4:1
1:3
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - Snipers Třebíč 7:5
9. Ondřej Smékal, 11. Richard Plandor, 22. Petr Červený, 32. Josef Viktořík, 33. Josef Viktořík, 39. Ondřej Smékal, 52. Ondřej Smékal - 7. Alexander Svoboda, 28. Alexander Svoboda, 44. Martin Žák, 44. Zdeněk Malich, 57. Alexander Svoboda; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 14 - Petr Brestovský 22; po třetinách: 2:1, 4:1, 1:3;
60:02
Komentář kapitána domácích Pavla Barabáše: Dnes zasloužené 3 body. Mohlo to být i vyšším rozdílem kdybychom udrželi celých 60 minut kvalitu naší hry a nezačali na hřišti dělat neočekávané věci. Myslím si, že jsme dnes soupeře předčili ve všem o trošku, a tak je těžké říct, co bylo rozhodující. Děkuji soupeři za dobrou hru, zápasy s nimi si užívám, je to dobrý florbal se spoustou branek, a to je dobře. Děkuji také fanouškům za podporu.
60:01
Komentář trenéra hostů Michala Kelblera: K zápasu jsme přistoupili dost vlažně a druhá třetina byla z naší strany katastrofa. Do třetí třetiny jsme nastoupili s tím, že se zápasem chceme něco udělat, ale i když se nám to nepovedlo, tak jsme předvedli slušný výkon. Zdravíme Bazyho do Třebíče a ať už je vlažný, děkujeme za zápas.
60:00
3. třetinu na střely vyhráli domácí Sršni 12:5. Celkově tato bilance činí 29:19 pro domácí.
60:00
59:09
Štůsek dnes mohl dát už 4 góly z první, ale nedokáže trefit bránu.
58:01
Vyloučen hráč Alexander Svoboda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
56:35
Hosté nám ukázali Třebíčské tiki-taka na jehož konci stál Svoboda, který tímto gólem zkompletoval hattrick.
56:34
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Alexander Svoboda, asistoval Michal Machálek (7:5).
56:23
Timeout Snipers Třebíč
51:54
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Pavel Barabáš (7:4).
51:54
Fanynka už míček má a tentokrát ho tedy Smékal mohl ze stejné pozice poslat za záda Brestovskému a slavi hattrick !
49:58
Smékal měl možnost skórovat z hranice malého brankoviště, místo toho se rozhodl darovat míček fanynce v 8. řadě.
47:58
Rožnovští přitopili obráncům Třebíče, ale bohůžel bez gólu. Prvně Štůsek minul bránu při střele z první a posléze Barabáš těsně netrefil branku povedeným back-handem
46:56
Blaha měl na čepeli kontaktní gól, ale v běhu se mu nepodařilo zasunout míček za záda ležícího Škrobáka.
46:01
Vyloučen hráč Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
45:41
Zvoní tyč! Škrobáka už podruhé v tomto zápase zachránila branková konstrukce.
43:38
Hosté se aktivně pustili do velkého brankoviště a míček nakonec protlačili za Škrobákovy záda.
43:37
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Michal Machálek (6:4).
43:02
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák bez asistence (6:3).
43:02
Třebíč potřetí skóruje po chybě domácích.
42:25
Dnešní utkání sleduje 78 diváků a domácí je baví nejen brankami v síti soupeře, ale také pohlednými kombinacemi.
41:06
Nebezpečná střela Žnivy, Brestovský vyrazil ramenem.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině jsou 10:6 pro domácí
40:00
38:46
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Richard Plandor (6:2).
38:46
Smékal natáhl od mantinelu a propálil vše co stálo mezi ním a sítí.
34:50
Domácí právě několikrát chybovali ve svém obranném pásmu a odešli nepotrestáni.
34:09
Viktořík zacítil hattrick a jde si po něm.
32:54
Barabáš s Viktoříkem bleskově vystřídali i přes to, že mají střídačku na druhé straně hřiště a navyšují.
32:53
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (5:2).
31:40
Viktořík to vzal na sebe a Brestovský neměl šanci.
31:39
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík bez asistence (4:2).
31:33
Pavel Barabáš právě minul poloodkrytou bránu hostů.
30:21
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
27:25
Barabáš opět našel samotného Svobodu před bránou Škrobáka a ten opět zakončil bez větších potíží.
27:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Alexander Svoboda bez asistence (3:2).
26:00
Stránský se dostal ke skákavému míčku na hranici velkého brankoviště, ale branku přestřelil.
24:50
Plandor se dostal k odraženému míčku před malým brankovištěm hostů, ale Brestovský zalehl a míček vyrazil.
23:14
I přes větší počet střel hostů jsou domácí nebezpečnější.
21:49
Červený  si nejprve povodil hráče hostí šikovnou kličkou a následně zavěsil nad rameno Brestovského u bližší tyče.
21:48
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Červený, asistoval Jiří Šimek (3:1).
21:10
Zvoní tyč! Svoboda dorážel z blízkosti Škrobákovy branky, ale trefuje pouze tyč.
20:01
Hosté opět vstoupili do třetiny vyhraným buly.
20:00
20:00
Střely na bránu po první třetině jsou 7:8 pro Třebíč.
20:00
19:00
Poslední minuta prvního dějství.
18:17
Škrobák pokryl nebezpečnou střelu Vochyána, kterou viděl až na poslední chvíli.
16:40
Plandor je hladový po dalších gólech, střelu ze středu hřiště si ovšem Brestovský pohlídal.
12:47
Oba týmy hrají velmi důrazně a snaží se dát gól.
10:38
Plandor opět jednou ukázal, co mu jde nejvíc a poslal Rožnovské po nádherné šibenici z půlky hřiště do vedení.
10:37
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Daniel Drápala (2:1).
08:11
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Josef Viktořík (1:1).
08:11
Viktořík zkušeně navedl míček do brankoviště hostí, kde už čekal Smékal, který se nemýlil.
06:51
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Alexander Svoboda bez asistence (0:1).
06:51
Svoboda záskal míček po fatální chybě Barabáše a následně si pohrál se Škrobákem, zakončit do odkryté brány poté už nebyl žádný problém.
05:00
Smékal zakončoval z otočky metr od branky, míček ovšak dostatečně nedotočil.
03:30
Viktořík se dostal k nebezpečé střele po úniku, bez úspěchu.
01:30
Domácí se drží na míčku, který se jim ale nedaří dostat přes polovinu, a tak pouze kombinují u brány Škrobáka.
00:01
Zápas právě začal.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Jan Černý, Adam Benáček, Martin Žák, Tobiáš Stránský
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: David Žniva, Patrik Pícha, Pavel Barabáš, Josef Viktořík, Ondřej Smékal