0:1
2:1
0:1

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:5p
12. Ondřej Plíhal, 18. Martin Řezáč, 42. Marek Vávra, 48. Petr Majer - 1. Adam Hemerka, 8. Jakub Bína, 40. Jiří Curney, 45. Daniel Šebek, 66. Martin Tokoš; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Karel Hodík 33 - Lukáš Bauer 17; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:1, 0:1;
70:00
Střely na branku v prodloužení: Chodov - 1, Boleslav - 3.
70:00
Hodnocení utkání naleznete ZDE
65:04
65:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Milan Tomašík (4:5).
65:04
Tokoš rozhoduje zápas ve kterém ani jeden z týmů nebyl lepší a Boleslav vede v sérii 3:0!
64:10
Bránící Chodov na vlastní půlce zatím úspěšný.
61:23
Suchánek držel Plíhalovi hokejku, rozhodčí zůstávají v klidu.
60:00
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 6, Boleslav - 11.
60:00
59:58
Sporný výrok a rozehrávka pro Chodov v posledních vteřinách.
57:00
Poslední tři minuty třetí třetiny a stav je stále nerozhodný!
54:10
Dnešní zápas nabízí celkem vyrovnanou hru.
50:25
Vávra M. v obrovské šanci nezkrotil skákající míček!
47:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Marek Vávra (4:4).
47:29
Majer se prosazuje po dlouhé době a vyrovnává - 4:4!
45:56
Chodov v plném počtu.
44:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Milan Tomašík (3:4).
44:35
Další drobná chybička domácích v rozehrávce volného úderu a Daniel Šebek posílá Bolku do vedení - 3:4!
44:31
Tomašík míjí vysoko mimo branku.
44:16
Hodíkův fantastický semafor proti Suchánkovi.
43:56
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
43:56
Jiří Koutný špatně skočil do hry a Chodov bude hrát oslabení 3 proti 5.
43:43
Vyloučen hráč Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
42:48
Rozehra hostů z rohu hřiště po faulu domácích.
41:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Petr Majer (3:3).
41:38
Vávra Marek si bere pro sebe volný míček a odrazem o břevno posílá míček za brankovou čáru - 3:3!
40:01
Úvodní buly pro Boleslav.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 6, Boleslav - 10.
40:00
39:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Adam Hemerka (2:3).
39:53
Curney využívá zkušeně úniku a Boleslav opět vede - 2:3!
39:00
Poslední minuta druhé části hry.
37:03
Hodík excelentně zasahuje proti Šebkovi a drží svůj tým!
35:17
Řezáč pokazil rozehrávku, Komárek toho využil a trefil z výběhu tyčku!
34:36
Tokoš už téměř posílal hosty do vedení, Hodík mu to ale na poslední chvilku dokázal překazit!
32:33
Majer zpět ve hře a Chodov ubránil oslabení!
32:18
Eremiáš v posleních vteřinách oslabení v úniku, ale na Bauera si nepřišel.
31:39
Přesilovce Boleslavských zatím chybí střelba do brány, hrají vše takzvaně "do prázdné".
30:33
Vyloučen hráč Petr Majer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
29:58
Ostrá situace před Bauerem, Mikeš několikrát dorážel, potom ho někdo z obránců Boleslavi tvrdě sundal na zem.
28:02
Maxa nyní v dobrém bloku proti střele Chrousta.
26:02
Hemerka otestoval pozornost Hodíka od mantinelu, ten si pohlídal bližší tyčku.
23:59
Natov v dobré pozici u mantinelu těsně míjí vzdálenejší tyčku Hodíkovy brány.
22:48
Na hřišti se nám začíná přiostřovat, několikrát jsme slyšeli slavné "hej" z obou střídaček.
20:05
Ihned po vyhraném buly se Jiří Koutný dostal na míček a dožadoval se odpískání faulu, bohužel bez odezvy.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 8, Boleslav - 14.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny!
17:55
Boleslav trefuje tyčku Hodíkovy svatyně!
17:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Michal Strnad (2:2).
17:02
Řezáč oklamal svým pohybem protihráče a zavěsil míček pod břevno - 2:2!
16:35
Majer v kličce nevyzrál na Bauera!
13:38
Pasáž nahor, dolů, Hodík 2x za sebou pozorný proti Tokošovi.
11:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Daniel Maxa (1:2).
11:51
Plíhal dává úvodní gól Chodova po přihrávce od Maxy - 1:2!
11:08
Chodov se snaží reagovat, zatím však nevyužívá svých šancí.
07:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (0:2).
07:41
Bína využívá přečíslení a po nahrávce Curneyho zvyšuje - 0:2!
06:47
Rychlá rozehra hostí, Komárek posunul na Krzyžanka, střela z první a Hodík připraven.
05:19
Pěkná krosovka na Horkého, který pálí z výběhu, Mikeš se ještě snaží dorážet, Bauer však pozorný!
04:04
Řezáč prošel u mantinelu a prověřil Bauera, ten vyráží prudkou ránu nad branku.
03:16
Šebek hledal volného Tokoše před brankou, ten netrefil skákající míček.
00:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Adam Hemerka, asistoval Jakub Bína (0:1).
00:25
Hemerka střelou z velkého úhlu skóruje a otevírá skóre - 0:1!
00:01
Úvodní buly pro hosty z Mladé Boleslavi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jan Natov, Jakub Gruber, Jakub Bína, Adam Hemerka, Jiří Curney
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Michal Podhráský, David Horký, Tomáš Sýkora, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Dámy a pánové, vítejte u zápasu 3. semifinále mezi Chodovem a Ml. Boleslaví! Stav série je aktuálně 0:2 a Chodov se tedy musí činit aby vrátil sérii zpět do Boleslavi! Utkání je zároveň vysíláno na platformě TV COM s komentářem tradiční dvojice Jan Pudich a Jiří Petr! Přeji příjemnou zábavu!