3:3
3:3
- : -

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FAT PIPE Aligators Klobouky 8:7
7. Petr Kittel, 19. Stanislav Barabáš, 24. Petr Kittel, 27. Petr Kittel, 39. Martin Najvar, 52. Patrik Pícha, 58. Richard Plandor, 59. Josef Viktořík - 9. Viktor Kejík, 22. Adam Klimeš, 33. Filip Konstant, 35. Michal Fila, 46. Radim Fila, 60. Martin Dlouhý, 60. Pavel Zbořil; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Marek Obšivač 14 - David Nečas 14; po třetinách: 2:1, 3:3, 3:3;
60:03
Nejlepším hráčem utkání byl na straně domácích vyhlášen autor hattricku, Petr Kittel.

Nejlepším hráčem utkání na straně hostí byl vyhlášen Radim Fila.

Ceny do utkání dodal sponzor rožnovského klubu, společnost TREND DEKOR.
60:02
Komentář asistenta trenéra domácích, Pavla Barabáše: "Dnes dobré utkání pro diváky. Řekl bych reklama na florbal. Jsem rád, že kluci věří tomu co se snažíme hrát a dáváme z toho branky. Soupeř hrál dobře, museli jsme ze sebe vydat to nejlepší a většině kluků se to povedlo. Takové zápasy nás posunou dál. Díky soupeři za toto utkání. A taky děkujeme divákům."
60:01
Komentář trenéra hostů Patrika Procházky: "Dobrý soupeř, věděli jsme, že se odsud body vozí dost obtížně, ale na soupeře jsme si věřili. V dnešním zápase nás nepodržely přesilovky ani oslabení, na těch musíme zapracovat. Přestože jsme dnes podali celkově dobrý výkon, tak i přes porážku, musím dnes kluky pochválit. Jestliže vyladíme nedostatky v bránění, v odvetě i tak kvalitního soupeře porazíme. Děkuji divákům, soupeřům. Cesta je pořád dlouhá, Hou hou Ali."
60:00
Ve třetí části byli Sršni malinko střelecky aktivnější než Aligátoři v poměru 9:8 a celkově v utkání to také bylo o jedinou střelu lepší pro domácí Rožnovany 22:21.
60:00
59:59
Utkání končí po právu výhrou Rožnova, přestože v závěru Jihomoravané mocně finišovali.
59:53
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Tomáš Líznar (8:7).
59:53
Že bychom tady měli senzaci ze strany hostů?
59:31
Přerušená hra vypadá to na zranění hostujícího hráče
59:08
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Martin Dlouhý, asistoval Pavel Zbořil (8:6).
58:50
Domácí tým nasadil nekompromisní tempo a válcuje Hosty
58:48
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Martin Najvar (8:5).
57:19
Timeout FAT PIPE Aligators Klobouky
57:18
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Pavel Barabáš (7:5).
57:18
Domácí hrdina Richard Plandor v úžasné individuální šanci dává Gól !
55:58
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
51:59
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Patrik Pícha, asistoval Pavel Barabáš (6:5).
51:59
Domácí Patrik Pícha nekompromisně prostřelil vše co mu stálo v cestě a domácí opět vedou
51:43
Vyloučen hráč Roman Svoboda družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
50:57
Hráči domáciho celku brání opravdu ukázkově
49:51
Domácí Ondřej Smékál v obrovské šanci! Dnes je to již podruhé, kdy podobnou gólovou příležitost prováhal.
49:17
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
49:01
Oba týmy potí krev a diváci se baví opravdu kvalitním florbalem
45:39
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Radim Fila, asistoval František Chmela (5:5).
40:00
Sršni v této třetině přestříleli Aligátory 7:5 a celkově po dvou třetinách je to na střely vyrovnané 13:13.
38:30
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Martin Najvar, asistoval Petr Kittel (5:4).
37:55
Hostující hráči přežili oslabení i přes kvalitní přesilovou hru domácích, vypracované šance zůstaly neproměněny.
35:29
Vyloučen hráč Martin Dlouhý družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
35:11
Stav utkání je vyrovnaný, když hosté postupně využili chyb v rožnovské obraně. Máme se na co těšit.
34:54
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Michal Fila, asistoval Radim Fila (4:4).
32:54
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Filip Konstant, asistoval Michal Fila (4:3).
26:27
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Josef Viktořík (4:2).
24:39
Vyloučen hráč Radim Fila družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
24:01
Jak se říká ...štěstí přeje připraveným a dnes tím připraveným byl Petr Kittel
23:53
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Vladislav Chmelař (3:2).
23:16
Hráč domácího týmu Ondřej Smékal v obrovské šanci, kterou promarnil, když byl sám před gólmanem.
22:13
Hostující tým nakopla branka
21:13
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Adam Klimeš, asistoval Martin Dlouhý (2:2).
20:51
Domácí vstoupili do hry aktivněji
20:00
20:00
V utkání byli prozatím střelecky aktivnější hosté - po první třetině z pohledu domácích 6:8.