4:3
3:3
0:0

FbK Horní Suchá - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 8:9pn
15. Ondřej Melník, 31. Michael Mrózek, 31. Lukáš Kraina, 34. Petr Šimek, 38. Jiří Kloss, 41. Jiří Třinecký, 47. Vojtěch Kopia, 48. Jiří Třinecký - 20. Daniel Prašivka, 20. Vladislav Chmelař, 21. Petr Kittel, 26. Jakub Štůsek, 29. Richard Plandor, 49. Petr Kittel, 51. Daniel Prašivka, 53. Ondřej Smékal, N Jiří Kloss; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Daniel Fukala -1 - Jiří Škrobák 7; po třetinách: 1:2, 4:3, 3:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
84:59
Komentář trenéra hostí: Vzhledem k vývoji utkání jsme rádi za dva body. Myslím si, že to není úplně spravedlivé, porotože soupeř měl po delší dobu navhr, asi tak 60:40. Ale hraje se na góly a my byli produktivnější a to vidím jako rozhodující faktor. Samozřejmě si na tréniku rozebereme jak může z vedení 5:1 prohrávat 5:8, ale zároveň musím hráče pochválit jak jsme se vrátili do zápasu. Děkuji soupeři za utkání.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R hráč Jiří Kloss a vstřelil rozhodující gól (8:9).

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč Petr Šimek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R hráč Daniel Prašivka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč Vojtěch Kopia , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R hráč Pavel Barabáš a vstřelil gól.
59:59
Komentář trenéra domácích: Zápas po roce se nesl v duchu všeho možného co florbal nabízí. Prohrávali jsme,dotahovali,vedli,prodlouření a nakonec prohra na nájezdy. Hodně nervozity, prostě chce to zase získat herní praxi. Konečně máme nějaké obraz skutečné hry a víme na čem pracovat. Soupeř nám ukázal školu z produktivity a nakonec bral dva body. Děkujeme soupeři divákúm rozhodčím.
59:45
Třinecký měl na florbalce rozhodnutí golman hosti ho však vychytal.
55:40
Hra se přesouvá z jedné poloviny na druhou.
52:45
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal bez asistence (8:8).
52:45
Smekal utekl domácímu obránci s klidem si poradil i s Fukalou
skore je vyrovnané
50:42
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Daniel Prašivka, asistoval Ondřej Smékal (8:7).
50:28
Vyloučen hráč Jakub Štůsek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za držení.
48:44
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Pavel Barabáš (8:6).
48:44
Třinecký měl na hokejce gol po Fukalově výhozu, hned poté proměnili dorážku Kittel
48:20
Vyloučen hráč Petr Šimek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
47:05
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
47:05
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký bez asistence (8:5).
46:55
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Jan Nekula (7:5).
46:55
Vojtěch Kopia využívá domáci přesilovku ve svuj prospěch a zvyšuje na 7:5
46:33
Vyloučen hráč Tomáš Knebl družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
43:14
Sršni hrajou s klidem na míčku na své polovině.
40:33
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Jan Nekula (6:5).
40:33
Třinecký hezky vystřelil do pravého horního růžku a brankář hostí byl bez šance. Stav 6:5
37:51
Vlastní branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Jiří Kloss (5:5).
37:51
Kloss nešikovně trefuje vlastní bránu a domácí tak vyrovnávají.
33:30
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Petr Šimek, asistoval Ondřej Melník (4:5).
30:52
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kraina, asistoval Václav Večeřa (3:5).
30:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Michael Mrózek, asistoval Jiří Třinecký (2:5).
28:45
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor z trestného střílení (1:5).
25:27
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Pavel Barabáš (1:4).
23:58
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:43
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Richard Plandor (1:3).
20:00
20:00
02:52
FBK Horni Sucha prave zahajila utok
19:56
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Vladislav Chmelař bez asistence (1:2).
19:47
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Daniel Prašivka, asistoval Pavel Barabáš (1:1).
19:31
Vyloučen hráč Michael Mrózek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
15:20
Vyloučen hráč Michał Karski družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
14:24
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Ondřej Melník, asistoval Lukáš Kraina (1:0).