauer si poradil.
04:55
Chodov dnes změnil barvu dresů i některé formace, tak uvidíme zda to domácím přinese úspěch.
03:00
Snaha o vysunutí Marka Vávry, ale ten bohužel na míček nedosáhl.
00:16
Bauer Jiří první ostrou ránou prověřil Bauera v bráně hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jiří Curney, Jan Natov, Jakub Gruber, Jakub Bína, Adam Hemerka
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Tomáš Vávra, Jiří Bauer, Daniel Eremiáš, Marek Vávra, Petr Majer
00:00
Dámy a pánové, vítejte u sledování online přenosu ze 4. utkání semifinálové série mezi Chodovem a Mladou Boleslaví. Chodov dnes odvrací konec sezony, jelikož hosté vedou 3:0 na zápasy! Utkání zároveň vysílá na svých obrzovkách ČT Sport s komentářem dvojice Ondřej Zamazal a Kristýna Matoušová. Přeji příjemnou zábavu!