4:2
2:1
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FB Hurrican Karlovy Vary 7:4
11. Vojtěch Blana, 21. Vojtěch Blana, 25. Radim Kahánek, 28. Martin Děček, 30. Martin Krupa, 57. Tomáš Hanzlík, 60. Jiří Šrámek - 8. Michal Strachota, 31. Tomáš Nushart, 39. Daniel Nicklas, 60. Jan Zavadil; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Roman Fučík 34 - Daniel Váradi 20; po třetinách: 1:1, 4:2, 2:1;
60:00
59:59
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Roman Fučík (7:4).
59:59
Střely domácí:7,Hosté:18, Celkově:27 ku 38
59:59
59:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Daniel Nicklas (6:4).
56:04
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Jiří Šincl (6:3).
55:03
Domácí se opravdu pár minut jen brání, držení míčku je jednoznačně ve prospěch Varů
54:13
Strachota dostal nabídku v podobě střely z první, neterfil vůbec dobře a dle jeho výrazu to moc dobře věděl. Dobrá zpráva je, že domácí ubránili i druhou přesilovku
53:22
Fučík špatně vyhodil, ale napravil svou chybu skvělým zákrokem, Hosté zapínají turba a ještě více zvyšují tempo hry
51:58
Vyloučen hráč Jan Vojáček družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
51:06
Tempo hry je teď ve vysokém tempu. Hraje se nahoru dolů, domácí zatím drží svůj náskok. Ovšem více na míčku jsou opět hosté
50:29
Skvělý obranný zákrok od Westa, který následně ještě zabojoval a poslal přihrávku na Hanzlíka, ten byl už moc blízko u brankáře
49:11
Tak vyzkoušel si hned na to i střelu, ale bohužel tu vyrazil golman hostí
47:33
Ondruch si mohl rozmyslet zda bude střílet nebo bude nahrávat, vybral si možnost číslo 2, ale mohl spíše střílet, takhle se přihrávka nedostala čistě na nabíhajícího spoluhráče
47:22
Jurdzin může počkat na vystřídání svých spoluhráčů. Lang se však utrhl po boku a vyslal střelu, Fučík zasahuje
45:55
Hosté v plném počtu, tato přesilovka byla pro domácí jistě hodně vysilující, protože se nedostali ze svého obranného pásma
45:44
Smrčka vyhazuje za mantinel a domácí si na chvíli oddychnou od tlaku, Vary sice skvěle kombinují, ale k úplné tutovce se zatím nedostali.
44:44
První přesilovka pro hosty, Obrana zatím odolává
43:42
42:57
Klápa mezi nohama Kahánka, výhoda jednoho hráče pro hosty
42:11
Holuscha dostal nabídku na střelu z první, rána mu však nesedla. Míček mu sjel z lopaty a netrefil tak ani zařízení
41:14
Začala třetí třetina, uvidíme kolik zbývá síly oboum týmum, domáci by potřebovali dát jeden uklidňující gól, protože Vary jistě budou hodně tlačit. Šanci měl Jurdzin, ale brankář zasahuje
40:00
40:00
39:59
Střely: Domácí: 12, Hosté: 10
38:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Běloch (5:3).
38:53
Škoda, Nicklas byl velmi silný na míčku a i když se obránci snažili seč jim síly stačily, Nicklas stejně vystřelil a dává gól
38:22
Skvělé obrana Letky, nejprve měly Vary rozehrávku z rohu, tu obrana vykryla a následně i dorážky. Pro domácí by bylo určtiě dobré udržet náskok který mají do třetí třetiny
34:56
Blana byl zashnán až za svou branku, kde šli proti němu z každé strany dva protihráči. Naštěstí z toho nebyla vážnější hrozba. Smrčka si krásně obhodil Nicklase, ten se však nevzdal a zabojoval. Získal sice míček, ale Smrčka se taky nevzdal a vrátil se s ním, krásný souboj
34:16
Síť se sice zavlnila, ale Hubl trefuje pouze boční sít'ku. 9 vteřin zbývá z vyloučení, vypadá to, že Letka tuto přesilovku nevyužije
33:12
Šincl dlouho dumal co vymyslí, Nushart mu míček vypíchl a pádil směr Fučík
32:11
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
32:10
Čech na Ondrucha, ten střílí, ale Varadi zasahuje
31:21
Nushart vyslal nechytatelnou střelu do horního růžku brány, tady byl bohužel i Fučík bezmocný. Domácí to však až zas tak mrzet nemusí stále mají slušný náskok
30:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Zavadil (5:2).
29:57
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Krupa, asistoval Jiří Šrámek (5:1).
29:33
Šincl si vyjel do středu, vyslal ostrou ránu ta doletěla pouze do tyče. Golman hostů si dobře postavil bránu
28:41
Jurdzin nejprve dlouho váhal a vlastně ani neměl komu přihrát při rozehrávce od vlastní poloviny, nakonec se však našel volný prostor a Děček střelou k bližší tyči zvyšuje
27:48
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Děček, asistoval Radim Kahánek (4:1).
26:33
Šrámek(Letka) 2x skvěle obranným zákrokem zasahuje, Fučík tedy mohl zůstat vklidu.Hosté sice přidali na tempu, ale je potřeba říct, že Letka s nima drží krok
25:14
Smrčka našel krásně přes celé hřiště nabíhajícího Kahánka, ten šel sám a nemýlil se. O něco podobného se pokusil Hubl, tomu však přihrávka nevyšla ideálně
24:26
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Radim Kahánek, asistoval Jakub Smrčka (3:1).
24:22
Kahánek rozehrával z rohu a hledal Jurdzina před bránou, obránce tam stačil vložit svou hůl.
22:23
Šincl chtěl dávat na volného Hubla před bránou, obrana zashuje. Tempo hry se zvětšuje. Nejprve Fučík skvěle zasáhl a hned protiútok
21:29
Opravdu krásně vyřešeno od Vojty Blany, kdy šli dva na jednoho, ale Vojta to vyřešil mazácky jednou rukou pod golmanem poslal míček
20:50
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Radim Kahánek (2:1).
18:44
Fučík skvěle zasáhl proti dotírajicímu Klápovi. na druhé straně bojuje Vojáček u mantinelu a hledá volného spoluhráče před brankou
17:44
Strachota(Vary) si vyběhl na střed a vyslal ze svého zápěstí střelu, tu však zabklokoval jeden obránců Letky
16:33
Domácí se určitě po vstřelém golu zvedli a nejsou tak opatrní jako na začátku hry, tam hosté jednoznačně dominovali
15:33
Krupa mohl zvýšit skóre, avšak Varadi proti němu si skvěle povyjel a nedovolil nic
14:22
Nicklas(Vary) utekl svému obránci a přihrával zadovkou na nabíhajicího Zahraje. Ten míček nezpracoval, ovšem velká šance pro hosty
11:22
Domácí využili přesilovku Blana dostal přihráku a střelu z první proměnil ve vyrovnávací gól.Další šance pro letku Šrámek měl nabito těsně před bránou, ale netrefil ideálně. Další šance pro Kahánka, golman hostů reflexivně zasahuje
10:31
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Dominik Hubl (1:1).
10:22
Špatné střídání hostů. Letka má tedy k dobru první přesilovku. Šincl na Jurdzina a zpátky, Hubl - Kahánek ten hledal ještě Šincla to už zasáhl obránce a míček končí za mantinelem
08:33
Vyloučen hráč Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
08:33
Hosté přetavili tlak v první gól zápasu. Strachota šel z boku na Fučíka a natáhl si ho jako špagetu na vidličku
07:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Vojtěch Ježek (0:1).
06:33
Smolka střílel z dálky a opět Fučík zasahuje, dnes to bude hodně na něm záležet
05:33
Blana vyslal přihrávku o mantinel na Kahánka, ta však nenašla adresáta. naštěstí se míček odrazil ta mantinel.Závar před brankářem hostí, zatím však bez gólu
04:22
Šíbl(Vary) obešel jednoho z obránců, vyslal střelu, ale Fučík zasahuje. Hosté sice jsou více na polovině Letky, ovšem domácí zatím jsou skvěle postavení, takže nepouštějí hosty do větší gólovky. Než jsem to dopsal Fučík vyráží maskou
03:12
Rozehrávka domácích z rohu. kterou však vystihl Nicklas
01:43
Hosté sice vstřelili gol, ale až po odpískání, hostující hráč se omluvil za střelu kterou vyslal