1:3
0:0
- : -

Torpedo Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:7
35. Barbora Kučerová - 6. Marie Bartušková, 7. Daniela Cihlářová, 14. Marie Pelánová, 15. Eliška Nesnídalová, 22. Soňa Dibelková, 34. Soňa Dibelková, 36. Marie Bartušková; rozhodčí: Ondřej Lepík - Pavel Janáček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Veronika Jalcsová 20 - Nikol Krulová 20; po třetinách: 0:4, 1:3, 0:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Torpedo 5, Znojmo 7
60:00
Střely celkem: Torpedo 21, Znojmo 27
60:00
Komentář trenér domácích, Josef Březina: Chtěli bychom poděkovat soupeřům za kvalitní utkání. Bohužel jsme si zase nechali utéct začátek zápasu a museli jsme poté dotahovat proti težkému soupeři. Věříme, že v odvetném utkání dovezeme domů 3 body my.
60:00
Komentář trenér hostí, Jakub Martinek: Jsme rádi za tři body. První půle utkání rozhodla o celém průběhu, kdy jsme na hřišti jasně dominovali. Poté nám za rozhodnutého stavu spadlo tempo a utkání se spíše dohrávalo, což je škoda. Soupeř hrozil hlavně z brejků, které jsme si v poslední třetině pohlídali. Děkujeme soupeři.
60:00
59:33
Backhandový pokus Znojma nachází Jalcsová pod svýma nohama.
58:01
Začínají poslední dvě minuty utkání.
55:56
Marečková netrefuje odkrytou branku!
55:05
Jalcsová teď výborně vyběhla proti unikající Pelánové.
54:13
Znojemské hráčky hrají aktivně na míčku a čekají na další skulinku v domácí obraně.
52:07
Willmanová po skvěle sehrávce zpoza brány netrefuje poloprázdnou branku.
51:35
Jalcsová nohou zasahuje.
50:12
Kadlecová ani nadvakrát nedokázala překonat výborně chytající Krulovou.
49:15
Akce střídá akci, hra se přelévá ze strany na stranu.
48:06
Hráčky Znojma jsou i ve třetí třetině velmi důrazné a plné pohybu.
45:28
Giecková teď skvěle zablokovala další nebezpečný pokus.
43:18
Z rozehrávky nic nebylo, Znojmo se rychle zhostilo míčku.
43:11
Průnik Kadlece zastavuje až faul Znojmo, domácí budou rozehrávat.
41:41
Nic zajímavého se ve třetině zatím neděje, takže oba týmy střídají.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: Torpedo 10, Znojmo 7
40:00
38:50
Ani střela Kadlecové si cestu do branky nenašla.
38:10
Kučerová nastřeluje horní tyč!
37:42
Vyloučen hráč Eliška Willmannová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
37:42
Další přesilová hra pro domácí.
35:46
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Bartušková, asistoval Marie Pelánová (1:7).
35:46
Domácí se dlouho neradovaly, Bartušková vrací hostům pohodlný šestibrankový náskok.
34:26
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Barbora Kučerová, asistoval Vendula Šimonová (1:6).
34:26
Prosazují se konečně i domácí zásluhou přesné Kučerové.
33:19
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Soňa Dibelková, asistoval Eva Smutná (0:6).
33:19
Smutná další gólovou přihrávkou znovu rozesmutnila hráčky domácího týmu.
33:00
Cihlářová uprchla domácí obraně, její pokus letěl jen tesně vedle levé tyče.
32:25
Až na několik zblokovaných pokusů domácí nic nevymyslely.
30:27
Vyloučen hráč Daniela Cihlářová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
30:27
Po faulu Cihlářové přichází přesilové hra domácích.
29:02
Gieckové uklidňuje hru a domácí zkouší další útok.
27:48
Šimonová ztrácí míček a nabídla tím další velkou šanci.
26:11
Dalekonosná střela z hole Kučerové končí opět na Krulové.
24:12
Pas na Hruškovou byl přílíš dlouhý.
23:34
Na domácí straně neuspěla Kadlecová z otočky, v následné střele z mezikruží ji následovala i Brůžková.
21:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Soňa Dibelková, asistoval Marie Pelánová (0:5).
21:26
Pelánová vysunula do brejku Dibelkovou, která střelou k pravé tyči navyšuje skóre.
20:33
Další rychlá kombinace znojemských hráček skončila jen těsně vedle domácí branky.
20:00
20:00
Střely na branku po 1.třetině: Torpedo 6, Znojmo 13.
20:00
19:01
Kupcová tečovala, Krulová opět pohotově zasáhla.
16:52
Kučerová vysíla prudkou střela, Krulová zasahuje.
14:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Nesnídalová, asistoval Eva Smutná (0:4).
14:43
Pohledná kombinace hráček z města okurek na jejímž konci byla Nesnídalová.
13:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Pelánová bez asistence (0:3).
13:35
Další nedůraz v domácí obraně potrestala Pelánová.
12:44
I Jalcsová vytahuje perfektní zákrok proti střele Smutné.
11:40
Šimonová se svým důrazem prosadila až před branku, hostující Krulová však skvěle zasáhla.
10:10
Hráčky Znojma jsou zatím velmi aktivní a svým pohybem zle zatápějí domácí obraně.
08:23
Gieckové pokus zblokovala obrana hostí.
06:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Bára Procházková (0:2).
06:12
Cihlářová skvěle vyjela z rohu a trefila přesně.
05:21
05:21
Bartušková se nejlépe zorientovala před brankou a posílá Znojmo do vedení.
04:11
Houšťová prověřila z pravého rohu pozornost domácí gólmanky.
02:30
Šimonová s Marečkovou nedokázaly využít zaváhání v rozehrávce Znojma.
01:47
Jalcsová si připisuje první zákrok.
00:39
Znojmo na své polovině zahajuje postupný útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Pavel Janáček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Eliška Willmannová, Daniela Cihlářová, Adéla Prokešová, Natálie Kobylíková, Bára Procházková
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Veronika Jalcsová; hráči v poli: Klaudie Ryšková, Marika Marečková, Lucie Giecková, Hana Brůžková, Vendula Šimonová