2:2
1:7
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:12
10. Adéla Šipošová, 24. Eliška Matějková, 27. Adéla Šipošová, 46. Eliška Matějková - 1. Martina Špetová, 14. Anna Alexandra Suková, 15. Lenka Přerostová, 37. Anna Alexandra Suková, 39. Anna Alexandra Suková, 42. Michaela Mašková, 43. Martina Špetová, 46. Victoria Binědová, 52. Anna Alexandra Suková, 53. Anežka Matoušková, 56. Kamila Kaslová, 60. Jitka Jedličková; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Nikola Siskosová ? - Anna Urbanová ?; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:7;
60:00
59:59
Utkání, které se těžko zkousává. Vysoká porážka a navíc zranění jedné z hráček Strašecí, které si možná vyžádá delší dobu léčení.
59:59
Vyjádření trenéra NS: "Soupeřky byly dnes na nad naše síly. Byly pasáže v utkání, kde jsme se Plzni vyrovnaly, ale inkasovaná branka nás pak vždy srazila. Musíme se z toho oklepat. Doufám, že zranění Sipošové nebude tak vážné a bude se k nám moci brzy připojit."
59:59
Vyjádření trenéra Plzně: "Až na krátký výpadek ve druhé třetině jsme zápas víceméně kontrolovali. Jsme rádi za první vítězství v sezoně. Děkujeme soupeři za aktivní hru až do konce utkání."
59:59
Střely celkově: NS - 21, Plzeň - 48
59:58
Střely ve třetí třetině: NS - 6 Plzeň - 17
59:05
Ač nás bylo v obraně dostatek, nechali jsme soupeřkám hodně prostoru a z relativně jednoduché situace inkasujeme
59:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jitka Jedličková, asistoval Kateřina Šnebergrová (4:12).
58:40
Plzeň obléhá naši branku
57:52
Sipošová je ošetřována na hřišti. Podle jejího výrazu to nevypadá dobře a zřejmě půjde o zranění kolenního kloubu.
57:45
Šteklová z dobrého místa vedle
56:52
Schumannová si v souboji vykoledovala rozehrávku. Z ní se míček na bránu ale nedostal
55:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Kamila Kaslová, asistoval Anežka Matoušková (4:11).
54:55
Plzeň už nehraje tak aktivně, ale nedaří se nám toho využít. Chybí při vedení míčku rychlost, při souhře přesnost.
53:00
Tak na čtvrtý pokus Plzni přesilovka vychází. Bohužel jsme ztrátou míčku na středu hřiště k vylepšení těchto  statistik přišpěly samy.
52:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anežka Matoušková, asistoval Sára Bobková (4:10).
52:02
Vyloučen hráč Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za držení.
51:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Michaela Urbanová (4:9).
50:30
Pohledná akce Strašecí na dvě přihrávky, ale střela těsně vedle
50:15
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
49:25
Během přesilové hry měla Plzeň jednu vetší šanci a Kalinová dostala sekerku do prstu. Tučková během vyhazování míčku vyběhla až na vlastní střídačku a jinak se nic dalšího nestalo.
47:12
Vyloučen hráč Veronika Petrová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
46:35
Nejprve Tučková nechala dorážet hostující hráčku, ale Siska zachytila. Následně Tučková vyslala Sipošovou do dobré šance, ale střela skončila těsně nad.
45:42
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková bez asistence (4:8).
45:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Anežka Matoušková (3:8).
43:15
Z čistajasna jsme se dostali ke střele a dorážce, ale nebyl tam takový důraz, aby to prošlo až do branky
42:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Martina Špetová, asistoval Victoria Binědová (3:7).
41:45
Bule v našem rohu. Bude se hrát "na férovku"
41:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Anna Alexandra Suková (3:6).
41:21
Kučerová v hezké šanci výrazně nad
40:35
Rodila se naše šance, ale bylo to s komplikacemi a nakonec z toho nebyl ani střelecký pokus
36:14
Mochanová ztratila míček v rohu obranného pásma a plzeňské hráčky si s tím věděly rady. Branka jde ale na vrub celé pětici, protože všechny spoluhráčky stály obsazené a tím dostaly Mochanovou pod tlak.
33:33
Vyloučen hráč Adéla Šipošová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:33
Sipošová si počínala nevybíravě a nahodila soupeřku na mantinel. Rozhodčí ještě řeší se střídačkou Plzně, zda by to nemělo být 5 minut, ale zůstáváme u 2.
32:54
Siska znovu zahrnuta aplausem za skvělý zákrok při úniku plzěňské hráčky
31:25
Bulvová skládá na polovině hřiště vlastní spoluhráčku. Útočnou kombinaci křížení si musí holky ještě zažít.
29:58
Ubráněno
28:45
V půlce oslabení zatím dobrý
27:47
Vyloučen hráč Klára Šarochová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
27:47
Jak z Ivánku kamaráde můžeš mluvit: "Ta byla přísná, kamaráde tab byla přísná". Ale je to tak, musíme se bránit.
26:59
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Adéla Šipošová, asistoval Zuzana Tučková (3:3).
26:05
Tučková prověřila hostující brankářku
25:32
Daří se nám brzdit útoky soupeřek v zárodku a hraje se více na polovině Plzně
23:43
Po minutě v našem pásmu jsme se dostali do protiútoku a tečovaná střela Kalinové se dostala až na Matějkovou, která ze dvou metru prostřeluje brankářku hostí
23:42
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Lucie Kalinová (2:3).
18:10
Nejprve chyba v rozehrávce, poté dobrý blok Šarochové. Ale vlastními ztrátami míčku při rozehrávce si zaváříme. Pravda je, že Plzeň je blízko našich hráček a nedává jim moc dýchat
16:15
Mochanová zblokovala protiútok 3 proti 2. Efekt obdrženého gólu, který na naše hráčky dopadl i včera se znovu projevuje. Taháme za kratší provaz.
14:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Michaela Urbanová (1:3).
13:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková bez asistence (1:2).
13:01
Podával se gól na divoko. Z našeho protiútoku se dostala do protiútoku Plzeň, první střelu ještě naše brankářka měla, míček se ale tak divně odrazil k zadnímu mantinelu a od něj zase před branku. A tam už to hostující tým doťuknul.
09:12
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Adéla Šipošová, asistoval Anna Vobořilová (1:1).
09:12
Kontrujeme!! Vobořilova zachytila míček Plzně, navedla na střed a shodila do strany na Sipošovou. Ta se nemýlila a stav je tak vyrovnaný.
08:30
Plzeň oslabení zvládla a hned při jeho skončení zahrozila protiútokem.
07:12
Přesilovka nevyzera zle, soupeřovu branku obstřelujeme. Teď si Siskosová vysloužila velký potlesk při zastavení protiútoku Plzně
06:15
Vyloučen hráč Lucie Bejčková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
06:14
Tučková se protahovala podél mantinelu, soupeřka proti ní vystoupila a vykolejila ji mimo hřiště
04:30
Obě družstva se v posledních minutách do vetší šance nedostávají, střed hřiště se daří oběma obranám pokrývat
01:00
Spíše než střela to bylo nahození z půli hřiště, které přeskákalo nejen hole obránkyň, ale i nohu Siskosové.
00:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Martina Špetová bez asistence (0:1).
00:40
Zápas má od začátku úplně jiný náboj, než ten včerejší. Hraje se rychle a za necelou minutu jsme tu měli protiútok na obou stranách.
00:01
Vážení diváci textového onlinu, dovolte mi Vás zde přivítat. Dnes se utkávají dvě družstva, která jsou po prvním kole v polovině tabulky. Plzeň má po včerejším utkání se Spartou 1 bod za prohru v prodloužení. Strašecí si během utkání s Texasem hledalo a svoji hru začalo hrát až v poslední části, což stačilo pouze na snížení stavu na 3:4. Při pohledu na soupisky obou týmů lze utkání nazvat soubojem generací...
00:01
...Plzeň přijela s kádrem, jehož věkový průměr bude okolo dvaceti let, u Zeber to bude o nějakých pět let více. Vyhraje dravé mládí, nebo zkušenost?!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Lenka Přerostová, Michaela Urbanová, Anna Alexandra Suková, Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Siskosová; hráči v poli: Veronika Petrová, Zuzana Tučková, Eliška Matějková, Nina Schumannová, Lucie Kalinová