3:0
- : -
TROOPERS

1. FBK Sršni Rožnov p/R - TROOPERS 10:5
1. Josef Viktořík, 6. Stanislav Barabáš, 14. Petr Kittel, 18. Josef Viktořík, 18. Patrik Hegar, 24. Richard Plandor, 32. Jakub Štůsek, 43. Ondřej Smékal, 46. Ondřej Smékal, 52. Ondřej Smékal - 6. Daniel Budík, 19. Jan Grábl, 22. Jakub Gregor, 31. Petr Voltner, 37. Daniel Budík; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Marek Obšivač 18 - Jan Chrást 13; po třetinách: 5:2, 2:3, 3:0;
60:04
Ikonou, a to především střeleckou, mezi řadami Sršňů je v letošní sezóně Ondra Smékal a i on byl svorný ke stručnému rozhovoru.
60:03
Nejlepším hráčem hostů byl zvolen Jan Grábl, který poskytl krátký rozhovor.
60:02
Komentář asistenta trenéra Pavla Barabáše:
Dnes další dobré utkání proti kvalitnímu soupeři, ne-li tomu nejlepšímu z ligy. Myslím si, že zápas měl technickou i taktickou kvalitu. My jsme vyhráli hlavně zásluhou kvalitně provedených breakových situací. Děkuji soupeři za dobrý zápas a divákům za podporu.
60:01
Komentář hráče soupeře Petra Kadlece: Rozhodla první třetina, kdy jsme nastoupili laxně a soupeř si na naší polovině mohl dělat, co chtěl. Ve zbytku zápasu jsme to už pouze honili. Měli jsme šance, ale soupeř nás jednoznačně předčil v nasazení při bránění a zakončení. Díky soupeřům, rozhodčím i  divákům za zápas.

58:20
Tempo hry v posledních dvou minutách se zrychlilo, přesto se nedá čekat nějaký výrazný obrat ve skóre již rozhodnutého utkání.
57:00
Marek Obšivač opět chytá střelu Troopers
55:40
Patrik Hegar dnes již po několikáté blokuje tvrdou střelu Troopers
51:42
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Richard Plandor (10:5).
50:58
Vyloučen hráč Jakub Štůsek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
50:58
Hráč domácích Josef Viktořík tentokrát místo gólového představení diskutuje s bratranci Sojkovými. Podle jeho rozčilení to vypadá, že jako fanoušek Vítkovice se vrací k okolnostem z posledního Superfinále ;-).
50:25
Suchomel z Troopers minul v dobré pozici branku domácích.
50:05
Je to tu! V minulém utkání Ondra Smékal vstřelil tři branky, ale ani to mu nestačilo na ocenění nejlepšího hráče utkání. Ondra se tím nenechal odradit a dnes svůj gólový počin opakuje a opět kompletuje, tentokrát čistý hattrick. Jestli ani dnes z toho nebude ocenění pro nejlepšího playera, pak už snad nikdy.
49:31
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání.
49:12
Rožnovský tým uspěšně vzdruje útoku Troopers
46:30
Vyloučen hráč David Mati družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře.
46:02
Rychlonožka Smékal tentokrát zakombinoval s Plandorem a je z toho jeho druhá branka v utkání.
45:58
42:08
42:08
Hráč domácích Ondřej Smékal dokázal prostřelit brankáře a dnes si připisuje svůj první bod
39:20
Po střele agilního Petra Kittela zvonila tyč brány Jihomoravanů.
38:49
Patrik Hegar vystřelil asi dva metry nad bránu hostů
36:55
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Budík, asistoval Tomáš Suchomel (7:5).
36:55
Za střelou Daniela Budíka se brankář Marek Obšivač jen otočil
34:54
Troopers nevyužili ani druhou přesilovku, přestože šance měli.
32:51
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
32:51
Domácí se budou muset bránit přesilovce Troopers. Na trestnou lavici usedl Patrik Hegar a jako obvykle, vůbec se mu to nelíbí.
31:16
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Jakub Štůsek, asistoval Petr Kittel (7:4).
31:16
Rychlou odpoveď tu máme od domácího týmu. Exekutorem byl Jakub Štusek.
30:44
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Voltner, asistoval Petr Kadlec (6:4).
30:44
Povedená kombinace hostů končí gólem, na který byl Obšivač krátký.
29:50
Domácí tým přečkal oslabení a jsou v plné síle
27:48
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
27:27
Marek Obšivač se úspěšně pokouší o zalehnutí míčku zabránil tím gólu z hole hostů.
25:19
Dan Drápala před chvílí asistoval Richardovi Plandorovi, teď málem při rozehrávce zametl míček do vlastní svatyně - naštěstí Marek Obšivač byl pozorný.
23:29
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Daniel Drápala (6:3).
23:29
Z pravé poloviny hřiště se prosadil Richard Plandor po povedené přihrávce od Dana Drápaly.
21:13
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jakub Gregor, asistoval Jan Grábl (5:3).
21:13
Po střele Jakuba Gregora propadl míček až za záda Marka Obšivače.
20:56
Marek Obšivač vytáhl nádherný zákrok z rukávu.
20:00
20:00
Sršni 11:6 Troopers
20:00
18:31
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Grábl, asistoval Vít Mlejnek (5:2).
18:31
Střelou k bližší tyči se blýskl Jan Grábl, hosté snižují na 5:2.
17:30
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Pavel Barabáš (5:1).
17:30
Čtyři vteřiny stačily domácím ke skórování v první přesilovce dnešního večera. Střelcem branky je Patrik Hegar, který si po rychle rozehraném úderu vyjel na střed a bezpečně skóroval.
17:26
Vyloučen hráč Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:05
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Jiří Kloss (4:1).
17:05
Spodní rožek trefil Josef Viktořík, zvyšuje na 4:1.
14:27
Zákrok z říše divů si pro nás připravil Marek Obšivač, když hostující stříleli do poloodkryté brány. Nedal jim šanci.
13:10
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Jakub Štůsek (3:1).
13:10
Tvrdost a důraz předvedl Petr Kittel a dostal balónek až za Jana Chrásta. Domácí vedou o dvě branky.
10:20
Po skrumáži těl před rožnovskou bránou se skóre nemění, míček si  ve zmatku našel Marek Obšivač.
08:26
Troopers dobře brání, ale ne a ne se dostat za polovinu hřiště.
07:11
Utkání je hodně nahoru dolů, oba týmy mají téměř stejně ze hry a balónek po hezkých kombinacích pravidelně mění držitele.
05:54
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Stanislav Barabáš bez asistence (2:1).
05:54
Po této střele nemají pavouci kde bydlet! Nádhernou střelu vyslal Stanislav Barabáš.
05:09
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Budík, asistoval Petr Kadlec (1:1).
05:09
Na  tuto střelu už byl Marek Obšivač krátký, hosté srovnávají.
04:17
Hosté měli souvislý tlak, ale nedokázali jej proměnt v branku.
02:27
Teď se musel blýsknout i Jan Chrást v bráně hostů proti nebezpečné střele Pavla Barabáše.
01:02
Marek Obšivač výborně utěsnil svou svatyni a nedovolil hostům skórovat.
00:33
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Hegar (1:0).
00:33
Na středu zůstal osamocen Josef Viktořík, který svou tvrdou a přesnou střelou posílá domácí do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Ondřej Beránek, Petr Voltner, Daniel Budík, Jakub Peška
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, Jiří Kloss, Patrik Hegar, Josef Viktořík, Ondřej Smékal