4:0
- : -
FbC Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Plzeň 11:6
4. Filip Konrady, 5. Patrik Hrubý, 12. Hynek Mošna, 19. David Biněda, 23. Filip Konrady, 28. Šimon Dubský, 29. Adam Stejskal, 41. Jakub Mikolášek, 42. Patrik Hrubý, 43. Šimon Dubský, 43. Patrik Med - 7. Vít Pešek, 9. Matyáš Ehm, 13. Jaroslav Konopík, 17. Matyáš Ehm, 24. Jan Baštýn, 38. Jan Baštýn; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Vojtěch Ansl 19 - Jindřich Bejm 34; po třetinách: 4:4, 3:2, 4:0;
60:00
Komentář trenéra FBŠ SLAVIA PLZEŇ (Jan Husák): Dvě vlažné třetiny plné individuálních chyb nabídly soupeři výsledkově vyrovnané dvě třetiny. Poslední část kluci ukázali, co umí hrát a rozhodli utkání i výsledkově. Pozdě, ale přece. Díky všem aktérům, zraněnému soupeři přeji rychlou rekonvalescenci a zdravíme domů marodného Bínu.
60:00
Komentář trenéra FBC Plzeň (Václav Michálek): Zápas rozhodly individuální chyby a osobní odpovědnost našich hráčů. První dvě třetiny jsme v klidu drželi krok, bohužel na začátku třetí třetiny jsme inkasovali pro soupeře jednoduché góly a to nás položilo. Děkuji soupeři a divákům
60:00
42:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Patrik Hrubý (11:6).
42:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Dubský, asistoval Jakub Mikolášek (10:6).
41:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Patrik Med (9:6).
40:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Adam Stejskal (8:6).
39:08
Vyloučen hráč Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
38:45
A bude to dokonce přesilovka 5 na 3, protože rozhodčí signalizují další vyloučení
38:31
Vyloučen hráč Ondřej Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
38:10
Domácí si zahrají přesilovku, je signalizováno vyloučení
37:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jan Baštýn, asistoval Václav Jankovec (7:6).
32:31
Vyloučen hráč Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
28:29
Timeout FbC Plzeň
28:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Matěj Rapp (7:5).
28:29
Bejmovi bránilo ve výhledu několik hráčů, a tak střela Stejskala skončila za jeho zády. Poprvé v zápase jeden z týmů vede o 2 branky
27:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Dubský, asistoval Hynek Mošna (6:5).
27:12
A domácí opět vedou, tentokrát se trefuje Dubský
23:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jan Baštýn bez asistence (5:5).
23:53
Binědovu střelu pod břevno Bejm vyrazil nad branku. Na druhé straně přesně zamířil Baštýn a je znovu vyrovnáno
22:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady bez asistence (5:4).
22:01
Vzápětí se ale trefuje Konrady a Slavia vede 5:4
21:26
Peškovu střelu vyráží Ansl maskou, na druhé straně z protiútoku zahrozil Stejskal, netrefil ale branku FBC
20:13
Vyloučen hráč Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely po první třetině FBŠ SLAVIA PLZEŇ 10:9 FBC PLZEŇ
20:00
18:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Biněda, asistoval Adam Baxa (4:4).
18:52
Baxa našel Binědu, kterou střelou nad nohu vyrovnává na 4:4
16:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matyáš Ehm, asistoval Vít Pešek (3:4).
16:13
Přesilovku využívá Ehm a FBC poprvé v zápase vede
14:45
Vyloučen hráč Tomáš Mastný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
14:45
Domácí chybují při střídání, a nabízí FBC výhodu přesilové hry
14:26
Gutwirth měl před sebou odkrytou branku, ale nedokázal dobře trefit skákavý balonek
14:15
Biněda střílí od mantinelu, Bejm dobře zmenšil střelecký úhel a chytá
13:25
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Patrik Med.
13:25
Do vedení mohl vrátit domácí z trestného střílení Patrik Med, bohužel mu ale balonek při zakončení utekl, a tak zůstává stav zápasu 3:3
12:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaroslav Konopík bez asistence (3:3).
12:45
Vedení domácích ale netrvalo dlouho, Konopík srovnává na 3:3
12:35
Přečíslení FBC 3 na 2 zakončoval Baštýn, Ansl vyráží
11:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Jakub Mikolášek (3:2).
11:38
Mikolášek se dostal k balonku na hranici velkého brankoviště, nahrál ho ještě lépe postavenému Mošnovi, který vrací Slavii vedení
10:45
Se střelou Šedivého z větší vzdálenosti si Bejm bez větších problémů poradil
08:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matyáš Ehm bez asistence (2:2).
08:59
Teď už ale po chybě domácích Ehm vyrovnává a je to 2:2
07:02
Vzápětí mohl vyrovnat Šíp, ale Ansl se stihl proti jeho zakončení přesunout
06:56
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Pešek bez asistence (2:1).
06:56
Hezká akce Peška, který sám prošel mezi 2 slávisty a střelou k tyčce překonal Ansla
05:11
FBC se dostalo ke 2 střelám, ani jedna ale nebyla přesná
04:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý bez asistence (2:0).
04:03
Po chybě v rozehrávce FBC byl sám před Bejmem Hrubý, který zvyšuje vedení domácích na 2:0
03:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Hynek Mošna (1:0).
03:21
Mošna našel před brankou Konradyho, který posílá domácí do vedení
02:15
Úvod zápasu zatím žádnou větší šanci nepřinesl
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Jindřich Bejm; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Václav Hajšman, Václav Jankovec, Vít Pešek, Jan Baštýn
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Vojtěch Ansl; hráči v poli: Filip Konrady, Filip Blažek, Šimon Dubský, Hynek Mošna, Jakub Mikolášek