1:2
0:2
- : -

FAT PIPE Aligators Šitbořice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:4
27. Pavla Buráňová - 25. Eliška Willmannová, 34. Daniela Cihlářová, 52. Bára Procházková, 60. Eliška Nesnídalová; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 30 - Nikol Krulová 16; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Aligators 4 Znojmo 12
59:59
Komentář trenéra domácích Zdeňka Dolíhala: Zápas byl od první minuty ve vysokém tempu, což nám vyhovovalo. Bohužel jsme se dnes nepotkali se střeleckým štěstím i díky skvělým zákrokům golmanky soupeře. Zápas byl pro nás kvalitním testem a víme, na čem pracovat. Gratulujeme soupeři a přejeme štasnou cestu domu.
59:59
Kometář trenéra hostů Jakuba Martinka: "Velmi náročné utkání se silným soupeřem. Dnes nám odpadávala vinou zranění jedna hráčka za druhou, ale přesto jsme se dokázali semknout a ubojovat si cenné vítězství. Rozhodla 3. třetina, do které jsme měli výborný nástup a v heroickém závěru si vítězství pohlídali. Smekám klobouk před všemi hráčkami. Další tři body se počítají, ale práce pokračuje. Děkujeme soupeři a divákům."
59:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Nesnídalová bez asistence (1:4).
59:01
Nesnídalová se uvolnila a lobem zakončila do prázdé branky, zpečetila tak dnešní výsledek
51:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Bára Procházková, asistoval Natálie Kobylíková (1:3).
40:54
Králová poslala výborny backhandový pass na Lengálovou, nicméně ta nezvládla zakončit.
33:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Bára Procházková (1:2).
27:53
Cihlářová proběhla celé hřiště a svůj únik zakončila střelou, Sadílková nicméně opět zasáhla a bez problému vyrazila
26:01
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil Pavla Buráňová bez asistence (1:1).
26:01
Aligators se vzchopily a Buráňová vyrovnává stav utkání
24:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Willmannová, asistoval Bára Procházková (0:1).
17:16
Drápalová posílá velmi hezkou střelu mezi zhluk hráček před bránou, nicméně Krulová se dokázala zorientovat a její pokus zachytit
17:04
Lengálová zkusila zaskočit Krulovou střelou od půlky, ta se ale nezalekla a její pokus vyráží
04:48
Kovářová ve veliké šanci, nicméně Sadílková opět ukazuje své kvality a zákrokem levou rukou hatí šance na první gól utkání
04:10
Ani Prokešové se nepodařilo prostřelit aligátorskou zeď
03:24
Bačová zkusila střelu z půlky, pro Sadílkovou žádný problém
02:15
Krásná kombinace Aligátorek bohužel nekončí gólem, Drápalová byla pouze centimetry od zakončení
00:30
Cihlářová zkusila ihned ohrozit branku Sadílkové, v cestě jí však stála Drápalová
00:01
Dobrý den vážení diváci, vítáme vás u 2. kola 1. ligy žen. Dnes se na hale v Křenovicích střetnou domácí FAT PIPE Aligators Šitbořice s nováčkem ligy TJ Znojmo LAUFEN. Přejeme hezký divácký zážitek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cigl a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Eliška Willmannová, Natálie Kobylíková, Bára Procházková, Daniela Cihlářová, Adéla Prokešová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Šitbořice: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Martina Horáková, Petra Drápalová, Pavla Buráňová, Veronika Martincová, Veronika Králová