4:5
- : -
TJ Hodonice

TJ Hodonice - SFK Kozel Počenice 12:7
5. Petr Sláma, 5. Roman Hlávka, 7. Roman Hlávka, 8. Rostislav Kocáb, 11. Roman Hlávka, 21. Jiří Salava, 29. Jakub Sucháček, 30. Jiří Salava, 41. Rostislav Kocáb, 41. Roman Hlávka, 42. Jiří Salava, 43. Libor Šťasta - 9. Lukáš Krčmař, 25. Adrian Jiřík, 32. Vojtěch Hyánek, 39. Vojtěch Hyánek, 43. Michal Florián, 43. Marek Šindelka, 43. Vojtěch Hyánek; rozhodčí: Jan Kouba - Martin Pivoda; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Pechura ? - Jiří Vlk ?; po třetinách: 5:1, 3:1, 4:5;
45:00
42:54
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Libor Šťasta, asistoval Petr Sláma (12:7).
42:38
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Marek Šindelka (11:7).
42:20
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Marek Šindelka, asistoval Vojtěch Hyánek (11:6).
42:02
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Vojtěch Hyánek (11:5).
41:54
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Jiří Salava, asistoval Petr Sláma (11:4).
40:45
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Roman Hlávka, asistoval Ondřej Zejda (10:4).
40:04
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Rostislav Kocáb, asistoval Petr Sláma (9:4).
38:09
31:06
30:00
30:00
29:41
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Jiří Salava, asistoval Libor Šťasta (8:2).
28:39
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Jakub Sucháček, asistoval Libor Šopák (7:2).
24:35
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Adrian Jiřík, asistoval Ondřej Dofek (6:2).
20:46
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Jiří Salava bez asistence (6:1).
15:00
15:00
10:19
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Roman Hlávka, asistoval Petr Sláma (5:1).
08:42
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Krčmař, asistoval Michal Florián (4:1).
07:26
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Rostislav Kocáb, asistoval Ondřej Zejda (4:0).
06:45
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Roman Hlávka, asistoval Rostislav Kocáb (3:0).
04:58
04:18
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil Petr Sláma, asistoval Libor Šťasta (1:0).
04:12
Vyloučen hráč Libor Šopák družstva TJ Hodonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel Počenice:
00:00
Line-up domácích TJ Hodonice: brankář: Radek Pechura; hráči v poli: Libor Šopák, Jiří Salava, Petr Sláma, Jakub Sucháček, Libor Šťasta