1:1
2:2
1:0

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:6p
3. Michaela Hrubá, 11. Aneta Navrátilová, 13. Pavla Lišková, 29. Berenika Vrzalová, 44. Anežka Matoušková, 48. Pavla Lišková, 63. Michaela Hrubá - 1. Michaela Mašková, 13. Daniela Lorencová, 20. Michaela Mašková, 38. Martina Špetová, 45. Lenka Přerostová, 45. Lucie Bejčková; rozhodčí: Tomáš Tóth - Andrej Lipan; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová 27 - Anna Urbanová 25; po třetinách: 3:3, 1:1, 2:2, 1:0;
62:16
64:59
Komentář trenéra hostů pana Procházky: "Takhle na úvod sezony trochu zbytečně nahoru dolů. Soupeři jsme nabídli až příliš mnoho brejkových situací. Pěkné vyrovnané utkání, drama až do konce. Díky našim děvčatům za nasazení a soupeři za fér střetnutí."
64:59
Komentář trenéra domácích pana Kozlíka: "Vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli v prodloužení o kousek lepší. Někdy nám chybělo trochu více trpělivosti, abychom nehráli zběsile nahoru dolů. I přesto odmakané do poslední vteřiny a jsme vděční za naše první body. "
62:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Karolína Chvátalová (7:6).
62:16
Kapitánka Michaela Hrubá dáva vítězný gól v prodloužení a Sparta se může radovat prvnímu vítezství v sezóně na domácí půdě! Gratulace! Děkujeme soupeřkám.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.....uvidíme vítězný gól?
47:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Pavla Lišková, asistoval Eliška Vrzalová (6:6).
47:46
Hosté kombinují na domácí půlce
44:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lucie Bejčková bez asistence (5:6).
44:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Michaela Urbanová (5:5).
43:04
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anežka Matoušková (5:4).
42:06
Vyloučen hráč Pavla Lišková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
37:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Martina Špetová, asistoval Anežka Matoušková (4:4).
37:16
Nebezpečná dorážka hráčky 82, Valentová stále drží tým
36:07
Zablokovaný pokus a následný brejk Plzně
34:42
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:20
Pokus hostů mijí bránu
28:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Denisa Vajdlová (4:3).
19:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Michaela Urbanová (3:3).
16:01
Hezká střela Chvátalové
12:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Pavla Lišková bez asistence (3:2).
12:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Daniela Lorencová, asistoval Martina Špetová (2:2).
10:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Aneta Navrátilová, asistoval Karolína Chvátalová (2:1).
10:25
Gratulace Anetě Navrátilové k jijímu prvnímu gólu za ženy!
09:39
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
07:03
Hraje se nahoru dolu
05:00
Brejk domácích
02:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michaela Hrubá bez asistence (1:1).
02:41
Krasný gól kapitánky Sparty
00:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Lenka Přerostová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Andrej Lipan.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Andrea Košťálová, Lenka Přerostová, Michaela Urbanová, Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Magdaléna Valentová; hráči v poli: Kateřina Walderová, Karolína Chvátalová, Adéla Grundová, Michaela Hrubá, Stela Lukovská