5:2
2:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP OSTRAVA 9:4
3. Vendula Maroszová, 7. Michaela Šponiarová, 21. Lina Hägg, 25. Michaela Kubečková, 30. Lina Hägg, 31. Sára Seevaldová, 33. Sára Seevaldová, 53. Zuzana Halfarová, 55. Vendula Maroszová - 5. Michaela Mlejnková, 15. Terezie Šešulková, 25. Pavlína Bačová, 28. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 14 - Veronika Tomšová 34; po třetinách: 2:2, 5:2, 2:0;
60:00
Střely ve 3. třetině 15:7, celkem 42:18
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 71 Vendula Maroszová, FBC Ostrava - 78 Pavlína Bačová
60:00
58:25
Hattricku se teď málem dočkala Maroszová ale taky těsně vedle
57:56
Kubečková v brejku vedle
57:29
Úžasná rozehrávka domácích. Nejříve všechny hráčky od míčku odběhly, pak přiběhla Betka, chtěla hrát dlouhý míček ale narvala Chalupovou do obličeje
57:28
Kotzurová na Bačovou ale ta ani nadvakrát neuspěla
56:49
Kotzurová na brankovišti zachraňuje před Ďuríkovou, pak už proti Tomšové neuspěly ani Husa s Bučou
55:40
FBC teď na střídačku v pěti a v šesti
54:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová bez asistence (9:4).
54:41
Maroszová blokuje střelu a sama z poloviny zamířila do prázdné
54:05
Hráčky teď uprostřed popadaly jak francouzské kuželky. Znovu tam byla Rybičková, tak snad bude ok
52:03
Hosté v šesti v poli
52:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Sára Seevaldová (8:4).
49:07
Na druhé straně na dlouhý míček reagovala Karasová a rozehrála fotbalově ve stylu Manuela Neuera
48:20
Seevaldová šla sama ale Tomšová pravačkou vyráží
47:58
Husa se v brejku 2 na 1 rozhodla zakončit ale těsně netrefuje
46:25
Teď je to jeden faul za druhým, čtvrtý za třetím atd.
44:27
Podobný zákrok, za který šla ven ve druhé třetině Husa, teď byl příčinou toho, že Husková nezakončila, jak asi chtěla ale teď se nepíská
43:14
A Tomšová na druhé straně zasahuje proti Buči.
42:03
Karasová si trochu vystoupila proti Bačové a její pokus vyráží
40:34
Před brankou Vítkovic háže rybičku Rybičková, pak ji napodobuje Kotzurová, píská se faul, Kotzurová střílí a Karasová chytá
38:00
Kros Novotné na Šponiarovou ale ta neskutečně trefuje akorát zvednutou nohu ležící Tomšové
36:11
Stejně jako v 1. třetině i teď šancí nějak ubylo
33:45
Novotná se teď rozhodla hrát sama, tak si tak 20 vteřin vozila míček po hřišti
32:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Veronika Enenkelová (7:4).
32:37
A znovu Seevaldová. Po střele Enenkelové se nejlépe zorientovala na brankovišti a bekhendem zvyšuje
31:48
V šanci Buča a pak i Planková a Tomšová musela předvést zase pár zákroků
30:16
30:16
Vítkovicím se konečně v  momentě, kdy vedly povedla místo nějaké pitomosti vzadu útočná akce i se zakončením a Seevaldová ze středu trefuje vinkl
29:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lina Hägg, asistoval Vendula Maroszová (5:4).
29:05
Bačová pěkně vybojovala míček, pak šla střídat, hosté ho opět odevzdali a Maroszová předložila Lině skoro do kuchyně..
27:33
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Paulína Hudáková (4:4).
27:33
Trochu lépe zahraná přesilovka než ta první a přesně po minutě znovu srovnává Mlejnková
26:33
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:33
Husková zastavuje unikající Vavrečkovou faulem na dvojku
24:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (4:3).
24:43
Ostřelování branky FBC zakončuje přesným bekhendem přes možná dvě hráčky v brankovišti Kubečková
24:10
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Denisa Kotzurová (3:3).
24:10
Kotzurová z rohu na Bačovou a ta z první pěkně srovnává
23:24
Cholča fotbalově sestřelena před brankou, nebyl to faul hokejkou, tak asi proto to rozhodčí nechaly být
14:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková bez asistence (2:2).
14:31
Několik nevyužitých šancí domácích a trochu náhodně se k míčku na druhé straně dostává Šešulková a trefuje přesně
11:04
Ani druhá lajna hostům míček moc nepůjčuje a Elza presuje Kotzurovou za její kasou
10:37
Domácí čtveřice teď hrála bago s přesilovkovou pětkou FBC
10:03
Vyloučen hráč Veronika Enenkelová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
06:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Vendula Maroszová (2:1).
06:30
Klasická akce jedničky Vítkovic přes pravý útočný roh před branku a Miška Šponiarová přes ruku vrací vedení domácím.
05:41
Planková dostala naloženo od Hudákové ale nenechala si to líbit, jak je jejím zvykem..
04:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Pavlína Bačová (1:1).
04:38
Podobná gólová situace na druhé straně. Bekhendem nakonec srovnává Mlejnková
04:07
Lina v šanci těsně míjí vinkl
02:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Lina Hägg (1:0).
02:32
Chyba v rozehrávce hostů, rychlá přihrávka, Lina prodloužila na Vejdy Maroszovou a ta na bližší tyč trefuje přesně, 1:0!
02:14
Na hřišti jsou třetí pětky a Seevaldová hledala někoho před brankou. Míček končí v rohu
00:30
Bačová v pokusu o únik ale Novotná odpaluje do rohu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Paulína Hudáková, Pavlína Bačová, Denisa Kotzurová, Michaela Mlejnková, Markéta Vrlíková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Denisa Ferenčíková, Lenka Novotná, Vendula Maroszová, Michaela Šponiarová, Lina Hägg
00:00
Dobrý den. Začíná první zápas série Bitvy o Ostravu, předčasného finále a kdoví kolik jiných názvů ještě bylo pro tuto sérii vymyšleno. Začíná první zápas mezi Vítkovicemi a FBC.