0:8
1:8
- : -

FbC Barracudas Slaný - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:19
57. Vojtěch Teslík - 3. Marek Korych, 6. Jakub Gruber, 11. Dominik Beneš, 22. Daniel Šebek, 26. Daniel Šebek, 26. Daniel Šebek, 27. Matěj Pěnička, 29. Ondřej Pužman, 33. Ondřej Pužman, 33. Tadeáš Chroust, 38. Lukáš Punčochář, 41. Matěj Pěnička, 43. Petr Koláčný, 49. Matěj Pěnička, 51. Matěj Pěnička, 51. Tadeáš Chroust, 54. Jakub Bína, 55. Ondřej Pužman, 56. Dominik Beneš; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 139; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava ?, Radek Veselý ? - Ondřej Tomšík ?; po třetinách: 0:3, 0:8, 1:8;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: 13:19
59:59
Vyjádření trenéra hostí: "K zápasu jsme se snažili přistoupit zodpovědně. Zápas se odehrál v divácky přívětivé atmosféře, což k takovémuto zápasu patří. Děkujeme soupeři a divákům za zápas."
59:59
Vyjádření trenéra domácích - 1. část: "Děkujeme soupeři, že vážil cestu sem "k nám". Předvedl, proč je jedním z nejlepších týmů v republice a zaslouženě postoupil. Největší dík však patří fanouškům, kteří nás celou dobu podporovali."
59:59
Vyjádření trenéra domácích - 2. část: " Odměnou jim může být aspoň ten jeden gól v síti soupeře. Těšíme se na další pohárová utkání v příštím roce. Nyní se však již soustředíme na zítřejší ligové zápasy""
56:57
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Ondřej Richtr (1:19).
56:57
Slaný se konečně dočkalo a v přesilové hře snižuje. Nezdá se však, že by hostující tým znervózněl, když prohrává už "jen" o 18 branek.
56:16
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
55:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Dominik Beneš, asistoval Matěj Pěnička (0:19).
54:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Daniel Šebek (0:18).
53:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Daniel Šebek (0:17).
51:38
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře.
51:11
Hala právě explodovala, neboť Radek Štovíček obkroužil branku a snad všichni už viděli míček v brance, ale hostující gólman byl proti a míček na brankové čáře zachytil.
50:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust bez asistence (0:16).
50:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Michal Fišera (0:15).
49:57
Slaný stupňuje snahu o vstřelení čestné branky.
48:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Marek Korych (0:14).
43:50
Domácí Vojtěch Teslík rovněž orazítkoval břevno.
42:50
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:33
Domácí nejprve měli šanci vstřelit svůj první gól, z následujícího protiútoku pak hostující tým dvakrát orazítkoval konstrukci za zády Radka Veselého.
42:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Petr Koláčný, asistoval Lukáš Punčochář (0:13).
37:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Lukáš Punčochář, asistoval Jakub Bína (0:11).
32:50
Domácí tým teď měl jedinečnou příležitost na korekce skóre, domácí hráči běželi tři na jediného obránce, avšak ten dokázal střelu stečovat do autu.
32:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Lukáš Punčochář (0:10).
32:00
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Marek Korych (0:9).
28:06
26:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Dominik Beneš (0:7).
25:38
Daniel Šebek během 4 minut kompletuje hattrick.
25:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Marek Korych (0:6).
25:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Dominik Beneš (0:5).
23:34
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:57
Po obdržené brance domácí tým vyhrál bully a po následné akci 2x nebezpečně střílel. Výborné střídání slánské první lajny.
21:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek bez asistence (0:4).
20:00
20:00
19:59
Srřely po první třetině: 8:10
19:30
Domácí obránce David Sachr vymotal dva soupeřovy útočníky, bohužel ale domácí tým toho nedokázal využít.
18:25
Domácí Tomáš Richtr 2x v krátkém sledu vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana.
16:03
Hostující tým začíná získávat výraznější převahu, domácím se úspěšně daří blokovat střely soupeře.
10:17
07:02
Oběma týmům míček odskakuje z hokejek poměrně často.
05:54
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Gruber bez asistence (0:2).
05:30
Hra je zatím opticky vyrovnaná.
02:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jakub Seibert (0:1).
00:38
První střelu utkání si připisuje domácí Vojtěch Teslík.
00:01
Úvodní bule pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Miroslav Fořt, Matěj Pěnička, Dominik Beneš, Jiří Curney
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Ondřej Richtr, Jiří Rafaj, Jiří Budil, Tomáš Richtr, Vojtěch Teslík