0:1
3:2
1:0

FBC Letka Toman Finance Group - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4p
19. Petr West, 45. Vojtěch Blana, 55. Jan Hranický, 57. Martin Krupa, 63. Dominik Hubl - 11. Jiří Suchomel, 35. Václav Černoch, 59. Jakub Matula, 60. Štěpán Kouřil; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Roman Fučík 32 - Matyáš Krupa 27; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:2, 1:0;
62:34
69:59
Celkový počet střel Letka:32,Guliveři 36
62:34
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Václav Jurdzin (5:4).
60:00
60:00
59:59
Střely třetí část Letka:12, Brno:11
59:28
Zlý sen pro domácí tým, protože se nadřeli na dva rozdílové góly a hosté to v mžiku srovnali
59:15
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
59:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Václav Černoch (4:4).
59:12
Zdramatizovaní, protože hosté ještě srovnali. A Fučík podržel svůj tým
58:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Matula, asistoval Václav Černoch (4:3).
58:38
Suchomel zaváhal v této akci. Dostal krásnou přihrávku od Černocha, ale netrefil
57:46
Hosté zkouší bez golmana
56:45
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:45
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Martin Krupa, asistoval Dominik Hubl (4:2).
55:08
Opět krásně zahraná přesilovka na jeden dotyk. Blana do odkryté brány na pána
54:19
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Vojtěch Blana (3:2).
54:11
Tak snad se domácím zadaří i v této přesilovce
53:47
Vyloučen hráč Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
52:22
Více na míčku jsou momentálně Guliveři, ale jsou spíše na své půlce a vlastně vyčkávají na vhodný pohyb svých hráčů
51:02
Vojáček s Blanou jsou hodně vidět na hřišti jen jim chybí to pověstné štěstíčko. Nová lajna na hřišti o střelu se pokoušel Hubl - netrefil. Guliveři se lehce stáhli oproti předešlým třetinám a hrajou spíše na brejky
48:22
Hranický spálil obrovskou šanci, dostal krásný míček do běhu od Blany. Bohužel však nenastavil hůl ideálně. Tak toto může domácí hodně mrzet. Na druhé straně se krásně fučík natáhl jako špagát a zabránil zřejmě tak jistému gólu
46:11
Hubl bojuje za bránou, ale nemá ani komu by přihrál a navíc jeho strážce ho k ničemu nepustil.
46:00
Suchánek(Brno) mířil na vzdálenější tyč, rána však letěla hodně mimo.
45:22
Krásná akce domácích na jeden dotyk. Blana před bránou si počkal na přihrávku a nemýlil se. Takže to co jsem psal níže se vyplnilo. Dneska je den ztracených florbalek
44:20
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Jiří Šincl (2:2).
43:44
Domácí druhá přesilovka a je třeba si přiznat, že by potřebovali skórovat.Jurdzin na Hubla a zase zpátky. Střela zatím žádná.
43:11
Vyloučen hráč Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
43:00
Ovšem v dalších vteřinách si Smrčka nechal vzít míček a Videman poslal jedovatou střelu na Fučíka, ten stihl vytasit svou ruku
42:23
Trenér Letky roztahuje ruce a prá se hráčů co hrají, nikdo neběhá jen stojí. Další lajna už je na tom líp. Smrčka dvě šance, jedna střela z velké dálky a brankář měl co dělat
41:09
Šrámek poslal vysoký míček do předu, ale to byla chyba. Naštěstí se stihl vrátit. Toto byla však velká šance od hostů
40:22
Hubl zkoušel proklouznout podél mantinelu, ale nepodařilo se
40:01
Začátek třetiny vyhrál tým domácích. Uvidíme s jakou taktikou vstupují do této části oba týmy.
37:15
Kupa hráčů před Fučíkovou bránou. Ovšem bylo tam opravdu až moc hráčů, takže Fučík vlastně ani nic neviděl. Naštěstí pro Letku to dopadlo dobře. A prakticky další šanci Fučík zasahuje a vyráží. Domácí po obdrženém golu jsou momentálně dole
35:22
Krásná akce hostu před bránou nikým nestřežený Černoch dostal přihrávku od Matuly
34:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Jakub Matula (1:2).
33:44
Poslední zhruba dvě minuty jsou plné nepřesností na obou stranách co se týče přihrávek
32:12
Hosté taktéž zvládli hru v oslabení a dokonce jsem to zakřikl, protože se Brno dostalo ke konci oslabení ke dvoum střelám.Fučík si skvěle postavil branku, protože míček orazítkoval tyč
30:14
Musím říct, že Letka zapracovala na přesilové hře, přesné přihrávky, střely které mají oči.
29:23
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za opakované přestupky.
27:22
Vojáček(Letka) se pokusil prosmýknout mezi třemi hrači Brna, ale neuspěl v této akci. Domáci po aktivním začátku třetiny nebo spíše po velmi aktivním začátku se opět lehce stáhli a spíše spoléhají na klidnou rozehrávku
25:55
Čerstvé síly na hřišti. Hubl napadá hluboko v útočném pásmu. Ale Dvořák předvedl sprint přes celé hřiště a ještě v rychlosti stačil vystřelit, Fučík zasahuje opět
25:11
Hosté pokračují v aktivní hře. Vojáček(Letka) se po delší době dostal k šanci.
24:00
Bouška dostal nabito od Černocha. Střílel sice z první na bližší tyč, ovšem Fučík se stačil přemístit a podržel svůj tým v oslabení
23:32
Zatím to Letka ve čtyřech zvládá. A domácí trenér se vyžaduje trestu pro Brno, rozhodčí zůstávájí vklidu.
22:22
Kapitán Letky to s razancí přehnal a půjde si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici
21:57
Vyloučen hráč Lukáš Toman družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za držení.
21:44
Letka stejně jako v první třetině začal aktivně. Ale bude hrát oslabení
20:01
Kahánek vybojoval míček u středového kruhu, zkusil střelu a za ní další, míček však napropasíroval až na golmana Krupu
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Letka:10,Brno:10
19:22
První střelu Krupa ještě svou nohou vyrazil. Na další střelu už i jeho dkouhá noha byla krátká a West srovnáva před první třetinou na 1:1
18:15
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Petr West, asistoval Dominik Hubl (1:1).
17:22
Blana(Letka) si krásně naběhl na střed a vystřelil. Sice na druhý pokus, protože první rána mu sjela z čepele. Ale trefil pouze golmana. Na druhé straně Fučík zastavil míček na poslední chvíli před čárou
16:22
Tvrdý souboj Suchomel Šincl. Vše v rámci pravidel
15:33
Hubl šel z boku na golmana hostí, ten ho však krásně vystihl a nedopustil žádné drama
13:33
Blana na Hranického, ale poslal mu takovou větší žabku, ten nezpracoval ideálně. Naštěstí vybojovali míček zpátky.
12:33
Ulman zkusil fintičku hokejku mezi nohama a zkusil oklamat Fučíka
11:33
Suchomel stříli první gol zápasu. Fučík se marně natahoval rukou, proti teto střele neměl moc šanci.
10:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Michal Šmíd (0:1).
08:00

Nechvátal (Brno) vracel přihrávku na svého obránce, ten míček nezpracoval. Naštěstí pro Brno, nikdo z Letky nebyl poblíž.
07:00
Černoch(Brno) další střela a Fučík opět vyráží. Zatím nejaktivnější střelec z brněnských řad
05:33
Šrámek vybojoval míček v rohu, nahrával před bránu, tam se nevyskytoval nikdo z domácích.Brno se po delší době dostalo na polovinu soupeře
03:33
Po hektickém začátku se oba týmy uklidnily. Klasická rozehrávka od brány vedle až k tomu, že Blana střílel, ovšem jeden z obránců tuto ránu zabklokoval
03:00
Krupa za bránou na volného Westa, ten ale netrefil ideálně míček.
02:49
Černoch(Brno) střílel z velké dálky, ale prošlo to přes veškeré hráče až k Fučíkovi, ten vyráží
02:00
Začátek hry se hraje ve vysokém tempu. Domácí nastoupili hodně nahecovaní. Ovšem Brno nezahálí
01:00
Pollak(Brno) ve velké šanci, Fučík zasahuje
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Patrik Pollak, Adam Bouška, Václav Černoch, Radek Novotný, Jakub Matula
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Petr West, Václav Jurdzin, Martin Krupa, Radim Kahánek, Dominik Hubl
00:00
Dobrý den, vítám Vás u dnešního utkání. Za malý okamžik začne další kolo a já se pokusím přiblížit dění ze hřiště. Uvidíme zda se Letce podaří po třech prohraných utkání konečně vyhrát.