1:2
0:2
- : -

FLORBAL JABLONEC - FBC Kutná Hora  1:6
32. Jan Mikula - 5. Jakub Daníček, 17. Josef Chalupa, 22. Jan Novotný, 36. Petr Listík, 47. Petr Listík, 51. Josef Chalupa; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Tomáš Janota 28 - Bohuslav Bochníček 29; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině .Jablonec 10 - Kutná Hora 12
59:59
Komentář trenéra hostí: Až na několik minut v druhé třetině jsme zápas kontrolovali, a když ne, tradičně nás skvěle podržel brankář. Musíme ale ještě zapracovat na efektivitě na útočné polovině. Děkuju soupeři za férový zápas v parádním tempu a přeju hodně štěstí do zbytku sezóny. Těším se na odvetu.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Dnes jsme byli všude o krok později. Schopnost Kutnohorských udržet hru ve vysokém tempu po celém hřišti je obdivuhodná. Nejsme vůbec efektivní v zakončení a chybí nám dostatečná rychlost. Na všem zapracujem a v odvetě budeme vyrovnanějším soupeřem. Děkuji soupeři za super zápas.
50:11
Vyloučen hráč Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
50:07
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa, asistoval Tomáš Pešl (1:6).
47:10
Timeout FLORBAL JABLONEC
46:15
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Martin Hampl (1:5).
45:01
Jablonec ve 3.třetině přidal na tempu a Bochníček si na nedostatek práce v brankovišti ,nemůže rozhodně stěžovat.
41:55
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2.třetině Jablonec 10 - Kutná Hora 12
35:57
31:21
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula, asistoval Jan Malinovský (1:3).
31:11
Dnešnímu utkání přihlíží 76 diváků
27:16
Na hřišti se přiostřuje, vidíme několik zákroků za hranou pravidel.
25:03
Jarolímek měl teď obrovskou šanci na snížení, Bochníček jeho střelu vyrazil nad branku. Jablonec má rozehrávku z rohu.
23:14
Janota si teď musí připadat jak na střelnici, hráči Kutné Hory ho zásobují jednou střelou za druhou.
21:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Novotný bez asistence (0:3).
20:00
20:00
19:59
střely po 1. třetině 12:9
16:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa bez asistence (0:2).
16:10
Koravský teď bravůrně zblokoval střely hostí. Asi 3x ho trefila střela od soupeře do stejné nohy
14:36
Domácí i v oslabení ohrozili branku Kutné Hory.
13:12
Vyloučen hráč Ondřej Faltus družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
13:12
Faltus to přehnal s intezitou  a jde si odpočinout na 2 minuty na trestnou lavici.
12:34
Petr Listík měl teď velkou šanci, jeho střela minula branku o milimetry.
07:41
Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Diváci zatím vidí, pohledné utkání plné akcí na obou stranách.
06:04
Jablonec je po inkasovaném gólu velmi aktivní, do pěkné šance se dostal nyní Jarolímek. Brankář hostí, ale byl připraven. Skóre tak stále zůstává nepříznivé pro domácí.
04:03
Vlastní branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Daníček (0:1).
04:03
Máme tu první branku, neštastně odražená střela hostí, končí za zády Janoty.
00:45
První vážnější akce utkání. Hostující hráč prověřil Janotu střelou z dálky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Antonín Tvrdík, Richard Měšťánek, Jiří Schwarz, Lukáš Staňo, Jakub Jedlička
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Marek Čeřovský, Vojtěch Čivrný, Zbyněk Hujer, Lukáš Jarolímek, Jan Kantor