0:3
1:3
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - Spartak Pelhřimov 2:7
3. Ondřej Frank, 56. Pavel Zbořil - 18. Václav Fučík, 25. Patrik Mynařík, 35. Ladislav Běhounek, 36. Patrik Mynařík, 50. Viktor Vlach, 55. Tomáš Kocián, 59. Milan Hendrych; rozhodčí: Martin Ležák - Lukáš Ležák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: David Nečas 13, David Bajer 4 - Libor Domkář 26; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: Aligators 14 Pelhřimov 7
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Kotena: Po poměrně vyrovnané 1. třetině jsme dokázali soupeři odskočit a udržet si vedení. Klíčovým faktorem byla důrazná obranná hra. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Gremmela: V létě jsme se chystali na playoff, v tomhle zápase jsme zapomněli na základní věci. Tragická hra v pásmu a střelba. Pelhřimov výborně nachystaný a oplatil nám stejnou mincí předchozí střetnutí. V pondělí se vrátíme do práce, na Horní Suchou by jsme měli být nachystaní. Cesta začíná. HOU HOU ALI.
60:00
58:24
Poslední 3 minuty utkání jsou velmi tvrdé a plné osobních soubojů, diváci v hale musí být nadšení
58:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Ladislav Běhounek (2:7).
55:12
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil bez asistence (2:6).
55:12
Zbořil dotlačil balonek do branky a snižuje tak gólové manko Aligators
54:54
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Václav Fučík (1:6).
53:50
Vyloučen hráč Ondřej Lorenc družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hra rukou.
49:41
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Maxmilián Škoda (1:5).
41:23
Zbořil výborně pálil do otevřeného prostoru v bráně, jeho střela byla ale zblokována bránícím hráčem
40:53
Aligátorům se nedaří v přesilové hře získat veledůležitý gól
40:01
Poslední buly dnešního utkání berou hosté
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Bajer družstva FAT PIPE Aligators Klobouky
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: Aligators 6 Pelhřimov 10
39:53
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
37:54
Konstant nedokázal proměnit šanci v samostatném úniku a Aligators se dále trápí v zakončení
36:48
Lorenc nedokázal z pěkné pozice vytěžit gólové ohodnocení
35:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík bez asistence (1:4).
35:52
Mynařík po samostatném uvolnění zakončuje na pravou stranu branky Nečase a zvyšuje tak gólový náskok hostujících
34:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek bez asistence (1:3).
34:18
Běhounek zakončil svou prvotní střelu pod ruku Nečase a zvyšuje na dvougólové vedení
32:31
Jedlička pěkně vyřešil situaci 3 na 2, bohužel jeho střela končí na přilbě Domkaře
24:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Kryštof Smejkal (1:2).
24:26
Mynařík vyslal nechytatelnou pod ruku Nečase. Nešlo nic.
24:20
INDRUCH NA PLACE
23:04
Na lavičce se již připravuje brněnský prospekt Kryštof Indruch, který je lačný po svém prvním gólu v Národní lize
17:24
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Maxmilián Škoda (1:1).
17:24
Fučík nekompromisně pod víko
17:12
Šmerák se velmi dobře uvolnil na melém prostoru před bránou a zvládl ji ještě ohrozit střelou ze vzduchu
14:59
Vlach vysílá neskutečnou pumelici na Nečase, kterého zachránila branková konstrukce
14:30
Frank bravurně pálí na bránu, gól ze střely však nevytěžil
12:15
Nečas drží svůj tým nad vodou, chytá velmi těžkou střelu i následnou standartní situaci
09:39
Pelhřimov sesnaží uklidnit hru klidnými nahrávkami na své polovině
07:34
Zouhar podává neskutčné atletické výkony a zachraňuje tak spoustu míčků
06:32
Z hry se pomaličku stává malý mma zápas, hráči si vyměňují jak urážky tak i tělesné projevy
05:34
Škoda se dostal do pěkné šance, zakončit však nedokázal
04:47
Hosté se vzchopili a začali vracet nátlak domácím
03:14
Domácí nabuzení gólem se ihned pustili od útočné hry a tlačí hosté k jejich bráně
02:41
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Ondřej Frank z trestného střílení (1:0).
02:41
Zouhar bravurně unikl a obránce Pelhřimova neměl jinu možnost než jej zfaulovat. Bude se odehrávat nájezd.
01:17
Oba týmy hrají tvrdou a rychlou hru na míčku, atmosféru jim k tomu dotváří zvučný buben Pelhřimovských fanoušků
00:28
Od začátku se hraje ve vysokém tempu
00:01
Dobrý den, vítáme vás u 1. kola Národní ligy mužů, kde se dnes střetnou domácí FAT PIPE Aligators Klobouky proti Sartaku Pelhřimov. Přejeme příjemný přenos.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Ležák a Lukáš Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Marek Švrkala, Jan Knězů, Václav Fučík, Patrik Mynařík
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: David Nečas; hráči v poli: Ondřej Bábíček, Viktor Kejík, Tomáš Líznar, Matyáš Zouhar, Pavel Zbořil