0:1
4:1
- : -

Florbal TJ Kobylisy D - FBC Lions Mladá Boleslav 5:4pn
32. Jakub Zíka, 33. Tomáš Procházka, 35. Jakub Zíka, 36. Marek Jeřábek, N Marek Jeřábek - 3. Petr Volf, 9. Luboš Jakubec, 14. Mario Cedrych, 34. Jakub Knespl; rozhodčí: Michal Honíšek - Jakub Mauer; vyloučení: 1:2 + Martin Ďurana OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Musil ? - Luboš Saska ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 4:1;

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy D hráč Marek Jeřábek a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč Zdeněk Kvapil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy D hráč Tomáš Procházka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč Luboš Jakubec , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Marek Jeřábek z trestného střílení (4:4).
35:57
Vyloučen hráč Martin Ďurana družstva FBC Lions Mladá Boleslav - osobní trest.
35:37
Vyloučen hráč Martin Ďurana družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nesportovní chování.
34:41
Timeout Florbal TJ Kobylisy D
34:41
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Jakub Zíka, asistoval Marek Jeřábek (3:4).
33:37
Vyloučen hráč Zdeněk Kvapil družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:09
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jakub Knespl, asistoval Mario Cedrych (2:4).
32:17
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Tomáš Procházka bez asistence (2:3).
31:21
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Jakub Zíka, asistoval Lukáš Parduba (1:3).
26:51
Vyloučen hráč Marek Jeřábek družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
13:10
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Mario Cedrych, asistoval Petr Volf (0:3).
12:00
12:00
08:38
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Luboš Jakubec, asistoval Jakub Knespl (0:2).
02:19
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Petr Volf, asistoval Mario Cedrych (0:1).