2:5
1:5
- : -

Blue Horses Stochov - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:13
15. Jaroslav Macík, 18. Stanislav Prokop, 38. František Štiller, 40. Zdeněk Husák, 46. Stanislav Prokop - 3. Jiří Sloup, 5. Filip Konrady, 15. Filip Konrady, 21. Jan Žák, 26. Pavel Šimeček, 32. Jan Žák, 38. Jan Žák, 39. Jiří Sloup, 46. Filip Konrady, 51. Patrik Med, 53. Jakub Mikolášek, 60. Filip Konrady, 60. Jiří Polívka; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek 16 - Daniel Dolák 7; po třetinách: 2:3, 2:5, 1:5;
60:00
59:35
Vlastní branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Jiří Polívka (5:13).
59:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady bez asistence (5:12).
55:54
Timeout Blue Horses Stochov
55:54
Vyloučen hráč Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Jiří Sloup (5:11).
50:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Ondřej Baroch (5:10).
47:49
Vyloučen hráč Jiří Leisch družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
45:44
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Jakub Drexler (5:9).
45:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (4:9).
44:23
Vyloučen hráč Stanislav Prokop družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
39:57
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Zdeněk Husák, asistoval Jiří Leisch (4:8).
38:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Sloup, asistoval Jakub Mikolášek (3:8).
37:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (3:7).
37:30
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil František Štiller, asistoval Jakub Drexler (3:6).
36:08
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Filip Blažek (2:6).
25:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavel Šimeček bez asistence (2:5).
20:27
20:00
20:00
18:37
Vyloučen hráč Tomáš Pichner družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
17:18
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Stanislav Prokop, asistoval Jaroslav Macík (2:3).
14:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Filip Blažek (1:3).
14:11
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil Jaroslav Macík, asistoval Zdeněk Husák (1:2).
10:51
Trestné střílení družstva Blue Horses Stochov neproměnil Stanislav Prokop.
04:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jan Žák (0:2).
02:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Sloup, asistoval Filip Blažek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Konrady, Filip Blažek, Jan Žák, Pavel Šimeček, Jiří Sloup
00:00
Line-up domácích Blue Horses Stochov: brankář: Lukáš Zbránek; hráči v poli: František Štiller, Tomáš Husarik, Stanislav Prokop, Jaroslav Macík, Jakub Drexler