2:1
1:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - VSK VUT Skurut Hai Brno 3:3
23. Radovan Zelený, 25. Radovan Zelený, 45. Radovan Zelený - 8. Radek Novák, 26. Denis Ligas, 41. Radek Novák; rozhodčí: Robin Hromeček - Jiří Chromek; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Adam Lysák ? - Jiří Paleček ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1;
45:00
44:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Radovan Zelený, asistoval Jakub Ruč (3:3).
43:37
Vyloučen hráč Matěj Urbánek družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za sekání.
42:37
Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
40:57
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Tomáš Vlk (2:3).
33:54
Vyloučen hráč Radek Novák družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
25:12
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Štěpán Sláma (2:2).
24:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Radovan Zelený bez asistence (2:1).
22:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Radovan Zelený, asistoval Sebastian Bajgar (1:1).
22:24
15:00
15:00
09:09
Vyloučen hráč Lukáš Demek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hra rukou.
07:31
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Michal Repko (0:1).
00:30
Vyloučen hráč Radek Novák družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robin Hromeček a Jiří Chromek.
00:00
00:00
Line-up hostů VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Jiří Paleček; hráči v poli: Tomáš Vlk, Jan Hotárek, Denis Ligas, Michal Repko, Radek Novák