3:2
2:2
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FbK TJ Svitavy 6:5
1. Ondřej Smékal, 21. Josef Viktořík, 25. Patrik Hegar, 33. Josef Viktořík, 55. Petr Krhut, 59. Ondřej Smékal - 17. Tomáš Hynek, 25. Tomáš Hynek, 40. David Říha, 47. Vít Sauer, 49. Ondřej Pakosta; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 5:8; využití: 1:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Marek Obšivač 10 - Filip Lamař 33; po třetinách: 1:1, 3:2, 2:2;
60:03
Komentář asistenta trenéra domácích, Pavla Barabáše: Dnes divné utkání, kterému nepomohla spousta podivných vyloučení na obou stranách. Museli jsme hrát do dobře postavené obrany. Myslím si, že se nám to dařilo. Bylo to jen o čase, kdy přidáme další branky. Ale bohužel jsme špatně bránili, a tak byl soupeř stále na bodový dosah. V samotném závěru nám pomohlo štěstí. Děkuji soupeřům za utkání a divákům za podporu.
60:02
Komentář vedoucího hostí Jakuba Motla 1/2: Dnes jsme byli konečně na dosah bodového zisku. Naše hra není špatná, ale pro nás jsme největším soupeřem my sami v našich hlavách. Začali jsme zápas kvalitní obranou a soupeře jsme nepustili do velkého množství šancí. Bohužel jsme se nechali vyhecovat a vedení lehce ztratili.
60:01
Komentář vedoucího hostí 2/2: Děkujeme soupeřům, rozhodčím i divákům a těšíme se na odvetu v předvánočním zápase u nás.
60:00
Střely po 3. třetině (celkově): Rožnov 12 (39), Sitavy 7 (15).
58:22
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Vladislav Chmelař (6:5).
58:22
Chmelařovi se podařilo dostat balon do předbrankového prostoru, kde jej Smékal zametl do branky a připisuje si důležitý gól.
56:12
Chmelařova střela z výběhu pouze do boční síťky.
54:41
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Pavel Barabáš (5:5).
54:41
Krhut využívá dobré přihrávky Barabáše a srovnává stav v důležitý okamžik.
52:36
Vyloučen hráč Vojtěch Kužela družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
52:32
Lamař helmou vyráží prudkou střelu Hegara.
52:06
Vyloučen hráč Jakub Kostelecký družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
50:55
Smékal se po špatné rozehrávce hostů dostal do zakončení.
50:16
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
49:42
Hosté při oslabení střílí ze středu hrací plochy.
48:35
Vyloučen hráč Ladislav Vašák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
48:02
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval David Říha (4:5).
48:02
Pakosta střelou z velkého úhlu upravuje skóre na 4:5 pro hosty.
46:57
Vyloučen hráč Petr Krhut družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
46:43
Hegar v dobré pozici netrefuje bránu hostů.
46:03
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval David Čížek (4:4).
46:03
Sauer dokázal využít dlouhý balónek a překvapit Obšivače ránou pod ruku.
45:12
Nepřehledná situace před brankou hostů a S. Barabáš se válí po Lamařovi.
45:01
Vyloučen hráč David Čermák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
43:48
Lamař na poslední chvíli vypíchl míček Barabášovi.
42:55
Nebezpečná střela hostů, Kostelecký blokuje.
40:00
40:00
Branky po druhé čáti: Rožnov 15, Svitavy 4.
40:00
39:13
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Josef Prudil (4:3).
37:42
Vyloučen hráč Jakub Kostelecký družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
36:31
Vyloučen hráč Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
32:03
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (4:2).
30:41
Vyloučen hráč Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
28:49
Lamař dobře vystoupil proti střele Kosteleckého.
28:16
Vyloučen hráč David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
28:16
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
27:59
Obšivač si poradil s tvrdou střelou hostů.
24:20
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Petr Krhut (3:2).
24:20
Hegar ze vzduchu sklepnul přihrávku Krhuta a slaví 3. domácí gól.
24:09
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Hynek, asistoval Ondřej Pakosta (2:2).
24:09
Hynek z dobré pozice na středu střílí druhou branku hostů.
21:48
S Krhutovou ránou si golman hostů poradil.
20:57
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (2:1).
20:00
20:00
Střely po první části: Rožnov 12, Svitavy 4.
20:00
18:53
Pakosta bekhendem vyzkoušel Obšivače.
16:23
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Hynek bez asistence (1:1).
16:23
Hosté při rychlém brejku dokázali napodruhé dostat míček do Obšivačovy brány.
15:38
Viktoříkovu střelu pod ruku dokázal zneškodnit Lamař.
15:00
Vyloučen hráč Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
13:33
Obšivač likviduje Pakostovu střelu na bližší tyč.
11:35
Hynek vyzkoušel Obšivačovu pozornost rychlou střelou.
09:07
Vyloučen hráč David Čermák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování hokejky.
05:09
Viktořík krosem našel Hegara, ale jeho střelu zlikvlikvidoval parádním zákrokem brankař hostů.
03:49
Nebezpečná přízemní střela Chmelaře končí zákrokem Lamaře.
00:42
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Richard Plandor (1:0).
00:42
Smékal po rychlém útoku otevírá skóre zápasu.
00:01
Prní buli zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: David Říha, David Čížek, Ondřej Pakosta, Tomáš Hynek, Josef Prudil
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, Ondřej Smékal, Richard Plandor, Stanislav Barabáš, Jakub Štůsek