5:2
0:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Torpedo Havířov 7:5
17. Daniel Drobiš, 19. Jan Králík, 24. Daniel Drobiš, 31. Jan Králík, 32. Michal Matějček, 37. Michal Matějček, 38. Lukáš Froněk - 16. Adam Klimeš, 38. Matěj Černý, 39. Martin Šulc, 49. Adam Klimeš, 51. Matěj Černý; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Josef Macek 25 - Martin Zapletálek 23; po třetinách: 2:1, 5:2, 0:2;
58:15
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:15
Další přesilovcka, sama jsem zvědavá, jak to dopadne
57:20
Froněk sám na golmana, ale backhandem se mu nepovedl trefit prázdný prostor v bráně a Zapletálek si připisuje další hezký zákrok
55:28
Hosté se drží na polovině Štírů, ale přesilovky 5:3 nevyužili, ale ještě chgvíli hrají v přesilovce 5:4
55:27
Timeout Torpedo Havířov
55:27
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
55:00
Macek chytá další pokud Havířova
54:35
Štíři dokázali zablokovat střelu od hostů a jdoou dopředu
53:35
Vyloučen hráč Filip Kyrian družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:35
Hra se hodně přiostřuje a hráči lítají ze hřiště a hráčům už trošku docházejí na nervy
52:11
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
52:11
Máme tady další vyloučení a domácí si dávají na čas
50:47
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (7:5).
50:47
Černý využil početní výhodu a snižuje gólový rozdíl
48:05
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Martin Šulc (7:4).
46:15
Klimešovi se nepovedla otačka a střela vedla mimo bránu
42:54
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:35
Hra se přiostřuje, Šochman se ocitá na zemi a drží se za koleno, pořadatelský stůl s ním soucítí
38:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Erik Šochman (7:3).
37:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Michal Matějček (7:2).
37:33
Štíři zvládají skvělé přihrávky Froněk Matěkček po přesných přihrávkách navyšují výsledek
37:09
36:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček bez asistence (6:1).
36:04
Štíři potrestali Havířov, kterému se nepovedl přechod, domácím se ale povedl na jedničku
35:59
Hráčům HAvířova se nevede přechod dopředu
33:45
Hra se přelévá ze strany na stranu
31:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Lukáš Froněk (5:1).
30:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Michal Matějček (4:1).
30:20
Králík střelil ve vzduchu přihrávku Matějčka a rovnou do brány
29:12
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
28:20
Hosté se hodně snaží, teď akce v podobě Šulce, ale Macek znovu skvěle
27:10
Černý prudce střílel na Macka, ten ale ukázkově chytá
24:41
Před Zapletálkovo bránou byl velký chaos, ale Havířovská oberana ho dokázala uklidnit
23:15
Holeš právě překazil přihrávky domácí, takže se jim nepovedlo nikam dostat
23:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jan Králík (3:1).
18:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Michael Kudláček (2:1).
18:16
Zapletálek nejdříve ubránil nohou střelu Holého, ale Králika už zastavit nedokázal
16:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Václav Strouhal (1:1).
16:59
GOOOOL!! Domácí také střílí, Drobiš po přesné a rychlé přihrávce Strouhala ml. střílí gol, byla to rychlá a hodně povedená akce
15:40
A otevřelo se nám skóre dnešního utkání po krásné akci Klimeš Zapletálek
15:39
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Martin Zapletálek (0:1).