1:6
2:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Bulldogs Brno 6:12
7. Ondřej Šimek, 9. Vít Strouhal, 10. Lukáš Froněk, 32. Marek Slepička, 47. Ondřej Šimek, 60. Lukáš Froněk - 5. Josef Žižka, 7. Filip Sedmera, 8. Martin Grlický, 27. Filip Sedmera, 30. Matyáš Němec, 31. Tomáš Pešek, 34. Tomáš Pešek, 37. Lukáš Mráz, 40. Adam Konečný, 52. Josef Žižka, 58. Adam Konečný, 60. Michal Valachovič; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 38 - Jakub Haltmar 26; po třetinách: 3:3, 1:6, 2:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Po přestřelce po první třetině si vážíme jak tým zareagoval a pojal druhou třetinu.Díky čemu jsme de facto rozhodli utkání.Ve třetí třetině jsme byli opět chvíli nekoncetrovaní,ale brankami v přesilovkách se nám podařilo utkání v klidu dohrát.
59:59
59:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Filip Sedmera (6:12).
59:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Petr Žáček (6:11).
57:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Konečný, asistoval Martin Grlický (5:11).
56:19
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
55:00
Hra je vyvážená.
51:22
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka, asistoval Lukáš Mráz (5:10).
50:55
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
46:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Králík (5:9).
43:51
Tuto utkání tady v hale sleduje 110 diváků.Děkujeme
42:00
Hráč hostů s číslem 6 mohl přidat gól,ale míček mu sklouznul a samotný hráč se zapotácel.
40:43
Vít Strouhal pronikl přes obranu hostů,bohužel hledal marně před bránou Sirotka.
40:00
40:00
Tak máme tu poslední třetinu.Ve druhé třetině jsme viděli,že Brno přidalo na výkonu a chtějí dnešní zápas vyhrát.Mají náskok pěti branek,ale není zápasu konec.Uvidíme jak si s tím porádí domácí tým a v jakém tempu nastoupí do třetí třetiny.
40:00
Započala nám poslední třetina.Tak uvidíme,co nám přinese.
40:00
39:59
Střeli 2.třetiny Štíři ČB: 10 - Bulldogs Brno:15
39:55
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Konečný, asistoval Josef Žižka (4:9).
39:00
Probíhá poslední třetina druhé třetiny.
38:02
Filip Kyrian ze Štírů se pokusil ohrozit brankáře,ale trefil pouze konstrukci.
36:49
Brno si hlídá vedení s náskokem 4 branek
36:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval Jakub Marek (4:8).
35:56
Štírům se nedaří přejít přes své obranné pásmo.
33:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Lukáš Mráz (4:7).
31:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marek Slepička z trestného střílení (4:6).
31:34
Trestné střílení proměnil a snížil náskok Marek Slepička,který překonal brankáře hostů krásným tríčkem.
30:20
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Jan Černovický (3:6).
30:20
Ani jsem nestihl zapsat myšlenku a Brno už má náskok tří branek.
29:49
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matyáš Němec, asistoval Martin Grlický (3:5).
29:49
Brno odskakuje od Štírů s náskokem dvou branek.
28:27
Josef Žižka z Brna se snažil přechytračit Tomáše Švehlu obě střely chytil a stav utkání se nemění.
27:27
Ondřej Šimek zablokoval střelu hostů.
26:31
Dominantnost Brna se potvrdila a mají vedení pod kontrolou.
26:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Sedmera, asistoval Jakub Vitek (3:4).
25:59
Brno přiložil pod kotel a je dominantní
22:14
Na míčku jsou více aktivní hosté.
20:00
20:00
Tak máme tu první přestávku.Tak uvidíme co nám přinese druhá třetina. Stav utkání je vyrovnaný.
20:00
19:59
Střely 1.třetiny Štíři ČB: 13 - Bulldogs Brno:19
19:33
Probíhá pár posledních vteřin první třetiny.
16:26
Brankář domácích Tomáš Švehla drží stav utkání 3:3 a předvádí parádní výkon.
15:05
Moje maličkost byla povolána na utření hřistě.
13:52
Brno se pořád snaží dobýt branku domácích,ale brání jim v tom štírská obrana a samotný brankář.
13:10
Tým domácích je v plném počtu.
11:40
Rovnou vidíme přesilovku Brna,jak se pokusí tuhle výhodu využít.Brankář domácích všechny možné střely na něho pokryl.
11:10
11:10
První vyloučení v utkání je kapitán domácích Jan Kralík.
10:37
Stav utkání je vyrovnáný,stejně jako výkony obou týmů na hřišti.
09:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Zdeněk Valdauf (3:3).
08:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vít Strouhal, asistoval Václav Strouhal (2:3).
08:07
Bratr duo Strouhal stáhl vedení Brna na jednu branku.
07:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Grlický, asistoval Vojtěch Nosek (1:3).
07:11
Brno se chopilo vedení a drží si náskok dvou branek.
06:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Konečný (1:2).
06:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Michael Kudláček (1:1).
04:59
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka, asistoval Michal Valachovič (0:1).
04:59
První branka v zápase si připisuje tým hostů,kde se trefil hráč Josef Žižka a nahrál mu Michal Valachovič.
04:09
Brankář Štírů Tomáš Švehla předvedl učebnicový zákrok.
03:19
Štíři jsou více aktivnější než Brno.
02:30
Hráč hostů Pešek dostal tvrdý hit a už se o něho stará naše zdravotnice.
00:49
Kapitán domácích Jan Králík prokličkoval mezi obranou hostů.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Jakub Vitek, Michal Valachovič, Josef Žižka, Adam Konečný, Filip Sedmera
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Michael Kudláček, Daniel Drobiš, Ondřej Šimek, Petr Žáček, Jan Králík
00:00
Dobrý den,vítám Vás u online přenosu 1.ligy mužů,kde se utkají domácí tým Fbc Štíři České Budějovice proti hostujicímu týmu Bulldogs Brno.Začátek utkání je v 15:30.