0:0
2:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Kanonýři Kladno 4:2
15. David Novák, 18. Jakub Matula, 58. Adam Bouška, 60. Jakub Matula - 1. Matyáš Bachmaier, 41. Jakub Bohuslávek; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Daniel Chrást 19 - Petr Weissgärber 20; po třetinách: 2:1, 0:0, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: 7:8
60:00
Střely celkem: 23:21
60:00
Komentáře trenérů a nejlepších hráčů najdete zde.
60:00
59:59
Impérium padlo. Hvězda smrti je zničena. Gulliveři vítězí!!!
59:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Matula bez asistence (4:2).
59:44
Nápor Kladna nevedl absolutně k ničemu a naopak Matula na druhý pokus trefuje prázdnou bránu!
58:18
Timeout Kanonýři Kladno
57:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Václav Černoch (3:2).
57:32
Výborný trenérský tah! Domácí si na volný úder vzali timeout a následně z něj trefují černou!!!
57:30
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:30
Bouška teď z druhé vlny málem poslal Kladno na dno mořské. Málem.
55:37
Černoch teď táhl do protiútoku, ale bohužel to zadrbal, jak jen mohl.
53:25
Ono se hraje, ale vlastně se nic neděje.
50:29
Nechvátal teď sportovně přiznává out. Víc takových!
49:39
Přívara vysoko nad. Tohle by bylo moc i v rugby.
49:00
Vyloučen hráč Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
47:55
Nechvátalovo klasické sólo končí výborným zákrokem golmana Kladna.
47:23
Gulliveři si teď musí připadat jak v Bohnicích ve svěrací kazajce.
46:39
Chroust z voleje vedle jak ta jedle.
45:51
Bouška našel parádním krosem Kouřila. Ten bohužel jen do bloku.
43:56
Vyloučen hráč Aleš Höffer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
42:58
Vyloučen hráč Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
42:58
Prvotřídní bodycheck Boušky ukončuje přesilovku domácích.
42:19
Vyloučen hráč Jakub Bohuslávek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
40:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Ľuboš Šefčík (2:2).
40:53
Nedáš, dostaneš. Šefčík zpoza brány nachází Bohuslávka a máme srovnáno.
40:30
Matula to vymyslel tak, že to nečekal ani Černoch. Bohužel vedle.
40:01
Samozřejmě zdravíme i fanoušky, kteří s námi nemůžou být na hale. Ať už do Krakova nebo kamkoliv jinam!
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 6:6
40:00
39:14
Teď zas lehce živější pasáž, že by z toho hrobník neměl radost. Avšak jen náznaky, šance nikoliv.
36:58
Držení míčku zcela určitě vévodí hosté, ale většina z jejich skončí v nějkém souboji či v bloku, což asi není úplně pohádka, kterou si Kladno vysnilo.
35:39
Šmíd na tripu asi vymýšlel, co z něj dá na Instagram, že trefuje golmana hostí jen do pupku. To jen škoda tohle.
35:19
Golem (Zbořil) skolen.
33:20
Střídačka domácích je rázem o 3 roky starší. Chrást svým výhozem vyrobil situaci 3 na 0 ve prospěch hostí. Naštěstí to dobře dopadlo.
32:04
Párky v bufety vyprodány.
30:23
Chrást teď letěl vzduchem jako raketa Saturn V po startu z Mysu Canaveral.
29:33
Gulliveři teď přehráli vysoký presing Kladna a dát Ulman míček přesněji, byl Foret před golmanem úplně sám.
29:10
Blbej aut a hned se všichni hlásí jak v 1. třídě.
27:18
Začíná nám to tu vřít, že by se z toho i párky uvařily.
25:39
Nutno dodat, že domácí zahráli oslabení víc než dobře.
24:35
Kladno opět zavírá Gulls v přesilovce. Zatím všechno do bloku nebo vedle.
23:49
Vyloučen hráč Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
23:02
První kloudná akce druhé části. Před Ulmanem však na poslední chvíli odklidil jeden z hostů.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 10:7
20:00
19:00
Matula málem našel Kouřila před bránou. Tomu však před hokejkou vykouřil míček jeden z Kanonýrů.
18:24
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
18:24
Stůj se postavil do cesty jednomu z Gulls a jde do báně.
17:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Matula, asistoval Václav Černoch (2:1).
17:05
Černoch z výběhu pohotově nachází Matulu, který byl na příjmu a Gulls vedou!
14:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Jiří Suchomel (1:1).
14:24
WOW!!! Suchomel vzduchem na Nováka, který ze vzduchu střílí první gól domácích. Na tenhle gól se asi budu dívat před spaním.
12:44
Jak popsat přesilovku hostí? Bylo dusno, ale nesprchlo.
11:12
Chrást teď zabránil jistému gólu hostí a tribuny bouří.
10:44
Vyloučen hráč Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
10:44
Foret nechal v cestě jednomu z hostí koleno a výrok soudce byl nemilosrdný.
08:59
Kladno si teď nějak hraje přesně to, co potřebuje. Žádná přemíra snahy, ale asi kluci ví, proč to dělají.
07:38
Už to pro Matulu vypadalo na nebe. Jenže blok hostí vše kalí.
06:47
Pokud předchozí šance Foreta byla velká, tahle byla kolosální. Skóre se nemění.
06:12
Bouška si dovolil solidní kulišárnu, navíc faulován.
03:23
Tak tohle už byla tutovečka. Ulman s Foretem však slavit nemůžou.
02:57
První rána domácích. Šmídova jedovka pořádně protáhla golmana hostí.
00:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Tomáš Chroust (0:1).
00:51
Tady se na goóly čekat nebude. Vysoky pres Kladna nese ovoce. Pollak ztratil v rohu míček a Bachmaier by si před vstřelením gólu stihl udělat kafe.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Marek Veselý, Matyáš Bachmaier, Ondřej Riebauer, Marek Pixa, Tomáš Chroust
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Michal Šmíd, Patrik Pollak, Adam Bouška, Václav Černoch, Jakub Matula