1:2
- : -
TJ Znojmo

Banes Florbal Soběslav - TJ Znojmo 5:5
15. Táňa Pospíšilová, 21. Hana Kovářová, 22. Monika Hrnečková, 30. Monika Hrnečková, 31. Lucie Vacková - 7. Lucie Vacková, 23. Tereza Pokorná, 25. Natálie Kobylíková, 35. Marie Pelánová, 42. Bára Procházková; rozhodčí: Jan Barimov - Josef Pařízek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová ? - Nikol Krulová ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2;
45:00
42:40
Timeout TJ Znojmo
42:40
Vyloučen hráč Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:43
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Bára Procházková bez asistence (5:5).
34:43
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Marie Pelánová, asistoval Tereza Pokorná (5:4).
30:30
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lucie Vacková, asistoval Markéta Kabešová (5:3).
30:00
30:00
29:16
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Táňa Pospíšilová (4:3).
24:18
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Natálie Kobylíková, asistoval Bára Procházková (3:3).
22:57
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Tereza Pokorná, asistoval Soňa Dibelková (3:2).
21:16
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková z trestného střílení (3:1).
20:40
Vlastní branku družstva TJ Znojmo vstřelil Hana Kovářová (2:1).
15:00
15:00
14:30
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Táňa Pospíšilová bez asistence (1:1).
06:09
Vlastní branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lucie Vacková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Barimov a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Eliška Willmannová, Bára Procházková, Daniela Cihlářová, Adéla Prokešová, Natálie Kobylíková