2:2
1:0
- : -

FBC ROKYCANY - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 3:5
24. Lukáš Bendek, 33. Lukáš Bendek, 46. Martin Fiala - 7. Tomáš Vlček, 13. Karel Horký, 19. Daniel Šterbák, 25. Patrik Svoboda, 28. Michal Nový; rozhodčí: Martin Klán - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Jan Barna 20 - Dominik Kameš 21; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:0;
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 8, hosté - 8
60:00
Komentář trenéra hostí (Michal Kubert): Děkujeme domácím za utkání, nebylo to jednoduché, parkety nám dělali problém. Naštěstí jsme zvládvli vstup do utkání a v závěru nás podržel nnáš gólman Domíno. Máme před sebou hodně práce, doufám, že COVID se nevrátí a konečně zvládneme celou sezónu. Zdravíme všechny do Králováku a těšíme se na další kolo poháru.
60:00
Komentář trenéra FBC ROKYCANY (Václav Michálek): Dnešní utkání pro nás byl první velký test před sezónou a krom první třetiny jsem s naším výkonem spokojen. Přes víkend jsme absolvovali herní soustředění a fyzické síly došly v tu nepravou chvilku. Děkuji hráčům a divákům za podporu..
60:00
56:01
Vyloučen hráč Karel Horký družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení.
48:31
Vyloučen hráč David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
45:35
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Lukáš Bendek (3:5).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 9, hosté - 8
40:00
32:05
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Fiala (2:5).
27:53
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Patrik Svoboda (1:5).
24:06
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Matěj Kodl (1:4).
23:00
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Denis Vitouš (1:3).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 7, hosté - 9
20:00
19:32
Vyloučen hráč Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
18:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Šterbák bez asistence (0:3).
14:51
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hra na zemi.
12:01
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Adam Lešuk (0:2).
11:41
Vyloučen hráč David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:58
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Adam Lešuk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Tomáš Vlček, Tomáš Balej, Adam Lešuk, Martin Eliáš, David Konečný
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Jakub Nový, Jakub Král, Lukáš Bendek, Martin Fiala, Denis Vitouš