1:1
0:2
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - TJ Slovan Havířov 1:4
27. Daniel Drápala - 10. Michal Kozelský, 36. Adam Zbořil, 41. Michal Kozelský, 48. Jan Drong; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Marek Obšivač 13 - Jan Říman 20; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:2;
60:02
Zápas zhodnotil asistent trenéra rožnovského týmu, Pavel Barabáš: "Dobré utkání, V jednoduchosti bych řekl, že na jeden gól se vyhrát nedá. Na naší hře byla poznat dlouhá pauza, spousta věcí, která před rokem fungovala dnes nefungovala, máme na čem pracovat. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu."
60:01
Zápas zhodnotil hrající asistent trenéra hostů, Matěj Erbs: "Snažili jsme se být na míčku, pomalu se rozehráváme. Rožnov běhavý a důrazný soupeř, který dělal problémy, ale došli jsme do vítězného konce. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
Střely ve 3. třetině: Rožnov 12, Havířov 5, celkově v utkání 21:17 ve prospěch domácích.
60:00
59:50
Prezident Rožnova zblokoval nejspíše poslední střelu rožnovského kapitána.
59:15
V poslední minutě hosté na míčku.
58:23
Smékal samostatný únik, jeho střela ovšem končí mimo bránu. Hoši, fakt ty střely potrénujte do příště!
57:10
Musíme vyzdvihnout havířovskou obranu, nepustí téměř žádnou střelu.
55:24
Atmosféra houstne, hra je zase agresivní, Sršňům se asi stav skóre moc nelíbí.
53:39
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
52:15
Prašivka alias novojičínský Leoš Mareš neproměnil nájezd.
51:05
Hosté chtějí navýšit skóré v jejich přesilovce, rožnovská obrana je zatím silná.
50:38
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
49:15
Smékal pálil ze středu přímo do hrudníku golmana Slovanu.
48:14
Knebl při střele nešťastně spolu s míčkem nabral i brankářovy prsty. Ještě že je na hale Červený kříž, díky nim se zase hraje.
47:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval Michal Prorok (1:4).
47:16
Sršni byli tak dlouho na míčku, až z toho obdrželi gol.
44:01
Kupodivu, Hegar udržuje běžecké tempo se Smékalem, této dvojce už chybí jen vstřelit branku.
42:49
Prezident rožnovského klubu si zahrál na fotbalistu a svým pádem zastavil hru. Rychle se ale zvedl a pokračujeme tam, kde jsme přestali.
41:59
David Žniva přetáhl hru z obrany a hraje se velmi aktivně v útočném pásmu.
40:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Jiří Gregor (1:3).
40:57
Hosté celou minutu na míčku, a už je z toho gol.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: Rožnov 7, Havířov 7.
40:00
38:46
Obšivač koriguje přesilovku z brány. Střela Kosteleckého končí v ochranné síti, ale pecka to byla, tojo.
38:05
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
37:07
Hra se točí v útoku, sudí drží ruce nahoře pro vyloučení hráče Slovanu.
35:40
Po obdrženém gólu se opět aktivně dopředu hnalo duo Prašivka - Pícha, ale nakonec ještě musel zakročit domácí brankář Mára.
35:10
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Adam Zbořil, asistoval Michal Kozelský (1:2).
34:12
Vyloučen hráč Michal Konvičný družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:40
Upřímně, rozhodčí to nemají jednoduché, hra je hodně agresivní.
30:03
Rovnou z práce přijel alespoň v civilu podpořit svůj tým nejlepší rožnovský střelec Pepa Viktořík. Zdraví z pořadatelského stolku!
27:57
Přesilovka domácích je v poklidu, jsou na míčku s téměř přesnými přihrávkami.
26:59
Vyloučen hráč Adam Zbořil družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
26:20
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Daniel Drápala, asistoval Pavel Žitník (1:1).
26:20
Rožnovský zajíček Danek Drápala vyrovnává na 1:1.
25:30
Duo Prašivka Pícha v domácí obraně tahají často hru do útoku.
23:17
Hra opět v aktivním tempu, ale ty střely na bránu by chtělo na trénincích ještě potrénovat.
21:58
Knebl dorážel před bránou, skóre je ale stále neměnné.
20:30
Hosté zkusili překvapit Obšivače hned v začátku. Ten ale připraven.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Rožnov 2, Havířov 5
20:00
18:33
Rožnovský brankář perfektně podržel svůj tým a díky jeho zákroku hosté nevedou o dvě branky.
17:02
Daniel Prašivka alias novojičínský Leoš Mareš měl samostatný únik přes celé hřiště, nahrával Ríšovi Plandorovi, ale jejich akce skore nezměnila.
13:48
Dalibor Plesník alias prezident klubu má také chutě dorovnat skore.
12:00
Pavel Barabáš zkusil střelu backhandem, letité zkušenosti jdou na jeho hře poznat.
10:10
Plandor se snažil dorovnat skore střelou tahem, ovšem Buroň zakročil.
09:25
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Matěj Erbs (0:1).
08:29
Letní příprava je znát, hráči stále udržují rychlé tempo. Ale individualita na florbalce lehce pokulhává, míček končí často za mantinelem.
06:58
Slovan více na míčku, Hegar se snaží aktivně napadat.
05:24
Drápala vepředu velmi aktivní, on prostě nenechá míček Havířovu zadarmo.
04:15
Hra se překlápí ze strany na stranu, hraje ve vysokém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Jan Říman; hráči v poli: Petr Řezáč, Adam Zbořil, Michal Kozelský, Jiří Gregor, Matěj Erbs
00:00
Line-up domácích FBK Sršni: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Jakub Kostelecký, Patrik Pícha, Dalibor Plesník, Richard Plandor, Daniel Prašivka