3:3
1:0
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Kunratice 5:6
19. Dominik Hubl, 22. Jan Vojáček, 28. Dominik Hubl, 31. Dominik Hubl, 55. Jan Hranický - 4. Michal Strnad, 8. Vojtěch Doleček, 17. Michal Strnad, 22. Michal Strnad, 24. Vojtěch Doleček, 32. Adam Kulík; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Tomáš Petr 35 - Martin Petr 31; po třetinách: 1:3, 3:3, 1:0;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině Letka:14,Hosté:13.
56:22
Vyloučen hráč David Radošovský družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání.
55:44
Konečně ve třetí třetině si to domácí za tu aktivitu zasloužili. Hubl krásně, hlava nahoře a poslal přesný pas na Hranického, ten už se nemýlil
54:57
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Hranický, asistoval Dominik Hubl (5:6).
53:14
Kerzel poslal žabičku na volného spoluhráče, naštěstí pro Letku, netrefil.Po získání míčku, Kahánek mohl střílet
51:12
Jurdzin to vzal na sebe z pozice obránce, vystřelil, ale rána opět trefila golmana hostí. Kunratice nemají až zas tak kam spěchat, mají dvou gólový náskok. Teď mohli mít tří gólový, ale famozním přesunem jim v tom zabránil Petr(Letka). Tak toto byl určitě zákrok zápasu
49:22
Další z dalekonosných střel tentokrát Holuscha(Letka). Před bránou se snažil Hanzlík trefovat, ale netrefil. Kunratice jsou opravdu ve třetí třetině méně aktivnější. Letka by se potřebovala konečně prosadit
48:00
Westova dalekonosná střela, škoda, že před bránou nikdo netečoval
46:00
Kahánek dostal nabito z první střílel, mířil mezi nohy, ale golman Petr(Kunratice) stihl zvaknout nohy
44:00
Novotný(Start) chtěl vyhodit míček, ale trefil pouze Hubla. Nakonec se však dostali k šanci, ale Petr opět na svém místě
42:33
Krásně Petr svým zákrokem zabránil jistému gólu. Domácí jsou oproti dvěma třetinám aktivnější
40:33
Chybná rozehrávka Startu a Vojáček pádí dopředu. Jenže Letka by potřebovala více štěstí
40:01
Vzhůru do třetí části. Uvidíme s jakou taktikou nastoupí oba týmy. Úvodní buly vyhrál tým hostí
40:00
40:00
39:59
Střely Letka 10, Kunratice:11
37:33
Domácí konečně zapli druhý rychlostní stupeň, momentálně se už přes 2 minuty drží na polovině soupeře. Byla z toho trefená tyčky.
35:13
DOmácí se snaží vysoko napadat. Hranický z toho těží, dostal se ke střele, ale byl až moc blízko
33:33
Standardní situace pro LEtku, kterou na sebe vzal hubl, kroužil kroužil vystřelil, ale také netrefil bránu
32:33
Blana na Vojáčka a ten čeká na pohyb spoluhráčů. Nakonec prvně jmenovaný střílel, rána letěla ovšem mimo branku
32:12
Špatně rozebrání hráči a hned toho využili hosté a opět odskakují o dvě branky.
31:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Marek Šmíd (4:6).
30:37
Máme tady hattrick dnešního utkání, Hubl vymíchal z trestného střílení golmana Kunratic
30:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl z trestného střílení (4:5).
29:33
Rychlá rozehrávka od Petra na Blanu ten na Vojáčka, podíval se zamířil, ale jak už je dneska zvykem bohužel netrefil
28:14
To byla krásná florbalové paráda od Hubla, kdy si brankáře roztáhl jako žábu a kolem něj to poslal do odkryté brány
27:46
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl bez asistence (3:5).
27:33
Blana na Šincla, ten prošel mezi dvěma hráči a pelášil na bránu, ale nic z toho
25:55
Hranický si důrázně vyříkáva něco s Jiráskem, rozhodčí je od sebe oddělují.
25:33
DOmácí se sice dostanou do na útočnou polovinu, jenže je potřeba říct, že moc dlouho se tam neohřejí. Lekta by potřebovala více podržek míček na holi a trošku zklidnit hru. Krásný zákrok hostujicího golmana
23:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Vojtěch Doleček, asistoval Adam Kulík (2:5).
23:33
Smrčka si zahrával s ohněm a málem se mu to nevyplatilo. Naštěstí ještě mu nohy slouží, takže se vrátil k chybné rozehrávce
22:22
Rychlý gól sice domácí dali, ale ještě předtím dostali. Hra stejně jako v první třetině se nehraje ve vysokém tempu, přechody jsou relativně pomalé
21:49
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jan Vojáček, asistoval Radim Kahánek (2:4).
21:28
Vyloučen hráč Vojtěch Doleček družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
21:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Michal Strnad bez asistence (1:4).
20:01
Vzhůru do druhé třetiny. Domácí by potřebovali vstřelit rychlý gól, ten by jim dodal energii do dalších minut
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině Letka:12,Kunratice: 17
18:04
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dominik Hubl, asistoval Petr West (1:3).
16:32
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Michal Strnad, asistoval Jan Novotný (0:3).
16:22
Hráči marně protestují proti trestu, rozhodčí posílá na trestnou jednoho z domácích
15:29
Vyloučen hráč Jiří Šincl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání.
13:33
skvělý relflex předvedl golman Letky Petr. Kdy vyrazil míček nohou.Tak tomu se říká smůla míček se kutálel někde okolo brankové čáry, ale hráči Letky ne a ne ho tam dotlačit, trošku smůla pro domácí
11:22
Loket někde okolo oka dostal Kahánek, ale už je na svých, takže snad to nebude nic vážného. Hranický měl dobrou příležitost ke vstřelení gólu, ale bohužel
09:55
Blana ukázal něco ze svého umění kdy prošel celým hřištěm. Ale bohužel neměl potřebné štěstíčko při zakončení. Musím říct, že obrana Letky nechává svého golmana dost na holičkách. Není střela a dorážka naprosto bez pomocí obránců
08:44
Kunratice cítí šanci a zvýšují tlak, po vstřeleném gólu. Hned měli další dvě akce, vlastně teď už tři. Nejprve tyčka zachránila Letku od dalšího gólu a následně golman
07:56
07:33
Pláček měl volnou dálnici, ale danou situaci nevyřešil dobře, jediné na co se zmohl bylo, že míček zavezl do rohu. Tam už si ho rozebrali hráči Letky
05:55
Souboj dvou sedmiček. Nejdříve ztratil míček hráč z Kunratic Fenik. Následně šel do akce Hanzlík, jenže byl proti třem hráčům, takže nevymyslel nic kloudného
04:55
Hranický(Letka) bojuje za bránou.Bojuje s protihráčem tak aktivně, až nakonec to rozhodčí vyřešil jako buly.
04:33
Letka nenapadá zatím vysoko oba útočníci jsou za půlící čárou a čekají na co Start vymyslí.
03:44
První změna skóre. Kunratice ze standardní situace proměnují první šanci utkání
03:05
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Michal Strnad, asistoval Martin Fenik (0:1).
02:00
Dneska by potřebovala Letka vyhrát, poslední zápasy se jí moc nezdařily. Hra je zatím relativně opatrná
01:00
První ohrožení branky domácích, ale Petr to zvládl
00:01
Blana se hned ze startu prosmýkl podél mantielu a zkusil backhandem překvapit golmana hostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Martin Petr; hráči v poli: Matěj Kolář, David Jirásek, Jan Kerzel, Martin Fenik, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Jakub Smrčka, Tomáš Zach, Vojtěch Blana, Jiří Šincl, Jan Vojáček