1:1
0:1
0:1

TJ Slovan Havířov - FBC Letka Toman Finance Group 2:3p
11. Patrik David, 40. Michal Kozelský - 39. Václav Jurdzin, 48. Dominik Hubl, 63. Dominik Hubl; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Lukáš Vrba 22 - Martin Hrabáček 27; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:1, 0:1;
65:00
Střely po prodloužení Slovan - Letka. 1:2
65:00
62:39
62:39
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Václav Jurdzin (2:3).
61:34
Hosté v plném počtu.
60:50
Vyloučen hráč Jan Besta družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
60:34
Ještě minutu budou domácí hrát v přesile.
60:00
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Letka. 10:7
60:00
Zápas se dostal do prodloužení. Domácí mají výhodu jednoho hráče.
60:00
59:34
Timeout TJ Slovan Havířov
59:34
Vyloučen hráč Jakub Smrčka družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
59:00
Při oddechovém čase se hostující tým dohodl nejspíše na tom, že dovedou hru do prodloužení.
58:36
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
58:00
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
55:55
Vavrečka chtěl využít chvilkové nepozornosti Hrabáčka, ale Smrčka byl aktivní v souboji a obral ho o míček.
55:28
53:29
Domácí tým se po přestupku Westa může postarat o rozdělení aktuálního brankového stavu.
53:28
Vyloučen hráč Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hra na zemi.
52:38
Sekula tvrdě vrazil do Jurdzina v rohu hřiště.
50:29
Vrba vytěsnil Děčkovu střelu helmou mimo hřiště.
49:46
Kahánkova střela končí daleko za brankou.
48:28
Hublovu střelu se pokusil dorazit ještě Hanzlík.
47:21
Hubl míček od Westa trefil  ze vzduchu. Vrba neměl šanci zareagovat.
47:20
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Petr West (2:2).
46:40
Kyc dohrán po souboji.
45:27
Prorok se po kontaktu svalil na zem. Byl odnesen za mantinel a je v péči zdravotnice.
45:20
Nyní se více projevují fanoušci Letky.
42:47
Kozelský se rychle přesunul na druhou polovinu a nebezpečně ohrozil Hrabáčkovu branku.
42:31
Kozelský zabránil míčku po Hublově střele, aby se dostala k brankáři.
41:40
Hecl označil Hrabáčkovu tyč.
40:24
Smeták se postavil za svého brankáře a odstavil Hanzlíka z brankoviště.
39:26
V čase skončení Smrčkova trestu se prosazuje Kozelský a posílá svůj tým do vedení.
39:25
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval František Kyc (2:1).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:55
Ve vlastním oslabení dokázala Letka srovnat stav.
38:54
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Dominik Hubl (1:1).
37:26
První přesilová hra tohoto utkání pro domácí tým.
37:25
37:00
Zbořil nečekanou zadovkou pustil na Ivana, který hezkou střelou ohrozil Hrabáčkovu branku.
35:35
Erbs vystavil své tělo do možné střely Šrámka, tomu však míček přeskočil čepel.
34:23
West opět nehlídaný obranou domácích. Naštěstí mu míček nesedl na hokejku a přestřeluje.
33:30
Druhá třetina je dosti uběhaná. Každá akce končí trefením prvního hráče a přesunem na druhou polovinu.
30:46
West měl po crossové nahrávce úplně volnou branku. Míček mu nesedl na čepel a končí za brankou.
28:55
Řezáč byl po odpískání dohrán. Bez odezvy rozhodčích.
27:13
Prorok využil chyné rozehrávky obránců letky a vybojoval úder z rohu.
25:58
Kyc nahodil před branku na Hecla, který se pokusil míček napasovat k tyči. Hrabáček zacht nohou.
23:30
Besta sám na půlce hostující půlky. Jeho střela zprvní byla ztečována mimo.
21:28
Vrba si s přehledem poradil se střelou Děčka.
20:50
Erbs nahodil na Kozelského. Kozelský míček trefil zprvní, ale bohužel mimo.
18:20
Hrabáček po kontaktu s Vavrečkou leží v klubíčku.
17:40
Zvoní tyč. Velice točený míček se potloukal po malém brankovišti Vrbovy branky po kontaktu s tyčí.
16:10
Zbořil to zkusil rychlou střelou z červené.
15:32
Šrámek promáchnul přesně do Sekulovy hokejky.
14:35
Fanoušci domácího celku jsou znatelně hlasitější nežli družstva hostů.
13:46
Šincl těsně nad Vrbovu branku.
12:30
Hecl v polovičním pádu ještě stačil vystřelit backhandem na Hrabáčovu branku.
11:51
Drong zlomil hůl.
10:03
Chvilkový nátlak domácích se vyplatil a David otevírá skóre dnešního zápasu.
10:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik David, asistoval Radim Ivan (1:0).
09:30
Velice těžký míček pro Šrámka.
08:48
Krupa se sportovně přiznal k odraženému míčku.
08:12
David ze zadu čistě odebral míček z hokejky Hubla.
07:43
Prorok zadovkou musel nadvakrát na Erbse. Nakonec míček končí v rukou Hrabáčka.
06:46
Kyc na Hecla, který zprvní těsně míjí branku.
05:00
Nadějná šance, kdy míček bloudil po velkém brankovišti Hrabáčka. Nakonec si míček zachytil mezi nohama.
04:12
Kyc se pokusil překvapit Hrabáčka střelou po zemi. Hrabáček připraven.
01:39
Hecl se pokusil nahodit na nabíhajícího Charváta. Ten míček bohužel minul.
00:50
Krupa se pokusil vystřelit od mantinelu. Jeho střela skončila za brankou.
00:26
Řezáč odpálil skákavý míček za polovinu.
00:01
Úvodní buly pro Vyjíždějícího Erbse.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Martin Hrabáček; hráči v poli: Jakub Smrčka, Petr West, Dominik Hubl, Jiří Šincl, Tomáš Hanzlík
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: Petr Řezáč, Adam Zbořil, Michal Prorok, Michal Kozelský, Matěj Erbs
00:00
Vítáme Vás u dnešního 2. kola 1. ligy mužů, kde vyzve domácí tým TJ Slovan Havířov nedalekého soupeře FBC Letka Toman Finance Group. V poháru českého florbalu měl tým Letky navrch a porazil Slovan 6:3.