4:0
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 7:4
18. Jan Grygar, 21. Jan Grygar, 28. Jan Grygar, 46. Marek Hloch, 49. Ondřej Dobeš, 53. Jaroslav Orel, 58. Tomáš Václavík - 7. Petr Krhut, 8. Patrik Pícha, 21. Petr Kittel, 32. Petr Kittel; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 32 - Jiří Škrobák 30; po třetinách: 1:2, 2:2, 4:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Barabáše 1. část: Škoda, že z toho utkání nebudeme mít video, protože by mě zajímalo, co nám odešlo. První půlku jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale nedávali jsme branky, zde vidím první klíčový moment utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Barabáše 2. část: Od půlky utkání se začala hra vyrovnávat a ve třetí třetině jsme již byli horším týmem. Myslím si, že to bylo hlavně fyzičkou a tím, že nás bylo málo v tomto fyzicky náročném utkání. Děkuji soupeři za zápas a divákům za dobrou kulisu.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: Dlouho jsme se dostávali do zápasu, góly jsme dostávali převážně po našich chybách. Od poloviny zápasu jsme přebírali otěže a troufnu si říct, že jsme zaslouženě vyhráli. Cenný skalp, jedeme dál. Hlavně neusnout na vavřínech. Děkujeme fantastickým divákům, hlavně naší mládeži, která s námi prožívá každou chvíli na hřišti.
60:00
57:33
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Václavík, asistoval Ondřej Dobeš (7:4).
57:07
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
52:52
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaroslav Orel, asistoval Ondřej Dobeš (6:4).
48:04
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval Tomáš Václavík (5:4).
45:54
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (4:4).
43:55
Vyloučen hráč Pavel Barabáš družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
37:07
Vyloučen hráč Marek Hloch družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
31:04
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Patrik Pícha (3:4).
29:12
Vyloučen hráč Jaromír Chodil družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Grygar, asistoval Jan Kolajta (3:3).
20:12
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Jakub Štůsek (2:3).
20:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Grygar, asistoval Jan Kolajta (2:2).
20:00
20:00
17:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Grygar, asistoval Marek Hloch (1:2).
16:48
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hra na zemi.
07:09
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Patrik Pícha, asistoval Petr Kittel (0:2).
06:32
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Pavel Barabáš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Patrik Hegar, Patrik Pícha, Pavel Barabáš, Josef Viktořík, Petr Krhut
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Jiří Vraj, Marek Hloch, Jan Grygar, Jaroslav Král, Jan Kolajta