1:1
1:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - Hippos Žďár n/S. 5:4
6. Michal Háp, 9. Marek Boštík, 10. Tomáš Boštík, 33. Matěj Gregor, 58. Tomáš Boštík - 12. Ondřej Dvořák, 18. Tomáš Hrubý, 31. Jan Lukeš, 43. Marek Dočekal; rozhodčí: Michal Měsíček - Daniel Suchý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Ondřej Vašek 20 - Tomáš Růžička 23; po třetinách: 3:2, 1:1, 1:1;
60:00
59:59
Toto rozhodnutí se nezdálo jako špatné, nicméně na stavu se nic nezměnilo. Máme tu konec utkání
59:59
Děkujeme hráčům, rozhodčím, divákům a pořadatelům za skvělou atmosféru při zápase a přejeme soupeřům pohodový návrat domů
59:59
Komentář Patrika Petra: Po vydařené první třetině jsme upustili od své hry a tím jsme soupeře pustili do zápasu. Po bojovné třetí třetině jsme si vzali vedení na svoji stranu a vystřelili jsme si výhru. Děkuji supeři za fair-play a za zápas.
59:59
Komentář Filipa Dvořáka: Až na nepovedený začátek jsme odehráli slušné utkání. Problémem byla slabá efektivita zakončení. Soupeř byl v závěru šťastnější a proto vyhrál. Děkujeme soupeři
59:00
Hra bez gólmana - dobrá volba? Uvidíme!
58:19
Timeout Hippos Žďár n/S.
58:00
Všichni přítomní vypustili své emoce ve chvíli, když se míček zavěsil do sítě hostů. Eufórie byla slyšet snad i před halou
57:39
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Marek Boštík (5:4).
57:00
Nastala nám na hřišti nejasná situace, která vyvolala rozruch až na tribunách, máme tu diváky, kteří zápas opravdu prožívají. O vážnosti situace svědčí i fakt, že se ozval i trenér domácích, který je celý zápas téměř ticho
55:00
V několika posledních vteřinách jsme mohli vidět skvělý blok hráčů ze Žďáru, ti vypadají, že už nemají mc energie
53:00
Teď nebezpečná situace před bránou hostů, míček se tam motal jako vítr v bedně
52:00
Z tribuny se ozývá povzbuzování "Jedeme, Litomyšl!" .. "Střely, chce to střely". Diváci se vžili do role trenéra, který je naopak naprosto ticho a v klidu
50:30
Nešťastné zahození domácích míčku před svou brankou a ke všemu přímo na florbalku soupeře. Žďár ale nevyužil tak výhodné situace, bohužel pro ně
49:00
Jak už tu bylo zmíněno, hráči Litomyšle jezdí po svých zadcích, aby pro svůj tým udělali maximum .. přejme si, aby jim to nasazení vydrželo až do konce a na hřišti nechali i své plíce
46:30
Ale ne, tohle se stává dětem, které se učí, že míček se hraje vždy pouze po kolena, to je zásadní florbalové pravidlo ..
46:27
Vyloučen hráč Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nesprávný výhoz.
46:00
Krásná sólová akce Michala Hápa, prokličkoval mezi florbalkami a těly svých soupeřů a pokusil se o zakončení, které skončilo za mantinelem. Třeba příště
45:00
Třetí třetina ve znamení vyčkávání a přehazování si míče z florbalky na florbalku .. žádné dramatické situace
43:00
Tahle situace se zdála velmi nenápadná, ale přišla otočka a z ní vzešla střela, která skončila ve svém cíly, bohužel pro domácí.
42:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Marek Dočekal, asistoval Ondřej Dvořák (4:4).
41:00
Poslední třetina začala s vysokým tempem, uvidíme, kolik energie si hráči ještě schovávají
40:00
40:00
39:00
Kontrolu nad míčkem převzal opět tým domácích a musíme podotknout, že hra je v tempu a je na ni pěkné podívání .. prozatím
38:00
Hráči ze Žďáru jsou na koni, ale snad ne na dlouhou dobu.
36:30
Chtěli bychom vyzdvihout výkony našich hráčů, kteří nás přišli podpořit z Pardubic. Hrají za Litomyšl, jako by se tu narodili, jsme na vás hrdí
35:30
A další hráč na zemi .. aby to nebylo soupeřům líto, jde tentokrát o hráče z jejich řad, opět nic vážného
35:00
Nešťastná situace, nepřesná rozehrávka a Litomyšl mohla být potrestána ..
34:00
A máme ho opět na hřišti, je připraven jezdit po zadku, což nám všem předvádí - děkujeme za tvé nasazení pro tenhle tým!
33:00
Litomyšlský (pardubický) Petr Kučera zůstal v jednu chvíli ležet na palubovce, naštěst se sám zvednul a vypadá to jen na chvilkové zranění, nic vážného!!
32:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Matěj Gregor, asistoval Michal Háp (4:3).
31:30
A máme vyrovnáno! Začínáme všichni s čistými štíty, jsme si všichni rovni
30:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Vít Karásek (3:3).
30:30
K herectví a florbalu se nám přidává i fotbal, dnešní výběr je opravdu pestrý .. ale zůstaňme u florbalu
29:30
Hra se nám uklidnila, ale mám takové tušení, že jde jen o klid před bouří
28:30
Nicméně nechybí ani florbalové chvíle. Měli jsme možnost vidět v několika vteřinách krásné sólové akce na obou stranách - tohle je florbal, který se nám líbí, kluci
27:30
Tato třetina se zdála zprvu klidnější, ale opak je pravdou. Výlevy emocí nejsou tak časté, za to jsou hlasitější a všem je jasné, že tady není něco v pořádku ..
26:30
Tým hostů využívá své zvýhoněné pozice a vyvíjí pořádný tlak na své soupeře. Střely lítají jedna za druhou
25:14
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:10
Hlasitý řev a zvuk píšťalky neznačí nic dobrého .. ani pro tentokrát
24:00
Právě všem divákům, pořadatelům a snad i hráčům zvoní v uších. Zvuk kontaktu míčku z tyčkou branky muse slyšet opravdu každý. Štěstí stálo na straně domácích a stav zůstává stále 3:2
22:00
Krásnou kombinaci předvedi spoluhráči Švec a Štarman těsně za polovinou hrací plochy, bohužel bez úspěšného zakončení
20:30
Zápas se nám přesunul do své druhé části, doufejme jen, že bude o něco klidnější a mírumilovnější než ta předešlá. Hodně štěstí oběma týmům.
20:00
20:00
19:00
Dvojnásobná chvála míří do kasy hostů pro hráče s číslem 49. Jeho zákroky by ho mohly posunout snad i do reprezentace, třeba ho tam někdy uvidíme!
17:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Jan Lukeš (3:2).
16:00
Při hře v oslabení domácí předvádí svou sehranost, komunikují spolu a zatím jim to jde dobře. Jsou Tým s velkým "T". Nicméně musíme pochválit i soupeře a jeho práci, krásná hra
15:23
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
Posledním útokem v této třetině byla ohrožena brána domácích, nicméně tuto akci zlikvidoval gólman Ondra svým výkopem.
14:00
Hra se malinko uklidinila, k vidění jsou zajímavé situace jako je například let florbalky za mantinel
13:30
V dnešním zápase je více než cokoli jiného slyšet píšťalku. Je to opravu nutné? Diskuze s rozhodčími, pojdme radši hrát florbal, na který se diváci dnes tak těšili
11:10
Právě jsme měli šanci vidět situaci tak říkajíc "Nedáš - dostaneš". Krásný protiútok jako z učebnice předvědli hostí s přesným zakončením.
11:09
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Marek Dočekal (3:1).
09:44
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Dominik Novák (3:0).
09:30
Domácí jsou zaím úspěšnější a i nadále mají míček pod kontrolou. Tlačí se do brány soupeřů, kteří je nechtějí pustit. Jsme zvědaví, jak se tato situace vyvrbí
08:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Štěpán Švec (2:0).
08:00
Sportovní halou se nejprve rozezněl hrubý mužský hlas a poté dostala slovo píšťalka - všem bylo jasné, co bude následovat, nic dobrého
07:45
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:00
Hra je tvrdá a rozhodčí jsou nemilosrdní, jejich očím neunikne sebemenší pochybení. Tímto bychom chtěli pohválit jejich výkony
05:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Matěj Gregor (1:0).
04:30
Florbal nebo divadlo? Pořádné drama nechybí. Doufejme, že se dnes dočkáme více toho florbalu než hereckých výkonů, ale věřme, že florbal je tvrdá hra ..
04:00
Ale pozor, hosté se ničeho nezaleknou a i oni nám ukázali, že dokáží být nebezpeční.
03:00
Litomyšlští hráči jsou zatím úspěšnější na svých florbalkách, pečlivě kontrolují míček.
00:10
A máme za sebou úvodní vhazování, ve kterém byl úspěšnější tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Libor Denk, Vít Petříček, Ondřej Dvořák, Vojtěch Haman, Marek Dočekal
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Michal Háp, Tomáš Novák, Ondřej Háp, Josef Karlík, Matěj Gregor