0:3
4:1
- : -

Tatran Střešovice - FBC ČPP OSTRAVA 6:4
14. Matěj Havlas, 20. Petr Brautferger, 47. Marek Beneš, 47. Marek Beneš, 51. David Šimek, 59. Matěj Havlas - 27. Marek Lípový, 33. Daniel Chatrný, 38. Dominik Klimscha, 58. Daniel Chatrný; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 14 - Jan Binder 24; po třetinách: 2:0, 0:3, 4:1;
60:02
Z mé strany je to pro dnešek už vše, děkuji za pozornost a budu se těšit u některého dalšího zápasu opět napočtenou.
60:01
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 14 - Ostrava 6
60:01
Celkový počet střel: Tatran 30 - Ostrava 18
60:00
59:59
Tatran přežil tlak Ostravy a končí dramatický zápas za stavu 6:4.
59:56
Kříž prožívá těžké chvilky vypjatého konce zápasu, ale Tatran drží nad vodou.
58:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Ondřej Němeček (6:4).
58:31
Havlas vlní síť branky bez strážce. Tatran si bere dvoubrankový náskok zpět.
57:48
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Marek Lípový (5:4).
57:48
Chatrný při hře v šesti upravuje stav na 5:4
56:35
Beneš netrefuje prázdnou branku, před kterou je žlutá zeď.
56:10
Binder na střídačce, hosté v šesti.
55:47
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
55:47
Hosté si v přerušení vybírají svůj timeout a pokusí se zvrátit stav utkání.
54:33
Kříž nůžkami vykopnul míček do relativního bezpečí, dorážka potom totiž zamířila do autu.
54:01
Kreysova střela štípla Bindera do rukavic.
51:51
Kreysa po signálu nadvakrát trefuje zeď.
51:25
Binder vykopnul nohy a překazil Benešovi zakončení.
50:40
Ostrava si nenechá nic líbit a Kříž musí boxovat míček pryč.
50:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil David Šimek, asistoval Marek Beneš (5:3).
50:00
Poslední domácí aktéři gól/asistence si prohodili pozice a odskakují do vedení 5:3.
49:49
Tatran teď přihrávkami několikrát obkroužil bránící hosty.
49:13
Chatrný trefil plachtu za hřištěm.
47:30
Zvratu v utkání přihlíží 112 diváků, i přes ztížené podmínky (roušky/respirátory po celou dobu pobytu v hale) moc děkujeme za podporu!
46:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval David Šimek (4:3).
46:37
Šimek si střelu rozmyslel a ještě nahrál na Beneše, kolem kterého se sice nakupili hráči ve žlutých dresech, ale dokázal mezi nimi prokličkovat a vstřelit gól.
46:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš z trestného střílení (3:3).
46:01
Po faulu a odloženém vyloučení rozhodčí nařizují trestné střílení, ke kterému se postavil Beneš. Bindera si namazal na chleba a srovnává stav utkání.
45:33
Beneš trefil stehna Bindera.
44:43
Sládek neprošpikoval míček skrz Křížovy ruce. Brejku hostů předcházela proklouznutá čepel Šindeláře.
44:15
Kříž zasahuje.
42:52
Binder si počkal na Němečkův oblouček a míček lapá.
42:05
Domácí po zisku míčku kombinují na vlastní polovině a snaží se vykoumat nějakou akci.
40:01
Poslední buly základní hrací doby vybojovali hosté.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 5 - Ostrava 6
40:00
39:59
Další zvrat už do konce třetiny neuvidíme, hosté dokázali za třetinu zcela otočit stav utkání ve svůj prospěch. Poslední třetina bude zřejmě napínavá.
39:50
Líppový trefil zavřený prostor mezi nohami Kříže.
39:25
Malajka před Křížem promáchnul.
38:40
Mírné rozčarování a míček pro hosty.
37:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Šimon Kuczera (2:3).
37:25
Klimscha proměňuje přesilovku v gól. Hosté z Ostravy poprvé v zápase vedou.
37:02
Vyloučen hráč Martin Čermák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
37:02
Ostrava si také zahraje přesilovku za sekeru Čermáka.
35:31
Beneš neobhodil nataženou ruku Bindera.
34:17
Šubert proletěl celé hřistě s míčkem, ale do koncovky se nedostal.
33:30
Hosté si s domácími hrají jako kočka s myší.
32:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Šimon Soukup (2:2).
32:35
První Sládečkovo zaváhání a následný sólový brejk dokázal Kříž uhasit, další minelu červenočerných už ale Chatrný dokázal zužitkovat. Máme srovnáno.
30:20
Gál zatočil střelu těsně kolem branky do autu.
29:17
Binder vyjel Kreysovi pod nohy, hra ale pokračuje dál.
28:15
Oba brankáři kralují svým brankovištím. Kříž se dokázal rychle zorientovat, Binder na poslední chvíli zabránil gólu, kdy domácí střídačka už už viděla míček v brance.
26:13
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marek Lípový, asistoval Šimon Soukup (2:1).
26:13
S velkými emocemi na hřišti i střídačkách po předelšých faulech se prosazuje Lípový a stahuje náskok Tatranu na 2:1
26:05
Binder ještě na poslední chvíli dokázal vecpat špičku boty do mezery mezi tyčku branky, kam se snažil otočit míček útočník domácích.
25:50
Meliš trefil botu Lípového.
25:14
Zblokovaný míček skoro vyletěl ven z haly.
20:01
Druhé buly na začátek třetiny získali domácí.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 11 - Ostrava 6
20:00
O přestávce se předávají pamětní plakety juniorským mistrům z Tatranu. O předání se starají legendy Tatranu.
20:00
19:59
Tatran gólem "do šatny" uzavřel dění první třetiny a nese si do dalších částí vedení 2:0.
19:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Marek Beneš (2:0).
19:31
Brautferger dává hostům gól (téměř) do šatny. Domácí si pojišťují náskok na dva góly.
19:16
Kříž bravurně zabránil gólu. Zákrok z učebnice to nebyl, ale míček se udržel před brankovou čarou, takže v pořádku.
17:56
Také Kříž ukázal, jak je dlouhý při natahování se pro míček.
16:24
Šimkovu několikanásobnou dorážku zlikvidoval Binder.
16:13
Havlas trefuje síť za hřištěm.
14:27
Domácí lavička už zdvihala pěsti ke stropu, ale Binder míček uhájil.
13:52
13:52
Gólový účet řepské haly otevírá Havlas.
12:36
Ostrava přežila oslabení bez problémů.
11:54
Šindelářova střela skončila na hrudi Bindera.
11:29
Binder pohotově zasáhl a vyhazuje.
10:36
Vyloučen hráč Lukáš Herblich družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
10:36
Po odloženém vyloučení jde na trestnou Herblich za sekeru.
07:00
Omluvte menší pauzu v zápisu způsobenou komplikacemi s notebookem/připojením.
06:54
Florbalka Chatrného zamířila do věčných lovišť. Rána to ale byla slušná.
05:45
Na Šimka zívala prázdná brána, ale proklouzla mu čepel florbalky.
05:19
Od začátku hrají oba týmy ve vysokém tempu, uvidíme, zda jim to vydrží po celých 60 minut.
04:41
Kříž se ještě stihnul bleskově přesunout k delší tyčce, kam se sunul míček zpoza branky.
03:34
Signalizovaná rozehrávka Tatranu hráčům nevyšla podle představ.
02:20
Pro míček si došel i Kříž. Oba brankáři tak už měli kontakt s míčkem.
01:37
První zásah brankáře Bindera.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál domácí Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Šimon Kuczera, Adam Mikoláš, Ladislav Gál, Dominik Klimscha, Wojciech Malajka
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Pánek, Ondřej Němeček, Matěj Havlas, Marek Beneš, David Šimek
00:00
Krásné nedělní odpoledne/podvečer, zdravím Vás ze Sportovního centra Řepy, kde se již za několik okamžiků odehraje třetí kolo Livesport Superligy. V prvním domácím zápase Tatran Střešovice vyzve FBC ČPP Ostravu. Dnešek je též vedený jako Unihoc Game.
00:00
Setkávají se šestibodové týmy z vrcholu tabulky. Tatran je prozatím první, o rozdíl branek za nimi druhá Ostrava. Čeká nás jistě vypjaté utkání. Tatran premiéruje nové domácí dresy, zároveň před zápasem budou vyhlášeny a oceněny hvězdy Tatranu, který letos slaví 30 let existence.
00:00
Legendy Tatranu dostaly své dresy, zápas za několik chvilek začne, takže vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu, ať už přímo na hale, nebo u online/video přenosu.