1:1
3:1
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBS Olomouc B 5:3
6. Adam Palát, 23. Jan Kostka, 32. Václav Šťotka, 40. Václav Štěrba, 45. Tomáš Blažek - 15. Hynek Halíř, 24. Martin Willmann, 33. Petr Kořenek; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1 + Marco Nicita OS:2; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Marek Hrabec ? - Miroslav Vatter ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1;
45:00
44:57
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Blažek, asistoval Jan Kostka (5:3).
44:56
Vyloučen hráč Jan Habr družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za hra na zemi.
44:15
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
40:59
Vyloučen hráč Marco Nicita družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nesportovní chování.
40:59
Vyloučen hráč Marco Nicita družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek - osobní trest.
39:45
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štěrba, asistoval Tomáš Habrnál (4:3).
37:13
Vyloučen hráč Petr Kořenek družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání.
32:32
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Petr Kořenek, asistoval Hynek Halíř (3:3).
31:16
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Šťotka, asistoval Jan Kostka (3:2).
30:00
30:00
23:11
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Martin Willmann, asistoval Hynek Halíř (2:2).
22:52
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Kostka, asistoval Patrik Hudeček (2:1).
15:00
15:00
14:26
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Hynek Halíř, asistoval Martin Willmann (1:1).
05:14
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Adam Palát bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc B: brankář: Miroslav Vatter; hráči v poli: Lukáš Duda, Hynek Halíř, Martin Willmann, Petr Kořenek, Vojtěch Vysloužil
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Marek Hrabec; hráči v poli: Jakub Šaněk, Ladislav Zdržava, Patrik Hudeček, Tomáš Blažek, Jan Kostka