4:2
2:0
- : -

FBC Dobruška - Torpedo Havířov 11:2
4. Adriana Horáková, 8. Nikola Andršová, 11. Kateřina Poláčková, 14. Sandra Peterová, 16. Jitka Fleglová, 28. Kateřina Poláčková, 29. Jitka Fleglová, 32. Kateřina Poláčková, 34. Diana Peterová, 53. Diana Peterová, 59. Adéla Vávrová - 34. Kristýna Chaloupková, 35. Vendula Šimonová; rozhodčí: Tomáš Marek - Lukáš Filípek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 13 - Lucie Waloszková 43; po třetinách: 5:0, 4:2, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů: Chtěli bychom poděkovat soupeřům za zápas, ale nebylo to utkání 1. LIGY. Bohužel nás trápí velká marodka, ale doufáme, že v dalších utkání budeme v plném počtu.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnes rozhodla o osudu zápasu naše povedená první třetina. Celý zápas se nám hrálo těžko do plných, ale první dvě třetiny chválím za výkon a za povedené kombinace. Ve třetí třetině jsme bohužel polevili a ztratili tempo, to v těžších zápasech musíme udržet po celý zápas. Díky soupeři za utkání.
60:00
58:47
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adéla Vávrová, asistoval Diana Peterová (11:2).
58:47
Na třetí dorážku Vávrová uklízí míček do sítě Havířova
55:49
Havířov rozehrává z půlky hřiště
52:03
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Vanesa Bašová (10:2).
52:03
Bašová V. vyběhla z obrany a střílí na bránu, míček se přívětivě odrazil k Peterové D. která vstřeluje 10 gól Dobrušky
51:11
Dobruška točí Havířov v jejich obraně, Zeisková nahrává Fleglové, která střílí, ale trefuje pouze tyčku
47:35
Ulbrichová nadhazuje míček před bránu, tam se snaží dorážet 2 útočnice Dobrušky ani jedna bohužel pro Dobrušku nedorazila
46:05
Havířovská hráčka č. 21 se prokličkovala před brankoviště Dobrušky, ale obrana její střelu zblokovala
45:45
Dobruška má rozehrávku z rohu
43:47
Havířov rozehrává z půlky hřiště, ale rozehrávku zachycuje Uůlbrichová a jde do útoku
36:55
Dobruška rozehrává z rohu na Bartošovou ta to posílá na Horákovou, která vystřelila, ale minula bránu
34:58
Po velké diskuzy rozhodčí usoudili, že Dobruška nevstřelila gól
34:38
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Hana Brůžková (9:2).
33:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Kateřina Poláčková (9:1).
33:03
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Kristýna Chaloupková, asistoval Vendula Šimonová (8:1).
33:03
Po brejku Havířova č. 93 dává gól
32:11
hráčka č. 87 se snaží pokličkovat přes hráčky Dobrušky, ale nedaří se jí to
31:56
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Diana Peterová (8:0).
29:20
Po faulu Horákové dostává Havířov rozehrávku na polovině Dobrušky
28:04
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Fleglová, asistoval Markéta Zeisková (7:0).
23:50
Peterová D. střílí z výběhu, ale přímo do středu hostující branákářky, která bez problému chytá
22:58
Hráčka č.21 vystihla přihrávku Dobrušky a jde do útoku, ale ani nevystřelila na bránu
22:00
Bartošová obíhá celou bránu, přihrává Bašové V. ale té utíká míček
21:20
Havířov rozehrává útočnou akci, ale hráčka č. 22 míjí bránu a Dobruška ihned otáčí hru dopředu
18:54
Dobruška se usazuje na polovině Havířova, Peteroví D. dává z rohu na obránkyni Ulbrichovou, ta stříli vysoko nad bránu
18:37
Vyloučen hráč Vendula Šimonová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:32
Hráčka č. 87 střílí na branku, ale Flídrová vyráží
15:23
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Fleglová, asistoval Magdaléna Bašová (5:0).
15:15
Hráčka č. 21 z Havířova střílí na branku, ale míjí
14:38
Hra se přiostřuje
13:38
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Sandra Peterová, asistoval Vanesa Bašová (4:0).