2:0
0:3
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Kanonýři Kladno 4:6
3. Jan Vojáček, 7. Simon Georg Mahla, 28. Jiří Šincl, 35. Michal Hložanka - 9. Ondřej Papoušek, 14. Ľuboš Šefčík, 20. Jakub Bohuslávek, 42. Marek Veselý, 46. Ondřej Papoušek, 60. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Roman Fučík 32 - Marek Macík 24; po třetinách: 2:3, 2:0, 0:3;
60:00
Střely ve 3. části: 12:18
60:00
59:28
Timeout Kanonýři Kladno
59:28
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier bez asistence (4:6).
58:00
Kladnu asi došly trošku síly, protože Letka se zvedla o 200%. ale uvidíme zda jim bude stačit čas, poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:21
další spálená šance, tentokrát Smrčka
56:22
Obrovská šance pro Letku, Toman z velké blízkosti netrefil míček, tak toto by mohlo domácí mrzet
55:31
Letka konečně přepla na druhý rychlostní stupeň a snaží se ještě udělat něco s tímto utkáním.
53:33
Vojáček měl možnost ke vstřelení gólu, ale před bránou byl spolu s ním ještě obránce, který mu stihl vložit do jeho střely svou hůl, ovšem toto byla po dlouhé době šance Letky. Ovšem k tomuto času má letka trystní počet střel na bránu a to jednu
52:33
Letka dobré 3 minuty jsou bez míčku, Kladno je momentálně k ničemu nechce pustit. Toto je velmi náročné.
49:44
Kahánek za svou bránou a hledá komu by mohl přihrát, nakonec šel střídat a přenechává míček další lajně. Domácí se nedokáží udržet déle v útočné třetině hostů, potřebovali by tam podržet míček. Dvě, tři přihrávky a překvapit soupeře
48:22
Šincl mířil do horního levého růžku a střela se stáčela tím směrem, nakonec bohužel nezamířila do brány
46:44
Krásně sehraná přesilovka z hokejky na hokejku, tady byl bohužel Fučík bezmocný, toto zahráli hosté hodně dobře a pro změnu ujímají vedení oni. Velká mela před Fučíkem, kdy musel spolu s obránci hasit oheň, ale zvládli to. Kladno bude chtít přidat pojistku
45:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #41 Marek Pixa (4:5).
44:28
Vyloučen hráč #33 Tomáš Zach družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
44:27
Zatím však Kladno drží míček ve svých rukou. ALe nemají zatím střelu na bránu, teď k tomu měl hodně blízko Kučera
42:25
West(Letka) vyslal střelu, která byla lehce tečována, ale né tolik aby letěla do brány. A navíc domácí budou hrát ve čtyřech
41:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #23 Ondřej Papoušek (4:4).
40:43
Menší chybka od Radošovského, který vracel na obránce, ale míček získal jeden z útočníků Kladna, naštěstí čekal na své spoluhráče
40:01
Vzhůru do třetí třetiny. Velmi nebezepčná standardka pro hosty, ale výborně postavení obránci.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:11
40:00
39:00
Konec třetiny je rozhodně poklidnější než v první třetině.
37:33
Kučera mířil na horní růžek Fučíkovy brány, ale nezamířil dobře. Rozehrávka pro domácí.
35:19
A jak se říká nedáš, dostaneš, z břevna na jedné straně, dala Letka gól a ujímá se vedení
34:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #79 Michal Hložanka, asistoval #5 Jakub Smrčka (4:3).
33:44
Břevno ! Zachrnánilo Fučíka a celou Letku.
32:33
Rozhrávka z rohu pro Kladno, Hubner vrací na Nováka, ten posílal před bránu, ale míček mu sjel a tak získávají míček domácí a hned pádí směr brána, tak dnes velice aktivní Mahla, ale obránce mu nadvakrát zabkloval střelu. Na druhé straně Kučera(Kladno) zkusil střelu, míček minul Fučíkovou pravou stranu o 30 čísel
31:44
Hra se přelévá nahoru dolů, ale nikdo nemá vyloženou šanci. Je to hodně taktické. Když už to vypadaá na finální přihrávku, tak získá míček soupeř. Letka sice zatlačila soupeře za svou bránou, ale domácí se stím dokázali vypořádat.
27:39
Nádherná střela od Šincla na vzdálenější tyč, tady byl golman prostě bezmocný a hádejte kdo nahrával opět Simon George Mahla
27:17
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #55 Simon Georg Mahla (3:3).
26:51
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
26:00
Letka v šesti, bude se hrát jejich první přesilová hra zápasu
24:14
Letka rozehráva mezi obránci a čeká na pohyb svých útočníků. Ovšem dobře postevené Kladno jim znemožňuje kombinaci.
23:33
Rozehrávka z rohu pro Letku. Ta jim sice nevyšla, ale odražený míček se dsostal k Čechovi ten vypálil, ale minul bránu.
22:33
Fučík brilantním zákrokem maskou vyrazil velmi nebzepečný míček. Letka konečně na míčku a na polovině soupeře.
21:36
Vojáček(Letka) hodně při chuti, vybojoval míček a krásnou kličkou obešel dva své soupeře a posbíral drahocenné vteřinky k dobru. Letka toto oslabení zvládla
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostí. Domácí ještě minutu a půl ve čtyřech
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:8
20:00
19:59
Bohužel hra rukou zapříčinila, že Letka šla do třech a hned za vteřinu z rozhrávky inkasovala. Tak jak dobře rozhráli začátek první třetiny, tak konec první třetiny se jim vůbec nepovedl.
19:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #29 Jakub Bohuslávek, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (2:3).
19:34
Vyloučen hráč #12 Jan Slaběňák družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hra rukou.
19:33
Veselý(Kladno( se rozhodl ke střele, ale trefil jen dobře postaveného hráče
19:04
Zbytečný trest pro domácí takhe ke konci první třetiny. Zatím to však zvládají dobře
18:06
Vyloučen hráč #36 Jiří Šincl družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:33
Hložanka(Letka) vybojoval míček z pozice obránce na polovině a šel směr brána, podařilo se mu vystřelit, ale určitě si svou střelu představova jinak
13:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík, asistoval #63 Miroslav Šnajdr (2:2).
12:33
Kladno se pod vstřeleným gólem zvedli, zlepšili pohyb a je jich teď plné hřiště. Rozehrávka z rohu pro hosty, kdy to z velkého úhlu zkoušel Pfaur, ale trefil jen boční sít'
09:33
Tvrdý střed u mantinelu, hraje se hodně ostře.
08:25
Bohužel West chtěl jít směrem dopředu, ale míček ztratil a z této chybky hosté dali gól, tady už Fučík byl krátky.
08:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (2:1).
08:00
Pixa ( Kladno) spálil obrovskou šanci, kdy byl zcela sám před Fučíkem a dostal nabito, ale trestuhodně netrefil ani bránu. A taky si to moc dobře uvědomoval.
06:30
Simon George Mahla se rozhodl, že asistence mu nestačí, takže se rozhodl pro akci a velmi úspěšně.
06:24
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #55 Simon Georg Mahla bez asistence (2:0).
06:22
Letka se zatím drží na středu a nikam se dopředu rozhodně nežene. Ale prvních pět minut jsou aktivější. Hosté zatím měli jednou šanci. West se z obranného pásma rozběhl až směr soupeřová brána a backhandem zkoušel přelstít brankáře Kladna
03:22
Krásná přihrávka od hráče ze zahraničí, konkrétně Estonsko, tak tomu říkám uvední v týmu. Tedy Mahla na Vojáčka a ten otevírá skóre zápasu
02:49
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #55 Simon Georg Mahla (1:0).
01:00
Pfaur(Kladno) měl velkou šanci, kdy dostal dobrou přihráku před bránou, ale netrefil míček v běhu.
00:01
Vážení diváci, vitám Vás u dnešního zápasu. Pro domácí Letku důležité utkání. Potože akutně potřebují získat body, ale budou to mít proti dnešnímu soupeři z Kladna velice těžké.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Marek Veselý, Dominik Janda, Vojtěch Pfaur, Filip Kučera
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Petr West, Lukáš Toman, Jiří Šrámek, Jan Vojáček, Simon Georg Mahla