0:2
3:6
- : -

FBK Spartak Hluk - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 7:10
1. Adam Štěrba, 5. Pavel Krchňáček, 7. Jakub Jasný, 10. Radim Jílek, 50. Marek Šimíček, 51. Martin Krchňáček, 51. Marek Šimíček - 8. Richard Plandor, 11. Jiří Kloss, 27. Adam Burýšek, 28. Martin Najvar, 43. Adam Burýšek, 46. Daniel Prašivka, 53. Richard Plandor, 55. Ondřej Smékal, 58. Ondřej Smékal, 60. Richard Plandor; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3 + Vojtěch Duda OS:2 + Patrik Hegar 5; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek 27, Richard Podškubka 0 - Jakub Jasný 38; po třetinách: 4:2, 0:2, 3:6;
60:00
Komentář asistenta hostů: Utkání jako na houpačce. Přijeli jsme pouze s minimem hráčů, především bez zkušeností a i úvod tomu odpovídal. Během prvních několika málo minut jsme domácím nabídli několik fatálních, ale nakonec jsme zápas díky naší bojovnosti a dravosti mládí vyhráli. Děkuji soupeřům, rozhodčím i divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích: Úvod jak z pohádky, konec jak ze zlého snu. Opět se ukázalo, že nedokážeme udržet koncentraci a přizpůsobujeme se hře soupeře a to nás dnes stálo zápas. Děkujeme soupeři za zápas s přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Střely v 3.třetině: 15 - 16
59:51
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #2 Stanislav Barabáš (7:10).
57:28
Timeout FBK Spartak Hluk
57:28
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal, asistoval #70 Jakub Štůsek (7:9).
57:28
Domácí se s utkání pokusí ještě něco udělat.
54:57
Tento zápas se musí divákům líbit. Kdo přišel na drama má ho mít.
54:52
54:02
Velké šance hluku, míček ale končí až ve fotbalové brance.
52:29
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor z trestného střílení (7:7).
52:29
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Richard Podškubka družstva FBK Spartak Hluk
50:40
Oprava předchozí zprávy domácí plánují velký obrat.
50:35
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #84 David Váňa (7:6).
50:07
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (6:6).
50:07
Dva rychlé góly vrací hráče Hluku zpět do hry o 3 body.
49:34
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #7 Vojtěch Duda (5:6).
47:00
Trošku to přestalo mít oči ty hlucké přihrávky.
45:09
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #51 Martin Najvar (4:6).
43:03
Zase trošku takový ušmudlený gól. Hosté se dostávají poprvé v tomto utkání do vedení.
42:16
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Adam Burýšek, asistoval #51 Martin Najvar (4:5).
41:39
Nejspíš to bude zase drama. Ostatně na to už jsme tady v Hluku zvyklí.
40:54
Na začátku třetiny jsme mohli vidět šance na obou stranách.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2.třetině: 14 - 8
38:54
V této třetině jsme mnoho gólů neviděli, ale zato jsme viděli dost soubojů tělo na tělo.
37:40
Hosté pochopili, že beton je poměrně kvalitní materiál a proto nyní volí tuto taktiku.
36:12
Sršni často nechávají ruce na zádech hluckých a to je možná kámen úrazu.
35:33
Snad nás nyní čeká klidnější část a doufáme i více florbalovější.
34:50
Hlučtí pokračují v nátlaku přesilovky, nicméně gól z toho nepadl..
34:19
Bohužel nešlo nic napsat, protože situace tu byla dost vypjatá posledních 5 minut.
32:13
Vyloučen hráč #2 Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
30:21
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 5 minut za hrubost.
27:12
A máme tady vyrovnáno.
27:11
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #51 Martin Najvar, asistoval #99 Jiří Šimek (4:4).
26:59
Trochu smolný gól inkasoval Tichopádek.
26:01
23:49
Vyloučen hráč #67 Jiří Kloss družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
23:49
Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
22:30
Hlucké parkety teď zradili Štůstka, který uklouzl.
19:32
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
19:32
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest.
19:32
Duda použil trochu ostřejších slov a zchladí se chvilku na trestné židličce
17:33
Sršni v přesilovce neuspěli.
17:03
Výborný zákrok Jasného proti bratrům Krchňáčkovým!
15:33
Vyloučen hráč #69 Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
13:12
Začíná to nabírat obrátky
10:52
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #67 Jiří Kloss, asistoval #86 Daniel Prašivka (4:2).
09:46
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Jílek, asistoval #83 Martin Krchňáček (4:1).
09:09
Cíleček teď mířil hodně vysoko zhruba do pravého horního rohu hlucké haly.
08:25
Do utkání se už začínají pomalu ale jistě dostávat i hosté z Rožnova.
07:06
06:19
Vlastní branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #1 Jakub Jasný (3:0).
04:16
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #95 Michal Kundrata (2:0).
02:39
Zatím ze hry mají spíše hráči Hluku. Drží míček na hokejkách.
02:39
Střelu Šimíčka z branky teď vytahoval Drápala
00:19
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #69 Adam Štěrba bez asistence (1:0).
00:19
První střela utkání končí v brance Jasného.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jakub Jasný; hráči v poli: Stanislav Barabáš, Daniel Drápala, Jakub Štůsek, Ondřej Smékal, Richard Plandor
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Ctibor Tichopádek; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Martin Tuhý, Adam Štěrba, Adam Cileček, Jiří Petlan