0:0
1:1
- : -

FBC Spartak Bílovec C - 1. FBK Sršni Rožnov p/R D 1:1
36. Tomáš Rýpar - 34. Vladislav Buchal; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Martin Cieslar; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Fešar ? - Jakub Jasný ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1;
36:00
35:48
Branku družstva FBC Spartak Bílovec C vstřelil Tomáš Rýpar, asistoval Jonáš Moj (1:1).
33:27
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R D vstřelil Vladislav Buchal, asistoval Jakub Kornel (0:1).
24:00
24:00
21:43
Vyloučen hráč Jakub Jahoda družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R D na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:42
Vyloučen hráč Tomáš Rýpar družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
03:52
Vyloučen hráč Patrik Slezáček družstva FBC Spartak Bílovec C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Martin Cieslar.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R D: brankář: Jakub Jasný; hráči v poli: Daniel Drápala, Vladislav Buchal, Lukáš Konečný, Daniel Kotrs, Dominik Sadil